טטיאנה אישה מוכה

הפרויקט של האור שבקצה
<Embed>

אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בפרויקט ולעזור לטטיאנה לרהט את דירתה.

לפני כשנתיים נאלצה טטיאנה להימלט מביתה ומסביבתה הקרובה ולמצוא מקלט בעיר חדשה, הרחק מהקושי והכאב שליוו אותה הרבה שנים. היום, שנתיים אחרי, עם הרבה אנשים טובים שתמכו וליוו אותה היא מתחילה יחד עם בנותיה בדרך חדשה עצמאית ובטוחה יותר.  

טטיאנה עוזבת את דירת המעבר המוגנת, ונכנסת לדירה חדשה בעיר חדשה, היא חסרת כל והדירה ריקה.
אנו מבקשים לסייע לה לרכוש ריהוט בסיסי: מקרר, מיטות ומזרונים לילדים ולעצמה, ארון, וכו'.
טטיאנה זקוקה לעזרתכם.

טטיאנה (39) + 4 ילדים (21, 19, 16 ,7) אישה מוכה. "את בעלי הראשון פגשתי בגיל 16, בגיל 18 כבר הייתי אימא. לכל אורך הדרך חייתי באלימות קשה, מילולית ובעיקר פיזית. היו לי סימנים מוקדמים, אך העדפתי להתעלם, האהבה מעוורת" אחרי שנתיים נולד הבן השני, ואחרי עוד 3 שנים נולדה לנו בת, הוא לא רצה אותה, ודרש ממני לעשות הפלה. בשלב הזה למעשה כבר הייתה לו אישה אחרת, התעקשתי על ההיריון... חשבתי שאוכל בדרך זו להחזיק אותו.. זה כמובן לא ממש עזר ונפרדנו. 6 שנים חייתי לבד....

ואז הכרתי את בעלי השני, ושוב אהבה גדולה, מעוורת. אך מהר מאד אני שוב לא קיימת. אחרי שנתיים נולדה לנו בת. בעלי לא בריא וחי מקצבאות הביטוח הלאומי, כדי להחזיק את הבית עבדתי בשתי  משרות, ניקיתי בתים בבוקר ובערב עבדתי במעדניה... בעלי סירב בכל תוקף להכניס את ילדי מנישואי הראשונים לבית שלנו, הם נאלצו להסתובב בין הסבים והסבתות ומשפחתו החדשה של הגרוש. הוא בעיקר התנכל לבתי הצעירה ולא אפשר לה להיות בבית כשהייתי בעבודה, הדברים הגיעו לכך שנאלצתי, בכאב גדול, להכניס אותה לפנימייה..
בהמשך הוא גם החל לצאת עם חברתי הטובה ביותר.... אך מה ששבר אותי היה, כשהוא ניסה להוציא ממני את הילדה הקטנה, ביתנו המשותפת... בשלב זה בעזרת חברה מהעבודה שזיהתה את מצבי הקשה, הצלחתי להוציא את הילדה מהגן ולהימלט למעון..."

 אנחנו מלווים את טטיאנה מזה זמן, היא אישה מיוחדת וחזקה שמאוד רוצה לעזור לעצמה, ואנחנו משוכנעים, כי יש לה את הכוחות והנחישות הנדרשים לפתוח דף חדש. היא עברה תהליך משמעותי, בטחונה העצמי השתפר מאד, יש לה עבודה שהיא אוהבת, וכל הסימנים מראים, שעם מעט עזרה הפעם היא תצליח..

בואו נעזור לטטיאנה לצאת לדרך חדשה ... אנא ביחרו תשורה מתאימה ותרמו לפרויקט.

האור שבקצה, היא עמותה רשומה (580604916), המסייעת לנשים נפגעות אלימות במשפחה, וילדיהן, לשקם את חייהן ולצאת לדרך חדשה.

העמותה מתחייבת כי 100% מהכסף שייכנס לחשבון העמותה, מתרומותיכם, יגיע לידי טטיאנה, וישמש אך ורק לריהוט הדירה.הפרויקט של

האור שבקצה
צור קשר עם היזם
עמותת האור שבקצה (5806049169) מסייעת בנשים וילדיהן שיצאו מהמקלט לנשים מוכות בדרכן חדשה. עיקרה של התמיכה, היא תמיכה נפשית מקצועית, ובמידת הצורך – גם כספית. אנו מצמידים לכל אישה מאמן/ת אישי/ת שייפגשו אתה לפחות פעם בשבוע ויסייעו בהעצמתה האישית, בהשתלבותה בעבודה ובחיי הקהילה, בעזרה לילדים, במימוש זכויות מול מוסדות המדינה וכדומה. כמו כן אנו מסייעים כספית, בהתאם ליכולת, בפרויקטים מיוחדים, מעבר לדירה חדשה, עזרה לילדים בקייטנות, ריהוט בסיסי, רכישת מקצוע וכיו"ב. כמו כן גם מחלקים להן סלי מזון בעיקר פירות וירקות טריים ובריאים.
9,102
מתוך 9,000 ₪
101%מומן
0
ימים שנותרו
55
תורמים
מינימום 20 תודה במייל
תודה במייל מטעם "האור שבקצה"
2 תורמים
מינימום 50 תודה אישית מהעמותה
תודה אישית במייל מהעמותה
10 תורמים
מינימום 100 תודה אישית מטטיאנה
מייל תודה אישי מטטיאנה לכל תורם
23 תורמים
מינימום 300 תעודת הוקרה
מייל תודה אישי מטטיאנה וגם תעודת הוקרה מהעמותה (תשלח בדואר)
6 תורמים
מינימום 500 שיחת תודה מטטיאנה
שיחת הערכה ותודה אישית מטטיאנה (בטלפון)
1 תורמים
מינימום 1000 שיחה אישית עם טטיאנה
שיחת הערכה ותודה מטטיאנה בטלפון, וגם תעודה הוקרה מהעמותה (תשלח בדואר)
1 תורמים