מחזירים חיים לאבא

הפרויקט של בני משפחת דמרי בנימין
<Embed>

 

אבינו היקר, בנימין דמרי, בן 76 חולה באי ספיקת כליות וזקוק להשתלת כליה.

אבא שלנו עלה מתוניס בסוף מלחמת העולם השנייה, חי במעברות עם משפחתו. נלחם על הארץ שלנו במלחמות ישראל ונפצע בשתיים מהם. התחתן עם אמנו היפה, הביאו אותנו לעולם- בן וארבע בנות. יש להם 15 נכדים ו2 נינים ואנחנו עוד עובדים על ההמשך:)

גדלנו על אהבת האדם, אהבת הארץ, נתינה, אהבה, שמחה ואוכל מעולה.

אבא נמצא כעת בטיפולי דיאליזה. 3 פעמים בשבוע למשך 4 שעות.

 דיאליזה זהו תהליך המיועד להחליף את הכליות ולבצע את תפקודן. זהו טיפול תומך שאינו מיועד לרפא את הכליות. בגוף בריא לכליות מספר רב של תפקידים, העיקריים שבהם הם סילוק חומרים (כמו אשלגן, חומצות ושתנן) מהדם, כאשר תהליך הדיאליזה אמור לחקות פעולות אלו עד לביצוע השתלת כליה.


כשמתחילים תהליך כזה של טיפול דיאליזה לא באמת יודעים איך החיים עומדים להשתנות, למרות ששמענו מלא סיפורים וקראנו חומר בנושא ודיברנו עם אנשים. עד שזה לא באמת מגיע אליך אתה לא מבין את המשמעות וההשפעה של זה באמת.


קצת אחרי שהתחיל את הטיפולים, אבא נפל כתוצאה מירידת לחץ דם פתאומית (דבר  שיכול לקרות בזמן טיפולי דיאליזה) . אבא לא איש קטן, בעקבות הנפילה הוא שבר את עצם הירך, עבר ניתוח מיידי ומאז הוא בשיקום.

עברו כ-8 חודשים  מאז הניתוח ואבא אמנם עדיין בשיקום, אך הוא בבית ומתקדם נהדר. 

אבל עניין הירך זה רק חלק 


המטרה העיקרית היא שאבא יבריא. יחזור לתפקד כרגיל גם בלי הדיאליזה. 
המטרה היא השתלת כליה.

כולנו מפחדים ואמא במיוחד. אבל הפחד רק מניע את כולנו ואת אבא במיוחד לפעול. להילחם. להצליח. לחזור לחיים.


לא נמצא עדיין תורם בארץ ואנו פועלים לבצע השתלה בחו"ל.


אנו רואים בעדיפות גבוהה ביותר השתלת כלייה בארץ באמצעות תורם. כי הידע והמקצועיות בארץ הם מהגבוהים ביותר. מי שמעוניין יכול לקבל בשמחה את כל הפרטים. זו זכות ענקית לתת חיים.


לצערנו אנו ילדיו למרות שנבדקנו ורצינו מאוד לא נמצאנו מתאימים ולכן פנינו לערוץ של חו"ל כדי לתת חיים חדשים לאבא. כי המצב הבריאותי של אבא לא סובל המתנה. 

עלות השתלה בחו"ל מאוד גבוהה, כעת חסרים לנו עוד כ80000 ש"ח. 

 אנו מזמינים אתכם לתרום ולקחת חלק בהשתלת כלייה לאבא, מה שיחזיר אותו לחיים טובים, בריאים, איכותיים ומאושרים. נשמח לכל עזרה אפשרית.

מאמינים בכל מאודנו שנצליח ואבא ישוב לאיתנו! 

בהמון בריאות ותודה,

הילדים.

 נשמח לעדכן את כל המעוניין על תהליך ההחלמה של אבא.

* ניתן יהיה לשלוח אישור תרומה לכל המעוניין.

בריאות לכולם!

            

הפרויקט של

בני משפחת דמרי בנימין
צור קשר עם היזם
אנו ילדהם של בנימין ויהודית. אורנה, סמדר, יורם, עופרה ומיטל. זכינו להיות חלק ממשפחה חמה ואוהבת בזכות הורינו היקרים שחינכו אותנו לאהבת האדם, נתינה, ציונות ושמחה. ואנו מעבירים זאת לילדנו ונכדנו. בתקווה ואמונה מלאה להחזרת החיים לאבא בנימין אנו אוספים כסף לצורך השתלת כלייה בחו"ל. היינו רוצים לעבור את התהליך בארץ אך לצערנו טרם נמצא תורם ולכן אנו רוצים לבצע זאת בחו"ל.
2,671
מתוך 80,000 ₪
3%מומן
44
ימים שנותרו
15
תורמים