מדרשה למנהיגות משותפת

הפרויקט של אושרה פרידמן
<Embed>


יש עשינו זאת - בזכותכם הגענו ליעד!!!

פורסם ב- 26/05/2018

ביחד אתכם עשינו זאת- הגענו ליעד שהצבנו !!!

תודה אישית לכל אחד ואחת מכם על התמיכה והפרגון שזכינו להם במהלך הפרויקט. 

בזכותכם , המדרשה למנהיגות ישראלית משותפת תיפתח באוגוסט 2018 !!!

בשעות האחרונות שנותרו לסיום מועד הגיוס , אנחנו מזמינים אתכם להמשיך להפיץ את הבשורה בקרב הסובבים אתכם.

 למי שעוד מתלבט/שכח- זו ההזדמנות שלו להצטרף לקהילת התורמים ולקחת חלק בפרויקט הנפלא שלנו. 

מודים ומעריכים על היותכם שותפים למיזם נפלא וחדשני ,

צוות המדרשה למנהיגות ישראלית משותפת 


חשובה לכם ישראל טובה יותר? מלוכדת, מפרגנת, מגוונת ומונהגת בידי הראויים ביותר?

פורסם ב- 17/05/2018

תומכים שותפים וחברים יקרים,

תודה אישית לכל אחד ואחד מכם שתרם עד עכשיו ורכש אחת ממדרגות התמיכה או שתרם מבלי לקבל שום תמורה!  אתם המנוע שלנו להגשמת החלום – הקמת המדרשה למנהיגות ישראלית משותפת.

נכון להיום אנו נמצאים עם 25 חניכים למדרשה ואנחנו בשלבי ראיונות ומיונים אחרונים.

112 תורמים ותורמות ובזכותכם אנו נגיע ליעד שלנו

יש לנו 2 שותפים משמעותיים לפרויקט , עמותת מרכז מעשה והמכללה האקדמית עמק יזרעאל.  עמותת מרכז מעשה הינו ארגון חברתי אשר הוקם בשנת 2004 במטרה לקדם שוויון חברתי ולפתח מנהיגות בקרב צעירים מהפריפריה באמצעות קידום ערך ההתנדבות והובלת מסגרות התנדבות לצעירים/ות באופן שוויוני ומקצועי.

המכללה האקדמית עמק יזרעאל היא מכללה אקדמית, שהוסמכה על ידי המועצה להשכלה גבוהה להעניק לבוגריה תואר ראשון במגוון תחומים ותואר שני M.A.

בזכותכם אנחנו עומדים על 47% מימון לפרויקט.

תזכרו רק  במידה ונגיע  ל100% הפרויקט יצא לאור ולמען המטרה הזו נשמח לתמיכה נוספת מכל אחד מכם  הפעם בהפצת הפרויקט.

הפיצו, שתפו את הסובבים אתכם והזמינו אותם לתמוך בפרויקט אנא הוסיפו בפנייה שלכם משפט אישי קצר משלכם למשל: " אני כבר תמכתי, מה איתך?".

לתמיכה בפרוייקט ומידע נוסף - לחצו כאן!

יחד נצליח לגייס תומכים רבים שיעזרו לנו להכשיר הנהגה חדשה עם אחריות משותפת שתוביל לשינוי חברתי למען עתיד טוב יותר לילדנו!

מצוות המדרשה למנהיגות ישראלית משותפת

 


המדרשה למנהיגות ישראלית משותפת - עדכון

פורסם ב- 25/04/2018

תומכים שותפים וחברים יקרים,

תודה אישית לכל אחד ואחד מכם שתרם עד עכשיו ורכש אחת ממדרגות התמיכה או שתרם מבלי לקבל שום תמורה!  אתם המנוע שלנו להגשמת החלום – הקמת המדרשה למנהיגות ישראלית משותפת.


נכון להיום אנו נמצאים בגיוס מאסיבי של החניכים למדרשה ואנחנו בשלבי ראיונות ומיונים אחרונים. המוטיבציה של הצעירים והצעירות מעידה על חשיבות הקמת המדרשה ופתיחתה כבר בקיץ 2018.

