קִמְחָא דְפִסְחָא 2.0

הפרויקט של כיתה א'2 והמורה ליאת
<Embed>

אנו תלמיד כיתה א'2 מבית הספר הקהילתי-ניסויי "רמת החייל" בתל אביב רוצים לעזור לכל המשפחות לחגוג את ליל הסדר בצורה שמחה ומכובדת. 

איך נעשה זאת? 

הכנו עבורכם אגרות ברכה לחג, טיפים ורעיונות איך לבלות את חופשת הפסח עם ילדכם ותעודת הוקרה על השתתפותכם בפרויקט שלנו. כל סכום שתתרמו, יסייע לנו לגייס את הסכום הדרוש לקניית מצרכים ולהכנת קופסאות מזון למשפחות נזקקות. 

מה אנחנו צריכים?

שתתמכו ברעיון שלנו! בתמורה תקבלו את השי שהכנו עבורכם.
עם 1000 ₪ שנגייס נלך לסופר, נקנה מצרכים ונכין קופסאות מזון ל-10 משפחות נזקקות. במידה ונגייס יותר, נוכל לעזור למשפחות נוספות.

בזכות העזרה שלכם, נשמח משפחות רבות ונאפשר גם להן, לחגוג את חג הפסח בצורה שמחה ומכובדת.

רוצים לעזור לנו? תמכו בפרויקט שלנו. נשמח לשמח כמה שיותר משפחות!הפרויקט של

כיתה א'2 והמורה ליאת
צור קשר עם היזם
שלום, נעים להכיר. אני ליאת, מחנכת כיתה א'2 בבית הספר הקהילתי-ניסויי "רמת החייל". מחנכת את התלמידים שלי לנתינה ואהבה וכחלק מאמונה הזאת - יצרתי יחד איתם את הפרויקט המקסים הזה- קמחא דפסחא 2.0. בחג הפסח הקרוב אנו רוצים להגייס כסף על מנת ללכת לסופר ולהכין קופסאות מזון ל-10 משפחות נזקקות. זקוקים לעזרתכם כדי שהחלום שלנו, יהפוך למציאות!
10,900
מתוך 1,000 ₪
1090%מומן
0
ימים שנותרו
143
תורמים
מינימום 10 תעודת הוקרה
על תמיכתם בפרויקט שלנו תקבלו "תעודת הוקרה" מאיתנו בה אנו מודים לכם שתמכתם בפרויקט שלנו ועזרתם לשמח משפחה בליל הסדר.
את התעודה תקבלו במייל חם מאיתנו.
13 תורמים
מינימום 20 טיפים לבילוי בחג
גם אנחנו כמו ילדים רבים נצא לחופשת פסח (יש!). לכן, אספנו בשבילכם רעיונות נפלאים לבילוי בחופשה - כאלה שהילדים שלכם יכולים לעשות לגמרי לבד ;-)
למה העצות שלנו טובות? פשוט כי אנחנו ילדים שמייעצים לילדים.
את רשימת הטיפים תקבלו במייל חם מאיתנו.
7 תורמים
מינימום 30 15 אגרות ברכה לחג הפסח
רוצים לשמח את החברים והמשפחה בחג הפסח? רכשו עבורם איגרות ברכה בעבודת יד שהכנו במיוחד והעניקו אותם בליל הסדר בצירוף ברכה אישית מכם.
את 15 איגרות הברכה המושקעות שלנו, נשלח לכם במייל כך שתוכלו להדפיס אותן במדפסת הביתית או בבית הדפוס הקרוב אליכם.

29 תורמים
מינימום 50 34 איגרות ברכה לחג הפסח
רוצים לשמח את החברים והמשפחה בחג הפסח? רכשו עבורם איגרות ברכה בעבודת יד שהכנו במיוחד והעניקו אותם בליל הסדר בצירוף ברכה אישית מכם.
את 34 איגרות הברכה המושקעות שלנו, נשלח לכם במייל כך שתוכלו להדפיס אותן במדפסת הביתית או בבית הדפוס הקרוב אליכם.
41 תורמים
מינימום 100 איגרות ברכה, טיפים לחג והוקרה
כל החבילה! גם 34 איגרות ברכה מושקעות שכל אחד מהכתה (האלופה!) שלנו הכין, גם את רשימת הטיפים המלאה שלנו וגם תעודת הוקרה מעוצבת במיוחד - על שהשתתפת בפרויקט החינוכי-חדשני שלנו וכמובן, על שעזרת למשפחות נזקקות בחג!
37 תורמים
מינימום 500 *הכל* + תמונה ממוסגרת שלנו
אתה נדיב מאוד!
בנוסף לכל החבילה (34 איגרות ברכה מושקעות, רשימת הטיפים המלאה שלנו ותעודת הוקרה מעוצבת במיוחד) תזכה לקבל תמונה ממוסגרת של הכיתה שלנו עם הקדשה אישית! את התמונה הממוסגרת תקבל בדואר רגיל ותוכל לתלות אותה על הקיר בגאווה.
1 תורמים מתוך 2
מינימום 250 *הכל* + תודה טלפונית
בנוסף לכל החבילה (34 איגרות ברכה מושקעות, רשימת הטיפים המלאה שלנו ותעודת הוקרה מעוצבת במיוחד) תזכה לתודה טלפונית קצרה ומרגשת מכל הכתה שלנו! רק ארבעה אנשים (בעולם!) יזכו בה.
4 תורמים מתוך 4
מינימום 1000
בנוסף לכל החבילה (34 איגרות ברכה מושקעות, רשימת הטיפים המלאה שלנו ותעודת הוקרה מעוצבת במיוחד) תזכה לקבל סרטון מיוחד מהכתה שלנו במייל! כזה שנוכל להביע בו את התודה שלנו כמו שצריך... שהרי בזכותך - עמדנו ביעד וסייענו לכ-10 משפחות נזקקות בישראל.
1 תורמים מתוך 1