חזרה לחיים- מאלימות לחופש

הפרויקט של אמא חד הורית
<Embed>

אמא לשלושה מלאכים, שעברו לא מעט בחייהם. יציאה מהשחור אל האור

אך המחיר לכך הוא גבוה. בן זוגי לשעבר השאיר אותי עם חובות רבים שכולם על שמי, מה שלא מאפשר לי להתחיל דף חדש, לא נותן לי את האפשרות להתחיל לחיות.

אני זקוקה לעזרתכם על מנת לאפשר לילדי ולי להתחיל מחדש ואודה לכל מי שרק יסכים לעזור. 

הלוואי והייתי יכולה לחשוף לעולם כולו את המתרחש, אך עקב חשש לחיינו עלי להישאר אנונימית. אני יכולה לספר לכם ששלושת ילדי השתלבו בחיים החדשים בצורה יוצאת דופן. אני מנסה לספק להם כל מה שיש לי, אך בעקבות הכספים אותם לווה בן זוגי לשעבר נשארתי בלי כלום. אני עובדת בכל עבודה שרק אפשר, אני דואגת לכל דבר להם הילדים זקוקים. אך המועקה והידיעה שאין לי שום דרך להתחיל מחדש באמת, היא כמעט בלתי אפשרית להסבר. 


אנונימיות פחות עובדת.זה ידוע, אך במצב הנוכחי זה הכי הרבה שאוכל לתת. פרטים נוספים אוכל למסור לכם התורמים רק באופן אישי ופרטי.


במהלך חיינו המשותפים, מעבר להלוואות שנלקחו, המאבק המשפטי עלה גם הוא סכום כסף אדיר, שאת רובו הצלחתי לכסות בעבודה קשה, אך מסתבר שנשארו עוד כל כך הרבה כספים לשלם, שלא אוכל לגייסם בעצמי. החלום שלי הוא סוף סוף, אחרי שנים של השרדות,  להתחיל לחיות ולהיות מאושרת, מסתבר שגם למי שחטפה מכות לאורך זמן כה ארוך, מגיע... 


שלכם, 

האישה שהעיזה לקום ולחיות הפרויקט של

אמא חד הורית
צור קשר עם היזם
אלימות במשפחה למשך שנים ובחירה לצאת אל דרך חדשה ... אל האור . על מנת שאוכל לצאת לדרך הזו עלי לפתור מצב כלכלי מורכב שנוצר עם השנים לצד גבר מכה. נשארנו ילדי, אני ובור כלכלי עמוק. כל תרומה תעזור לנו להתחיל את חיינו מחדש.
30
מתוך 100,000 ₪
0%מומן
36
ימים שנותרו
1
תורמים