66 תורמים ותורמות בתקופה קצרה אינו דבר של מה בכך ובזכותכם אנו נגיע ליעד שלנו

יש לנו 2 שותפים משמעותיים לפרויקט , עמותת מרכז מעשה והמכללה האקדמית עמק יזרעאל.  עמותת מרכז מעשה עמותת מרכז מעשה הינו ארגון חברתי אשר הוקם בשנת 2004 במטרה לקדם שוויון חברתי ולפתח מנהיגות בקרב צעירים מהפריפריה באמצעות קידום ערך ההתנדבות והובלת מסגרות התנדבות לצעירים/ות באופן שוויוני ומקצועי.
המכללה האקדמית עמק יזרעאל היא מכללה אקדמית, שהוסמכה על ידי המועצה להשכלה גבוהה להעניק לבוגריה תואר ראשון במגוון תחומים ותואר שני M.A.

בזכותכם אנחנו עומדים על 23% מימון לפרויקט.
 
תזכרו רק  במידה ונגיע  ל100% הפרויקט יצא לאור ולמען המטרה הזו נשמח לתמיכה נוספת מכל אחד מכם  הפעם בהפצת הפרויקט. 

הפיצו, שתפו את הסובבים אתכם והזמינו אותם לתמוך בפרויקט אנא הוסיפו בפנייה שלכם משפט אישי קצר משלכם למשל: " אני כבר תמכתי, מה איתך?". 

מצ"ב קישור לפרויקט:  https://www.giveback.co.il/project.aspx?id=2993

יחד נצליח לגייס תומכים רבים שיעזרו לנו להכשיר הנהגה חדשה עם אחריות משותפת שתוביל לשינוי חברתי למען עתיד טוב יותר לילדנו! 

מצוות המדרשה למנהיגות ישראלית משותפת 

הפרויקט של

אושרה פרידמן
צור קשר עם היזם
עמותת מי"ם – מנהיגות ישראלית משותפת הוקמה בשנת 2016 על ידי אנשי חינוך, מובילי דעה, אנשי עסקים מהחברה הערבית והיהודית , מכל קשת החברה הישראלית. .אנו מאמינים שדרך מנהיגות חדשנית משותפת ניתן להוביל לשינוי בו לכל אזרח יש מקום באופן שוויוני. ואני.... בוגרת תואר ראשון מאוניברסיטת בר אילן בחוג לקרימינולוגיה ושרותי אנוש, תואר שני בהגירה ושילוב חברתי מהמרכז האקדמי רופין. כיום לומדת לקראת הדוקטורנט באוניברסיטת חיפה בחוג לחינוך ומנהיגות. בשנת 2000 הגיעתי לקרן רש"י בכדי להקים את קרן המלגות ע"ש פרופ' אפרים קציר ז"ל, ועבדתי שם בתפקיד ניהולי במשך 16 שנים. זכיתי בפרס יפה לונדון יערי לשנת 2014 בדגש על עידוד לתעסוקה של האימהות החד הוריות בוגרות אקדמיה. במסגרת מעורבותי החברתית,, הצטרפתי לפני שנתיים לשולחן העגול שהקים מפכ"ל משטרת ישראל בעקבות המחאה הגדולה של יוצאי אתיופיה במאי 2016, וזאת במטרה לחזק את אימון הקהילה במשטרה. ביולי 2017 הצטרפתי לפעילותה של העמותה למנהיגות ישראלית משותפת בכדי לסייע לחברי העמותה בתחום גיוס המשאבים והקשר עם עולם הפילנתרופיה. אני מנחה את התכנית " מחוץ לבועה " העוסקת בסוגיות חברתיות בישראל, המשודרת בערוץ 10 ומופקת ע"י טופ ליין תקשורת בע"מ. מתגוררת בצפון , נשואה לצחי ואמא ל- 3 ילדים : לידור, גיא ואור.
62,930
מתוך 60,000 ₪
105%מומן
0
ימים שנותרו
154
תורמים
מינימום 50 מכתב תודה אישי
מכתב תודה אישי על תמיכה בפרויקט !
ישלח במייל
32 תורמים מתוך 100
מינימום 100 מכתב אישי וסיפורו של חניך
מכתב אישי על תמיכה בפרויקט וסיפור אישי של חניך מהמדרשה.
ישלח במייל בספטמבר 2018.
44 תורמים מתוך 100
מינימום 250 שיעורי ערבית
שיעורי ערבית מדוברת יינתנו על ידי אנשי צוות עמותת מי"מ אשר עוסקים בהוראה וחינוך. השיעורים יתקיימו בקבוצות קטנות של 10 אנשים ובאזור הצפון .
השיעורים יתקיימו במכללה האקדמית עמק יזרעאל בכיתות עמותת מי"מ - מנהיגות ישראלית משותפת . לתיאום ההרצאה ניתן ליצור קשר ב:
[email protected]
וכן בטלפון : 054-9599630


