סגירת חוב, שלא נזרק לרחוב

הפרויקט של נטלי סבאן
<Embed>

בס"ד 

שלום פונה אני אליכם בתו של אברהם ארוסי, נטלי סבאן. 

אבי נכנס לבעיה מאוד גדולה ואני זקוקה לעזרתכם על מנת שנוכל לעזור לו ושמשפחתי היקרה לא תיזרק לרחוב. הוא לקח הלוואה לפני כ9 חודשים ממשרד אשר הוצג ברדיו על מנת לסגור חובות שיצטברו עם השנים. רק לפני חודש בעזרת בן משפחה גיליתי שלקחו את הבית שלו כעירבון על הללוואה.

נותר פחות מ-3 חודשים לשלם את היתרה כאשר מצבו הבריאותי מדרדר. ובניהם: אסתמה, סכרת, פריצת דיסק בגב התחתון, שמיעה לקויה, pcod (מחלת ריאות)

אבי יותר מחודש בביתו לאחר סיום תאונת עבודה והוא לא משתכר ממקום עבודה ואינו מקבל שום קצבה, כרגע הוא בתהליכי תביעה לקבלת נכות. 

אבי עבד אצל קבלן בפינוי אשפה מעל 20 שנה ופרנס אותנו , למרות העבודה הקשה והפיזית שעבד בלילות ואיתה הוא התמודד יום יום למעננו.

אני מאמינה שאיתכם אוכל להחזיר לאבי על כל מה שעשה עבורנו ובפעם הזאת להיות שם בשבילו כשהוא צריך אתנו. במיוחד עכשיו שהוא אינו כשיר לעבודה בכלל.

אבי חתם על חוזה כ- 50 דפים, שבניהם כתוב שבמידה ולא יהיה את הכסף שלקח (300 אלף שקלים) הם יהיו רשאים לקחת על כל יום פיגור שלאחר מועד פקיעת החוב ריבית של 0.1 אחוז ליום - משמע בשנה 90 אלף שקל ריבית. וזה לא הכל גם כן רשום בחוזה בזמן שלאחר פקיעת החוב שיהיה אסור לאף אחד לגור בנכס (בבית) עד שיוסדר החוב.

עד סוף אוקטובר הוא מוכרח לשלם אחרת המשרד שממנו לקח את הלוואה יקח את ביתו אם לא נצליח לגייס את הכסף. לצערינו אין לו תלושי עבודה (כפי שצויין למעלה) ולכן אינו יכול לקחת משכנתא או הלוואה מהבנק. אמי משתכרת כסייעת בבי"ס לחינוך מיוחד, המשכורת פחות מהמינימום.

"המציל נפש אחת מישראל כאילו הציל עולם ומלואו"

ולכם יש הזדמנות להציל משפחה שלמה.

רק בזכות תרומתכם נצליח לגייס את הסכום.

תודה רבה על עזרתכם.
הפרויקט של

נטלי סבאן
צור קשר עם היזם
שלום לכולם אני נטלי סבאן הבת של אברהם ארוסי זה שבתמונה. אני יודעת כמה קל לדפדף פוסטים כאלה וכמה לפעמים זה ניראה לא אמין, אבל המקרה הזה אחרת. אני מבקשת מה' את הרחמים שלו ושלכם ולהגיע ללב של כל אחד מכם. רק בזכות תרומתכם נצליח לגייס את הסכום. תודה רבה על עזרתכם.