שבת חברים לרפואה חבב גב"ז

הפרויקט של עומר בן לולו
<Embed>

אנו רוצים להזמין אתכם לקחת חלק בפרויקט המדהים הזה שנעשה כבר פעם רביעית בגבעת זאב במסגרת החברה הבוגרים של בני עקיבא - שבת חברים לרפואה.


כמידי שנה סניף בני עקיבא גבעת זאב מארחים את ילדי עמותת חברים לרפואה במשך שישי ושבת. הילדים בעמותה הם בעלי מוגבלויות פיזיות ומוטוריות כגון שיתוק מוחין, ניוון שרירים ועוד. 


את הפרויקט אנו מתחילים ביום שישי בהפנינג קהילתי מלא אטרקציות וחוויות ובמשך השבת החניכים מתארחים אצל משפחות הישוב וזוכים לשבת מהנה ומרעננת משגרת החיים. בזמן שהחניכים יהנו ויעשו חיים- ההורים שלהם זוכים לשבת מנוחה וקצת רוגע.


השבת תתקיים בכו-כז שבט, 24-25/3, פרשת ויקהל- פקודי.

כדי לממן את ההוצאות הרבות של השבת אנו זקוקים לעזרתכם! מימון השבת כולל הסעות, פעילויות וסדנאות, ארוחות שישי ושבת וציוד רב.

אז בואו אני אפרט לכם על מהלך הסופ"ש הזה:


יום שישי:

החניכים יגיעו לגבעת זאב בשעות הבוקר, נקבל אותם בשמחה עם בלונים חיוך והרבה אהבה. לאחר מכן ניגש לאטרקציה , כל שנה יש אטרקציה שונה (טיול גיפים, סדנת שוקולד, הפנינג)-,תלוי בתקציב. אחרי שכייפנו נתחלק לבתים, ומשם נתארגן לשבת. תהיה תפילת ערבית חגיגית בסניף בני עקיבא עם החניכים ואנשי היישוב ולאחר מכן סעודת שבת עם החברה הבוגרים של הסניף. לאחר מכן נמשיך לפעילויות מגוונות ומיוחדות אל תוך הלילה. ובסוף כל אחד ילך לבית אשר הוא מתארח בו ונלך לישון אחרי יום ארוך:)


ביום השבת:

נקום בבוקר וכל אחד ישתה קפה וידבר קצת עם המשפחה המארחת שלו ומשם נלך לתפילה וקידוש חגיגי בסניף בני עקיבא. אחרי הקידוש כל אחד ילך לארוחת שבת אצל המשפחה המארחת. קצת מנוחת צהריים. אחרי שנחנו באים כולם עם אנרגיות לקראת המשך השבת. מגיעים לסניף ונהנים עם מגוון של משחקים ושל פעילויות עם החניכים בשיתוף הבוגרים . ולאחר מכן מגיעים גם החניכים הצעירים של בני עקיבא. ולקראת סיום השבת אוכלים סעודה שלישית עם אנשי היישוב שמעוניינים לקחת חלק בשבת המופלאה הזאת.


מוצ"ש:

לאחר הבדלה נלך כל אחד לביתו לארגן את החפצים האישיים ולהיפרד מהמשפחות. ונחזור לסניף לפעילות הסופית. הפעילות במוצ"ש כוללת הרקדה מטורפת עם החניכים של עמותת חברים לרפואה ועם החבר'ה הצעירים והבוגרים של בני עקיבא. יש גם פופקורן, ממתקים, שערות סבתא, צלם מגנטים ומגוון אטרקציות מיוחדות. אחר כך ניפרד לשלום מהחניכים עד לשנה הבאה ;)

השבת הזאת חשובה לא רק לחניכים של עמותת "חברים לרפואה", אלא גם לנו הפעילים של בני עקיבא שחשוב לנו להתנדב ולעזור למי שצריך.

עזרו לנו להמשיך את המסורת המבורכת הזו. כל תרומה תתקבל באהבה!

מודים לכם ומעריכים מאוד את שיתוף הפעולה,חב"ב בני עקיבא גבעת זאבהפרויקט של

עומר בן לולו
צור קשר עם היזם
קוראים לי עומר בן לולו ואני בן 18 מגבעת זאב. אני פעיל בחב"ב- קבוצת הפעילים של תנועת הנוער בני עקיבא בישוב ולומד בתיכון הרטמן בירושלים.
6,328
מתוך 6,000 ₪
105%מומן
0
ימים שנותרו
45
תורמים
מינימום 18 חי שקלים
תודה רבה!
6 תורמים
מינימום 50 תודה במייל
מכתב תודה ישלח אליכם למייל
5 תורמים
מינימום 100 מכתב תודה
מכתב תודה ישלח אליכם בדואר
12 תורמים מתוך 20
מינימום 200 מכתב הוקרה ממוסגר
מכתב הוקרה ממוסגר ישלח לביתכם
3 תורמים מתוך 10
מינימום 300 מכתב הוקרה + חולצת חברים לרפואה
חולצת חברים לרפואה + מכתב הוקרה ממוסגר
3 תורמים מתוך 10
מינימום 400 מכתב הוקרה + אגדת פסח
אגדת פסח ע"ש אלירז פרץ+ מכתב תודה
1 תורמים מתוך 3
מינימום 500 מכתב הוקרה + ספר שירת מרים עם הקדשה אישית
הספר "שירת מרים" עם הקדשה אישית ממרים פרץ-מחברת הספר + מכתב תודה
0 תורמים מתוך 4
מינימום 1000 אין עליכם!!!
אורחי כבוד במהלך פעילות השבת!
0 תורמים מתוך 3