26 תורמים מתוך 50
מינימום 500 "פצצה מתקתקת" - סיפורו המטלטל של איש שב"כ
הספר מספר את סיפורו האמיתי (בשינויי שמות ופרטים חסויים), כמי שהיה מנהל מצטיין ויצירתי ביחידת רכזי השטח בשומרון בתקופת האינתיפאדה השנייה והיה מיועד לתפקיד בכיר בארגון, עד לרגע שבו הודיע במפתיע על התפטרותו כתוצאה משורת אירועים קשים שחווה.
בהרצאתו מספר את סיפורו האישי, על מנהל הנדרש למשימות מורכבות העוסקות בדיני נפשות ובו בזמן הוא סובל תקופה ארוכה, מבלי שאיש בשירות ידע זאת, מפוסט-טראומה מורכבת, שבאה לידי ביטוי בסיוטים, מחשבות טורדניות, בהזיות ובשקיעה לדיכאון שהביאו לאובדנות ולאשפוז.
בכנות מרשימה ומרתקת מספר יזהר על הדילמות המקצועיות, הערכיות והמוסריות עמן התמודד, הפיגועים הקשים, הסיכולים הממוקדים ותחושת האשמה שרדפה אותו אחרי כל פיגוע שלא נמנע.
בהרצאה מספר יזהר על המשבר הקשה שחווה בחייו (ממנהל בשב"כ לאדם החולה בפוסט טראומה קשה ודיכאון קליני) ועל הדרך חזרה, להיות אדם מתפקד העוסק במגוון תחומים התורמים לו ולחברה.
בהרצאתו הוא מאפשר הצצה נדירה לפעילות השטח של השב"כ, גיוס המקורות והסייענים, על הקשר המיוחד שנרקם בינם לבינו, על ניסיונות סיכול גל טרור המתאבדים במהלך האינתיפאדה השנייה ועל עולמו המורכב של איש שטח בשב"כ הנדרש לפעול במציאות המעוררת דילמות אישיות, ערכיות ומוסריות קשות.
כתיבת הספר הייתה עבורו תהליך טיפולי, ולאחר שקרע מעל פניו את המסכה הוא פועל להעלאת המודעות לטיפול בכשירותם הנפשית של הלוחמים בשטח ולהגברת המודעות למחלת הפוסט טראומה.

לתיאום ההרצאות יש ליצור קשר באמצעות הפרטים הבאים:
[email protected]
054-9599630
4 תורמים מתוך 10
מינימום 1000 הרצאה אתגר הריבונות במדינה יהודית
הרצאה העוסקת ביחסי דת ומדינה בישראל, באתגרים של מדינה יהודית ריבונית ובשאלה האם הציונות היא המשכה של היהדות או סתירה?. ההרצאה תינתן על ידי איתמר לפיד ממייסדי העמותה וחלק מצוות העמותה.
איתמר, יליד 1969, נולד והתחנך בקיבוץ אילת השחר, ומאז שנת 2001 חבר הישוב שמשית בגליל, בה הוא עוסק בהובלת תחום ההתחדשות היהודית בקהילה - שבת וחג, טקסי חיים, לימוד ועשייה חברתית.
ההרצאות יינתנו בכל חלקי הארץ. לתיאום ההרצאה יש ליצור קשר באמצעות : [email protected]
וכן בטלפון : 054-9599630
4 תורמים מתוך 5
מינימום 1500 סדנת אימון אישי
סדנת אימון אישי בת 3 שעות אקדמיות.
עינת ברזילי- מנחת קבוצות וארגונים בנושא ים אימוניים כולל הכשרת מאמנים.
עינת מייסדת ומנהלת " פשוט להיות " הכוללת קבוצה של מאמנים ומנחים הבאים מתחומים שונים . מה שמייחד את אותם היא התפישה של "אימון כדרך חיים" . דרך של חיים מתוך עירנות, בחירה ואחריות. דרך חיים שעוסקת בעיקר בכאן ועכשיו ובעתיד . לא שוכחת את העבר אך לא עוצרת בו." בפשוט להיות" מאמינים שבידי כל אדם יש את כל המשאבים להגשים את יעדיו ולחיות חיים של הגשמה ואושר.

