מחשבים ניידים לביה"ס יחד

הפרויקט של בית ספר יחד, חולון
<Embed>

תרומה לצורך רכישת מחשבים ניידים לבית ספר יחד בחולון

הצורך: ביה"ס  יחד שוכן בלב שכונת ג'סי כהן בחולון שהפכה שם נרדף למצוקה ועוני. השכונה מהווה את ביתם של תושבים וותיקים ועולים חדשים ממדינות חבר העמים ואתיופיה.

המטרה: בביה"ס "יחד" אנו מובילים חדשנות פדגוגית על מנת לקדם למידה פעילה ומשמעותית, להתאם את ביה"ס לעידן הדיגיטלי, ולצמצם פערים חברתיים אצל אוכלוסיית התלמידים המוחלשת. החל משנת הלימודים תשע"ח, בכוונתנו לשלב מחשבים ניידים בתכנית הלימודים בכיתות ב' – ט' על מנת להקנות לתלמידים מיומנויות הנדרשות למאה ה-21, בכללן התחברות למאגרי מידע ופיתוח יכולות חקר ולמידה עצמאית. המחשבים ישמשו לשיעורים כגון מתמטיקה, מדעים, אנגלית, שפה וחקר.

הייחוד: ביה"ס מתפקד כסוכן שינוי בקהילה. סביבת למידה ממוחשבת תנגיש לתלמידינו, שידם אינה משגת לרכוש מחשב לביתם, הזדמנות לפתח אוריינות דיגיטלית וטכנולוגית, ותתרום להערכתם העצמית וליכולת שלהם לרכוש ידע לצרכי התפתחות אישית וניידות חברתית.

אנו מבקשים לרכוש 42 מחשבים ניידים.

עיריית חולון התחייבה לתת מחצית מהסכום על בסיס מאצ'ינג.  

בחרו באחת מהתשורות משמאל, קחו את ההזדמנות להשפיע ותרמו לפרויקט.

כתבה מצולמת על בית ספר יחד

סרטון הסבר מפי המנהל- יעריב

תודה רבה,

תלמידי בית ספר יחד וצוותו

קרן אפשטיין, מחנכת ומורה למתמטיקה ואחראית על גיוס התרומות לבית הספר. קרן בעלת תואר שני בחקר המוח, תואר ראשון במדעי המחשב ומתמטיקה, עבדה 13 שנים בגוף הפיתוח של חברת צ'ק פוינט ובוגרת התכנית למנהיגות חינוכית, מכון מנדל.

יעריב יערי, מנהל את בית ספר יחד החל מתשע"ז, יזם וניהל בעבר את בית ספר אדם וסביבה בגעש, הקים וניהל את גבעול, בית החינוך הדמוקרטי-קהילתי בגבעת אולגה.
הפרויקט של

בית ספר יחד, חולון
צור קשר עם היזם
בית ספר יחד הוא בית ספר ממלכתי הממוקם בשכונת ג'סי כהן בחולון. לבית הספר מגיעים תלמידים/ות מגיל גן חובה ועד כתה ט'. מרבית התלמידים/ות מגיעים לבית הספר מהשכונה בה ממוקם בית הספר. בית הספר יחד מחויב לטפח כישורים אישיים, לימודיים וחברתיים של תלמידיו, לעודד אותם לממש את יכולותיהם ולהנחיל ערכים של רגישות, סובלנות וכבוד לאחר ולסביבה. בנוסף, כשכונת עולים הטרוגנית של ותיקים וחדשים, ביה"ס מטמיע פדגוגיה רב תרבותית על מנת שכל תלמיד ירגיש שייכות וייצוג של תרבותו במקום. בהיותו מוסד חינוכי שעיקר תלמידיו מגיעים משכונת ג'סי כהן הנחשלת, פעילותו הפורמלית והבלתי פורמלית נמצאת בזיקה לקהילה שבתוכה הוא פועל ובד בבד עם הטמעת ערכים של רב תרבותיות, הוא מתפקד גם כמסגרת המעצבת את פני השכונה והקהילה. הוא משמש כמשאב חינוכי, חברתי ותרבותי מרכזי, המתרגם את צרכי תושבי הקהילה לתכניות ולפעילויות במגוון תחומים ומתפקד כסוכן שינוי בקהילה.
48,117
מתוך 47,000 ₪
102%מומן
0
ימים שנותרו
159
תורמים
מינימום 50 קבצים על החדשנות החינוכית
תכנים מעוררי השראה המתארים את החדשנות החינוכית המהפכנית המיושמת בבית הספר יישלחו במייל
36 תורמים
מינימום 100 הזמנה לאירוח והרצאה על חדשנות חינוכית מהפכנית
התורם יקבל הזמנה, עם כמה מועדים אפשריים, להרצאה על חדשנות חינוכית מהפכנית ומעשית בבית הספר.
41 תורמים
מינימום 200 ביקור בוקר בבית הספר
"טוב מראה עיניים ממשמע אזניים".
עם כל תורם יתואם מועד לביקור בבית הספר ובכיתות החדשניות. הביקור ילווה במורה ובילדים ויהיה מרתק!
37 תורמים
מינימום 5000 הרצאה על חדשנות חינוכית אצלך
יעריב, מנהל בית הספר, יבוא אישית אליך לעסק, או לבית, לתת הרצאה בפני קבוצת סקרנים, או לומדים. ההרצאה יכולה להיות כולה סביב חדשנות חינוכית, או בהתאם לרצון התורם, לשלב חשיבה מחוץ לקופסה וביצוע חדשני.
0 תורמים