מחנה לילדים מיוחדים

הפרויקט של יעל לוזון
<Embed>


אנו, חבריא ב' (גילאי תיכון) של סניף בני עקיבא ביישוב בית אל, מקיימים, זאת השנה החמישית, קייטנה בת חמישה ימים לילדים בעלי צרכים מיוחדים, על מנת להעניק להם שבוע של כיף, הנאה ותשומת לב ייחודית ובמקביל גם לתת למשפחותיהם מעט חופש מהטיפול היום-יומי והאינטנסיבי בילדיהם, חופש שיוסיף להם כוח לשנה המתחדשת.

את הקייטנה אנו מארגנים לגמרי לבד. נארגן פעילויות מגוונות ומהנות (יציאה לגן חיות, ביקור בחוות סוסים, הפנינג מתנפחים ודוכנים, נסיעה משותפת לקולנוע ועוד מגוון פינוקים), נדאג למקום לינה נגיש המתאים לצורכי החניכים ומלוויהם, נארגן הסעות שיביאו ויחזירו אותם מבתיהם וכמובן נדאג לאוכל מזין ועשיר לאורך כל הקייטנה.                

האחריות כולה על הכתפיים שלנו!


לצורך קיום הקייטנה, אנו זקוקים לכסף רב,  כ- 80,000 ₪, שיכסה את כל ההוצאות הנ"ל.

גייסנו מבעוד מועד סכום ניכר, והתמיכה שלכם תגרום למחנה לצאת לפועל על הצד הטוב ביותר!

במידה ולא נצליח להגיע לסכום זה, נקיים את הקייטנה כמתוכנן אך ניאלץ להסתפק בפחות משאבים ממה שהיינו רוצים. נפעל עם המשאבים שברשותנו על מנת לשמח את הילדים המדהימים כמיטב יכולתנו, אך אם יהיה בידינו כל הכסף הדרוש, נוכל לשמח אותם אף יותר ולספק להם חוויה בלתי נשכחת.

אנו פועלים בגיוס תרומות, התרמות במרכז העיר, גיוס כספים מתורמים באופן פרטי וכדומה, כדי שהקייטנה תהיה מושקעת ואיכותית כפי שמגיע לילדים אלו.

לשם כך אנו פונים אליך כדי לזכות אותך לקחת חלק בפרויקט הגדול שלנו!


כל תמיכה תתקבל בברכה!

בכבוד ובהוקרה

חבריא ב' בני עקיבא בית אל
הפרויקט של

יעל לוזון
צור קשר עם היזם
היי אני מוריה, אוטוטו מסיימת שמינית, עם עוד חברים מהסניף אנחנו מקיימים כבר שנה חמישית (!) מחנה קיץ לילדים עם צרכים מיוחדים, הכי חמודים בעולם! ממש אשמח אם תתמכו בנו ותקחו חלק במפעל העצום:)