הסדנא תינתן באזור עמק יזרעאל והסביבה . ניתן ליצור קשר עם עינת ברזילי לתיאום מועד הגעה:054-7648399
1 תורמים מתוך 5
מינימום 1750 הרצאה- מהו עתיד משותף לצעירים?
עתיד משותף לצעירים
מה הם האתגרים שעמם מתמודדים הצעירים המחפשים עתיד וחיים משותפים? כאשר מדברים על גיוון והכללה מה בדיוק הדבר שהחברה הישראלית מפספסת? הרצאתם של יושבי ראש שותפים של העמותה : רז קרני , אלוף משנה במיל, איש חינוך וממייסדי העמותה. ספא גארב יועצת ארגונית, מרצה ומנהלת תכנית מנהיגות במרכז מנדל למנהיגות בצפון ומייעצת לארגונים משלושת המגזרים.
לתיאום הרצאה לקבוצות יש לשלוח מייל לכתובת :
[email protected]
וכן בטלפון : 054-9599630
1 תורמים מתוך 5
מינימום 2000 אירוח באווירה בדואית
אירוח באווירה בדואית באוהל סלאח
"רק מלראות את עקבותיו של אדם, אתה יכול ללמוד על כוונת ליבו"
מרכז שמטרתו לצור גשר בין הלבבות דרך החיבור לטבע, לאדמה , למורשת ולרוח האדם. פעילות נעשית באוהל "אבו סאלח" בדיר-חנא, אוהל בדואי אוטנטי המנוהל ע"י סאלח מואסי.
סלאח הוא מומחה ומוקד ידע בתחום הגששות, ההסוואה והמילוט, ההישרדות ומורשת הבדואים. אירוח עד 50 איש לקבוצה.
04-6782979
[email protected]
2 תורמים מתוך 4
מינימום 3000 אירוח זוגי בטירה
אירוח זוגי ל- 2 לילות בטירה , כרם מהר"ל על בסיס מקום פנוי באמצע השבוא ראשון - רביעי !
מקום האירוח הטירה (The Castle) שוכן במבנה מתקופת מסעות הצלב במאה ה-11, וממוקם במרחק של 7 ק"מ מחוף הבונים ובמרחק של 20 דקות נסיעה מקיסריה ומחיפה. וילה ייחודית זו מציעה סוויטות אלגנטיות עם מרפסת, חניה חינם וגישה חופשית לאינטרנט אלחוטי בכל האזורים.

הסוויטות מציעות מיזוג אוויר, טלוויזיה, מיני בר חינם עם יין, שוקולד ופירות, ופינת אוכל עם מכונת קפה, מיקרוגל ומקרר. הסוויטות בקומת הקרקע מציעות גן גדול.

בעלי המקום גרים באתר ויכולים לספק מידע תיירותי ומידע לגבי נסיעות.

מקום האירוח הזה נמצא באחד המיקומים המדורגים גבוה בכרם מהר''ל! אורחים מרוצים ממנו יותר בהשוואה למקומות אירוח אחרים באזור.
זוגות אוהבים את המיקום הזה במיוחד — הם דירגו אותו 9.1 עבור טיול לזוג.
מקום אירוח זה קיבל דירוג גבוה עבור עלות לעומת תמורה בכרם מהר''ל! אורחים מקבלים יותר עבור כספם בהשוואה למקומות אירוח אחרים בעיר זו.
איש קשר : אודי 054-720661
0 תורמים מתוך 1
מינימום 150 500 כרטיסי ביקור דו צדדי
500 כרטיסי ביקור דו צדדי עם למינציה. לא כולל גרפיקה. מוכן להדפסה. שווי כל 500 כרטיסים 150 שח.
ניתן לשלוח את הגרפיקה במייל למייל:
[email protected]

6 תורמים מתוך 6