צ'ליל בגליל קיץ 2017

הפרויקט של הדס שקל
<Embed>

מה ומי אנחנו..


"צ'ליל בגליל" הינו פרוייקט מוסיקלי-חברתי מיוחד במינו אשר מכנס פעמיים בשנה, באביב ובקיץ, צ'לנים צעירים מכל רחבי הארץ לקורס נגינה מקצועי בו מושם דגש על נושאים המייחדים נגינה בצ'לו.                       

צ'ליל בגליל הראשון נערך בדצמבר 2012, בבית הספר עודד ביודפת אשר במשגב. השתתפו בו  כ-20 ילדים ונערים, מכיתה ד' עד י"ב, בעיקר מתלמידי חמוטל מרום ועפרה אמרי, מאזורי משגב, זכרון יעקב וטבעון. לאור הצלחתו, התרחבו וגדלו הקורסים עם השנים, הן בהיקף הימים והפעילות והן במספר המשתתפים. לצוות הליבה של המורים חמוטל מרום, עפרה אמרי ויוני גוטליבוביץ' התווספו להדרכה ענת אנגלמאייר וסיוון אילה לוי, וכן המנהלת האדמיניסטרטיבית הדס שקל.

עלויות הקורס כוללות לינה וכלכלה , שכר מורים ואמנים המגיעים להעביר סדנאות. תמיכתכם תאפשר הרחבת הקורס ותכניו, הבאת אמנים ונגנים מהשורה הראשונה, כדי ללמד ולהעשיר את הנגנים הצעירים. 


הייחוד


יחודו של הפרוייקט הוא במיקומו בפריפריה, באיכות ובעניין שהוא מביא לאוכלוסיית נגני הצ'לו הצעירים בארץ,  בנגישותו לכל הנגנים הצעירים, מכל מגזרי האוכלוסיה וביכולתו למשוך  גם צ'לנים בעלי רמות גבוהות של נגינה וגם צ'לנים צעירים ומתחילים. לקורס מגיעים ילדים ונוער שאוהבים לנגן, אוהבים את הנגינה ביחד ואת האווירה החמה והמשפחתית שנוצרה בו - משפחת צ'ליל בגליל.

תרומתכם תאפשר המשך קיום הפרוייקט באזור פריפריה והנגשת חווית לימוד כלי מוסיקלי באופן מקצועי וברמה גבוהה, גם לילדים הרחוקים מהמרכז ומהאפשרויות הרבות שבו.

 הקורסים של צ'ליל בגליל ייחודם באוירה המקצועית מחד והבלתי אמצעית מאידך. כל נגנית ונגן צעירים מלווים ע"י צוות צ'ליל בגליל בתשומת לב להתפתחותם המוסיקלית האינדיבידואלית ולצרכיהם האישיים. רצף הקורסים מאפשר לצוות לעקוב אחר התפתחותם ולבנות עבורם תכנית עבודה מותאמת במהלך הקורס.הסדנאות


בסדנאות המועברות על-ידי מוסיקאים מתחומים שונים מהשורה הראשונה בארץ ובעולם, חווים הנגנים חוויה מקצועית  איכותית המעלה את המודעות לאפשרויות הגלומות בנגינה בצ'לו ועומק ההכרות עם הכלי ועם עצמם כמוסיקאים. 

לקורסים הקודמים הגיעו אמנים מגוונים העוסקים במוסיקה, מהשורה הראשונה. כמו עמנואלה סילבסטרי, הצ'לן הראשון של הפילהרמונית הישראלית, המנצח יובל צורן , האמנית הרב תחומית מאירה אשר ועוד.. על מנת להמשיך ולהביא אמנים ברמה זו, אנו זקוקים לעזרתכם ולתמיכתכם בפרוייקט.

                                                     


המורים


צוות המורים של צ'ליל בגליל כולל את הצ'לן יוני גוטליבוביץ', הצ'לנית חמוטל מרום, הצ'לנית עפרה אימרי, הצ'לנית ענת אנגלמאייר, הצ'לנית סיון אילה לוי - צ'לנים פעילים ומוערכים ובעלי ניסיון רב כמורים. הקורסים מתקיימים בקיבוץ סאסא אשר בגליל בתנאי אירוח נעימים. 

המורים המסורים מקדישים מכשרונם וזמנם לפרוייקט ללא הגבלה וראויים לתמורה הולמת, על מנת שיוכלו להמשיך ולפנות מזמנם לטובת הקורס. 

כל עזרה שתתקבל מכם תאפשר קיומו של עוד קורס מוצלח ואת המשכו של הפרוייקט החשוב והמיוחד הזה אשר גורם לשמחה וחוויה איכותית לנגנים הצעירים הן מוסיקלית והן חברתית.
הפרויקט של

הדס שקל
צור קשר עם היזם
מארגנת ומפיקה את הקורסים של צ'ליל בגליל מזה 3 עונות. תושבת זיכרון יעקב, מורה ליוגה, לומדת לנגן על צ'לו וחובבת נלהבת של כלי הנגינה החם והיפה הזה.
15,000
מתוך 15,000 ₪
100%מומן
0
ימים שנותרו
12
תורמים
מינימום 50 מכתב הוקרה על תמיכה בפרוייקט
מכתב הוקרה מקרב הלב על תמיכתך בפרוייקט צ'ליל בגליל בצירוף תמונת הצ'לנים הצעירים, צוות המורים וחתימותיהם האישיות.
2 תורמים
מינימום 100 הזמנה זוגית לקונצרט סיום הקורס
הזמנה לקונצרט סיום יפה ומרגש המציג את העבודה שנעשתה במהלך הקורס ותוצריה. לקונצרט נבחרים חומרים מוסיקלים מגוונים ואף יצירות שנכתבו במיוחד לאנסמבל הצ'לנים של צ'ליל בגליל.
5 תורמים
מינימום 500 ערב ידידי צ'ליל בגליל
מפגש מוסיקאלי וחברתי של ידידי צ'ליל בגליל לארוחת ערב משולבת במוסיקה קאמרית של הרכבי צ'לו.
4 תורמים
מינימום 2000 קונצרט ביתי של צוות צ'ליל בגליל
קונצרט של 2 צ'לנים מעולים ברפרטואר מגוון ומותאם, אצלכם בבית.
1 תורמים
מינימום 3000 קונצרט ביתי של צוות צ'ליל בגליל
קונצרט של אנסמבל צ'לנים מהשורה הראשונה בארץ אצלכם בסלון במבחר יצירות קאמריות ברפרטואר מגוון.
1 תורמים