נותנים תקווה ללירוי

הפרויקט של דניאלה בני
<Embed>


שלום חברים יקרים

אני דניאלה אמא של לירוי אחרי אין ספור ניסיונות לעזור לבני אני זקוקה לעזרתכם בכדי שאוכל לעזור לבני. תרומכתם תאפשר להטיס את לירוי לארצות הברית לבצע את הניתוח ולסיים את הסבל שלו. 

לירוי בני בן 2.8 , הוא ילד חייכני, חברותי, מלא חיים.לירוי נולד כילד בריא ( עד כמה שידענו אז ), הלך לפעוטון, שיחק, למד ללכת ולמלמל ולדבר. בהגיעו לגיל שנה התגלו בלוטות מוזרות ברגלו הימנית ומיד התחלנו בבדיקות מקיפות בישראל.ובנקודה זו החיים שלו ושלנו קיבלו תפנית חדה.

למעשה, מגיל שנה עברה כחצי חודשים עד שהרופאים נתנו הבחנה , מלפורמציה וסקולית. 

מלפורמציה וסקולית מהוות מגוון רחב של הפרעות, הקשורות לחריגות התפתחות של כלי הדם בחלקים שונים של הגוף, הן עלולות לעורר תסמינים שונים, כגון כאבים, נפיחות, הגבלת תנועה או עיוותים.מלרפורמציות וסקולריות הן הפרעות מורכבות ונדירות, אי לכך הטיפול בהן דורש ידע ייחודי וניסיון . לעתים קרובות נדרשת עזרת מומחים מתחומי רפואה שונים – רדיולוגיה, כירורגיה כללית, רפואת עור, כירורגיה אורתופדית ווסקולרית. הדבר אפשרי רק במרכזים רפואיים גדולים, המתמחים באבחון וטיפול במלפורמציות וסקולריות מורכבות.

הרופאים חששו, שברגע שינתחו לבצע הסרה של המלפורמציה אז הרגל שלו עלולה להיפגע כי גופו היה מאוד קטן ופחדו לפגוע בעצבים ברגלו, בנוסף עקב כך כי אין ניסיון רב בניתוחים מסוג זה  ועוד בגיל מאוד צעיר, ולכן המליצו טיפולים אשר יפחיתו את הכאבים . ולכן לירוי ביצע מס' צנתורים טיפוליים לצורך הורדת רמת הכאב, אך הכאב החמיר גרם לו לצליעה בעיות ויסות חושי והכל עקב התקפיי הכאב וסבל רב לילות בלי שינה ושום פתרון. גם לאחר מס טיפוליים תרופתיים נרקוטיים לא היה הצלחה בהקלה על הכאב.

לאחר התייעצויות רבות מול מס רב של רופאים הומלץ לבצע הסרה של הנגע הורידי לצורך הקלה של הילד . המקום האידיאלי לביצוע הניתוח וסיכויי ההצלחה הגבוהים ביותר הם בארצות הברית. עקב הידע והגדול יותר והניסיון בביצוע ניתוחים מסוג זה גם בגילאים של לירוי.

עלויות הניתוח והבדיקות נורא יקרות ולנו חסרים 170000 ש"ח בשביל לבצע את הניתוח ולגרום לו לחזור לילדותו לשחק עם כל הילדים ולהפסיק את הסבל הזה.

ולבסוף המטרה העיקרית היא להטיס את לירוי לארצות הברית ולבצע ניתוח לצורך הסרת המלפורמציה ע"י מומחה אשר עובד במחלקה המתמחה אך ורק לזה וביצע מספר רב של ניתוחים מהסוג הזה ובכך לגאול אותו מהייסורים של הסבל.

אנו פונים אליכם ולליבכם להתגייס למען לירוי ולתת כמה שאפשר ומכל הלב. כל שקל שניתן שיעניקו ללירוי שלנו, ולמשפחתנו המודאגת , סיכוי אמתי לחיים נורמטיביים ומאושרים לראות את לירוי רק מחייך ללא התקפי הכאבים הנוראיים.

 הפרויקט של

דניאלה בני
צור קשר עם היזם
אני דניאלה בת 25 נשואה לאיתי ואמא ל3 ילדים מקסימים. אוריאן הגדולה לירוי אמצעי וניתאי הקטן ביותר שהגיח לעולם בהפתעה. אנחנו כמשפחה רק רוצים לגרום לבן שלנו לחייך תמיד .
67,158
מתוך 170,000 ₪
40%מומן
10
ימים שנותרו
360
תורמים
מינימום 20 מייל תודה
מייל תודה על הסיוע
17 תורמים
מינימום 40 מסיזומבה
מסיבת זומבה שתתקיים בקאנטרי באר שבע בתאריך 21.2 כערב תרומה ללירוי
לאחג ביצוע התרומה רק לבצע בבקשה צילום מסך לצורך הכניסה
0 תורמים
מינימום 50 מייל תודה
מייל תודה על תרומתכם ישלח למייל האישי שלכם
67 תורמים
מינימום 100 מייל תודה
מייל תודה על תרומתכם נודה להשארת פרטי המייל
166 תורמים
מינימום 200 ייעוץ וליווי שינה בקבוצת וואטסאפ
ייעוץ וליווי שינה בקבוצת וואטסאפ,
בגישה המבוססת על מענה מיטבי לצרכים, ללא בכי!
מתאים לגילאי לידה עד 3.
הליווי כולל חשיפה להדרכות בלעדיות ומענה מקצועי על ידי לילי מלמד כהן. מאמנת אישית ומנחת הורים,
יועצת שינה וגמילה לגיל הרך.
3 תורמים מתוך 5
מינימום 300 ערכת סבון עבודת יד
ערכת סבון עבודת יד
1 תורמים מתוך 30
מינימום 500 מכתב תודה
מכתב תודה אישי על תרומתכם אשר יגיע בדואר
22 תורמים
מינימום 700 אבחון גרפולוגי
אבחון גרפולוגי
0 תורמים מתוך 5
מינימום 1000 תמונה והקדשה אישית מלירוי
תמונה והקדשה אישית מלירוי כאות הוקרה על תרומתכם והסיוע ללירוי אשר יגיעו בדואר
10 תורמים
מינימום 5000 תמונה והקדשה אישית מלירוי
תמונה והקדשה אישית מלירוי כאות הוקרה על תרומתכם והסיוע ללירוי אשר יגיעו בדואר
0 תורמים