סטיבי החמוס

הפרויקט של אסף כנפו
<Embed>

היי חברים יקרים ! 

אני אסף, בן 27 ממושב אורה שליד ירושלים.

בין יתר אהבותי נמצאת אהבתי לחיות מחמד ולחמוסים בפרט. את סוזי אני מגדל כמעט שלוש שנים ולאחרונה החלטתי להרחיב את המשפחה ולאמץ חמוס נוסף.

לאחר חיפושים רבים פנו אלי בבקשה לאמץ חמוס שהוצל מבית גידול גרוע וחי בתנאים קשים. התברר לי שהוא גם עיוור וזה גרם לי להתאהב בו יותר ולקחת אותו. סטיבי הגיע אלי רזה מאוד וחלש והיה לי ברור שהוא צריך לעבור שיקום ובדיקה אצל הווטרינר- בעקבות עברו המפוקפק. החלטנו לקחת אותו לבדיקה והממצאים לא היו כל כך משמחים

אצל הווטרינרית התגלה כי לסטיבי כנראה גידול בבטן , אשך אחד טמיר , ציסטה באוזן שיצרה חסימת תעלה ואקריות .. וזה לפני האולטרסאונד .. 

כרגע הטיפול עומד על 1700 שקלים (לפני חיסונים, אנטיביוטיקות וטיפול בסיסי). אין לנו את האמצעים לעמוד בזה כרגע ולצערנו ואנחנו צריכים את עזרתכם.. רק אחרי האולטרסאונד נדע את המשך הטיפול אך זה כרגע התוכנית של הווטרינרית .. מצורפת תמונה של סטיבי הנסיך הצהוב בנוסף לקובץ מהוטרינרית המקסימה שטיפלה (וכבר הכניסה הנחה - סירוס אשך טמיר 560 במקום 950 שח) אנחנו נצליח להשקיע כמעט את חצי הסכום אבל כל סכום יעזור מחמישה שקלים ומעלה, נשמח לכל עזרה ! תודה רבה ! 

הפרויקט של

אסף כנפו
צור קשר עם היזם
אסף, בן 27 ממושב אורה מוזיקאי וחובב בעלי חיים
1,147
מתוך 850 ₪
135%מומן
0
ימים שנותרו
20
תורמים
מינימום 10 המון אהבה ותודה
כל תרומה תתקבל בברכה =]
כל תורם יקבל מכתב תודה אישי
2 תורמים
מינימום 50 עוגיות תוצרת בית
בת זוגתי אופה נהדרת =]
מי שיתרום חמישים ומעלה נשלח לו עוגיות טעימות והכרת תודה נצחית
14 תורמים