פורים בפנימיית נווה הדר

הפרויקט של שני לבובסקי+קומונות "נווה הדר".
<Embed>

מזמינים אתכם לעזור לנו לחגוג את חג הפורים בפנימיית "נווה הדר" ,

שמי שני ואני רכזת מח"מ בפנימיית נווה הדר ומלווה את בני ובנות שנת השירות. תפקידה של המרכזיה החינוכית (מח"מ) לייצר וליישם: חגים , מסורות  , פעילויות של ערכים,חיבור למקום בן הם נמצאים ללא הבדלי מגדר ודת.

 יחד עם בני ובנות שנת השירות המקסימים והמקסימות  אנו עושים הכל בכדי להפוך זאת לאפשרי.

לקראת חג הפורים הבא עלינו לטובה בעזרתכם נוכל להגשים זאת על הצד החיובי ביותר..

ברצוננו לייצר לחניכי הפנימייה חג פורים שמח וצבעוני. חג הפורים מאפשר לחניכים שגורלם אינו שפר עליהם להיות למשך 3 ימים כל מה שחלמו עליו. אנו מנסים להפוך את הפנימייה למשך הימים הלו למרחב החלומות הפרטי של כל אחד מהחניכים (110 חניכים). אנו זקוקים לסכום זה על מנת לממן תפאורה,תחפושות הפתעות וכיבוד לחג. 

קצת על הפנימייה:

פנימיית נווה הדר,הינה פנימייה טיפולית פוסט אשפוזית אשר שוהים בה כ-110 ילדים ובני נוער.הילדים מגיעים מרקעים שונים ומורכבים מכל שכבות האוכלוסיה כגון: חוסר עורף משפחתי,ילדים תחת צווי בית משפט וכו'. גילאי הילדים 8-18.

צוות הפנימייה מורכב ממדריכים מקצועים ומקומונה של 10 בני נוער לפני גיוס המתנדבים לשנת שירות שירות. הש"ש בנווה הדר מתפקדים בשני מישורים מקבילים : האחד שייכות לקומונה ובניית פעילויות העשרה בחגים , בטקסים בימי שישי ושבת בהפעלות לכל ילדי הפנימייה .
בפן הנוסף כל ש"ש משויך למשפחתון שבו נמצאים בין 10-12 חניכים ויחד עם הצוות עוזר לחניכים בקיום מטלות יומיומיות, סדר יום, ליווי לחוגים זמן איכות עם החניכים והפעלת פעילויות חברתיות בתוך המשפחתון.

מטרות הפנימיה:חיזוק וטיפוח הפנימייה כמקום להתפתחות ולצמיחה אישית עבור החניכים, על בסיס ערכים של סובלנות, אחריות חברתית, כבוד ויחס לאחר ולשונה ביסוס הפנימייה כעוגן של ביטחון עבור החניכים והוריה ליווי החניכים במסלול ההצלחה: ללכת יד ביד לאורך כל הדרך, עד למימוש ומיצוי הפוטנציאל האישי של כל חניך ,שילוב חניכינו בחזרה בחיק משפחותיהם ובקהילתם.

רק איתכם ובזכותכם הדבר יכול להתממש.הפרויקט של

שני לבובסקי+קומונות "נווה הדר".
צור קשר עם היזם
רכזת מרכזיה חינוכית בפנימיית "נווה הדר" ומלוות הקומונה . בת 31 מחריש, עוסקת עם ילדים ונוער במסגרת פנמייתית כמספר שנים. מרגישה שליחות עצומה בעבודה הזו ומאמינה בכל ילד וילדה שאני פוגשת בדרך. העבודה בשילוב קומונת "נווה הדר" הש"ש הנפלאים שבאים ותורמים שנה מחייהם בכדי לתת מעצמם לאותם הילדים.
1,760
מתוך 10,000 ₪
18%מומן
20
ימים שנותרו
20
תורמים