עזרו לנו להיות הורים

הפרויקט של שם בדוי
<Embed>

עזרו לנו להיות הורים

הפרוייקט הזה קצת אחר מהקונספט של האתר אך מאוד נוגע ללב.

הקדישו דקה מזמנכם לקרוא את הסיפור שלי

אני טלי (שם בדוי) בת 33 נשואה כ-8 שנים. מאז ומתמיד הייתי בחורה מלאת שמחת חיים למדתי בתיכון כמו כולם, שירתתי את המדינה ועם שחרורי עבדתי בתפקיד ניהולי נחשק, הכרתי את בעלי והתחתנו בשנת 2009.

איש לא הכין אותי לפצצה שהוטלה עליי בגיל 26: בסך הכל רציתי לבדוק מדוע אני לא מצליחה להרות ואז התגלה הנורא מכל סרטן בצוואר הרחם המחייב ניתוח דחוף.

נכנסתי לניתוח קשה שנמשך 9 שעות וכשהתעוררתי התבשרתי שצוואר הרחם נכרת לגמרי והסיכויים להריון קלושים אך אפשריים. עוד הדגישו ואמרו לי שגם אם אצליח להיכנס להריון זה עלול להיות מסוכן מאוד לי ולעובר ושאצטרך השגחה בבית חולים מתחילת ההריון ועד סופו.

למרות כל הקשיים שהציבו בפניי הרופאים, לא ויתרתי והתעקשתי להתחיל טיפולי פוריות. כל כך רצית להרגיש את זה ברחם, לחוות את הדבר המדהים הזה כמו כולן...

במהלך השנים, עברתי עשרות טיפולים אצל שלושה רופאים שונים שבמהלכם התגלו סיבוכים נוספים כתוצאה מהניתוח אשר מקשים על הריון תקין. כמו כן, בוצעו עוד ניתוחים נוספים במהלך השנים וגם הם לא הועילו להריון תקין.

אני רוצה לציין שהטיפולים שעברתי קשים הרבה יותר וכואבים מאוד לעומת מטופלות אחרות בגלל פצעים וצלקות שנוצרו מהניתוחים.

בשבוע שעבר, לאחר 5 שנות טיפולים כושלים קיבלתי את הבשורה המרה מהרופא שלי שתמיד היה קשוב ונלחם למעני: "טלי אני מבין שאת לוחמת ואני פה בשבילך תמיד אבל עברת מספר רב של טיפולים ויש סכנה גם לעתידך. אני ממליץ לך על דרך אחרת, פונדקאות"


מה עכשיו?

אני ובעלי התעשתנו מהבשורה והתחלנו לבדוק את תהליך הפונדקאות ואת עלויותיו. ואז נחשף האתגר הכלכלי הכבד... עלות פונדקאות עולה כ- 200,000 ש"ח, סכום אשר לא נוכל לעמוד בו.

כשהבנו שכל האפשרויות לגיוס הכסף בכלל לא ראליות עבורנו, כמעט והתייאשנו ואז החברים הציעו גיוס המונים דרך הרשתות החברתיות. לא ידעתי שדבר כזה קיים בכלל, אבל כשנכנסתי לאתר וראיתי את כל האנשים הטובים שקיימים בעולם הזה, שעוזרים בשמחה רבה התמלאתי תקווה שחלומי יכול להתגשם.


כעת אנו מבקשים מכם לעזור לנו להגיע לסכום של 150,000 ש"ח לפחות
על מנת שנוכל להתחיל תהליך פונדקאות.

אציין שהחשיפה הפומבית לא קלה לנו בכלל ולכן אנו מעדיפים להישאר אנונימיים.

אני חולמת על ילדים. כל החברות שלי כבר מביאות לעולם ילד שני, שלישי ואני נותרתי מאחור... אני שומעת הורים מתלוננים על הלילות הקשים או על הבכי הטורדני, כאלה שאומרים שלא מתאים להם עכשיו ילד רק עוד שנתיים . ואני רק מחכה ללילות האלה ללא שינה, לבכי הזה בבית וכמובן לשמחה לצחוק ולרגעי האושר .. עם עוד קצת עזרה אצליח לממש הכל. אני יודעת כמה יש לי לתת ולהעניק כאמא ומחכה כבר לרגע שאחווה זאת

לאורך כל השנים תמיד קיוויתי באמונה שלמה שבסוף אהיה אמא, לעולם לא התייאשתי גם כשהרופאים כבר הרימו ידיים, אני התעקשתי שזה אפשרי. אני אמשיך להילחם על מנת להחזיק תינוק שיהיה שלי.


אנשים יקרים, אנו צריכים את עזרתכם. כל מי שיכול לתרום אפילו סכום מינימלי, תבוא עליו הברכה ונוכל להתקרב עוד צעד לחלום הגדול- לחבוק תינוק משלנו.

רק בזכות גיוס מוצלח והגעה ל 100% נוכל להמשיך בתהליך ולכן כל תרומה חשובה!

אני מודה לכולם שהקדשתם מזמנכם לקרוא את סיפורי ואודה מעומק ליבי על תרומתכם להגשמת חלומי.הפרויקט של

שם בדוי
צור קשר עם היזם
שמי טלי (שם בדוי) בת 33, נשואה 8 שנים ללא ילדים גרה בירושלים
152,500
מתוך 150,000 ₪
102%מומן
0
ימים שנותרו
192
תורמים
מינימום 20 מייל תודה
מילות תודה באמצעות אי מייל
37 תורמים
מינימום 100 מכתב תודה
מכתב תודה בדואר
90 תורמים
מינימום 500 ספר תהילים
ספר תהילים עם הקדשה אישית בכתב יד שישלח בדואר
26 תורמים
מינימום 1000 תרומה ללא תמורה
22 תורמים