עזרה חברתית: מצילים משפחה

הפרויקט של "החברים של יעקב"
<Embed>

אנחנו מספר חברה צעירים (חיילים , סטודנטים והורים צעירים) המכונים "החברים של יעקב" שכל אחד סוחב איתו משקעים וקשיים מהעבר ובעזרת החלטה משותפת החלטנו להתגייס יחד למען האחר. ומטרתינו היא לתת ככל שבידינו ובכוחנו למען האחר. 

עיקר העזרה שלנו מתמקדת  במתן סיוע כלכלי וחברתי לאנשים מבוגרים , ילדים חולים , יתומים ואלמנות נוער עם צרכים מיוחדים ונוער בסיכון.

הפעם אנו מגייסים כסף על מנת לעזור למשפחת יתומים (מאב) בעלת 5 נפשות במצב כלכלי קשה , המשפחה מצויה בחובות והלוואות על סך 400 אלף שקל , אנו בטוחים שבזכות תרומתכם אנחנו מסוגלים להעניק להם הזדמנות חדשה להתחיל לחיות חיים בתנאים נורמלים ולתת להם הזדמנות שווה ואמיתית לשקם את העתיד שלהם. תרומתכם תשמש בעיקר : לרהט את הבית, לכסות חובות ומספר תיקונים כללים שמצרכים בעל מקצוע וטיפולים נפשיים שהילדים זקוקים להם.

מי המשפחה ?

במשפחה ישנם 4 ילדים בגילאי : 4 8 12 16. ואמא בת 40. המשפחה שכלה את אביה בשנה האחרונה ומאז המצב הדרדר בפן הנפשי ובפן הכלכלי. האמא והנער בן ה16 עובדים מסביב לשעון אך לא מצליחים להגיע למצב שהם משלימים את החסר בגלל אותו מצב כלכלי ירוד שהמשפחה מצויה בו. בעקבות הטרגדיה שעברו הילדים במות אביהם , הילדים צריכים טיפול נפשי שכרגע נמנע מהם בגלל מצבם הכלכלי.

איך אנחנו יכולים לעזור ?

בראשונה בעזרת תרומתכם נשפץ את הבית : תיקוני צנרת שיביאו לכך שלבית יהיה מים חמים וקרים בצורה מסודרת ותיקון נזילות שקיימות היום בנוסף הבית צריך לעבור צביעה בעקבות אותם נזילות . כמו כן נקנה רהיטים : 2 מיטות שישמשו את הילדים ושולחן ישיבה שהמשפחה זקוקה להם. ננסה לכסות חובות קטנים לתאגידים כגון: מים וחשמל ולדאוג לצורכי המזון של המשפחה לפחות לזמן הקרוב.
ובעיקר לממן לילדים כ10 טיפולים נפשיים על מנת לחזק אותם בדרך מקצועית וטובה.

האם באמת יש דבר כזה ? 

לפעמים קשה לנו לחשוב על מצב שבארץ שלנו קיימים משפחות שחיות בבית שלא ראוי לחיות בו בשל מצבו הפיזי : ללא חשמל ללא מיטה ולפעמים בלי יכולת לקנות מזון אך חשוב לדעת שמצב כזה קיים ועלינו לעזור להם ולחזק אותם כל אחד כפי כוחו.

לצערנו יש המון משפחות קשות יום במדינה ותפקדנו ומה שננסה לעשות הפעם ובעתיד זה לפעול על מנת לעזור לכמה שיותר אנשים שיוכלו לחיות חיים בתנאים הגיוניים לכל הפחות! ולהעניק להם הזדמנויות שוות ואמיתיות לחיות חיים אופטימים ומאושרים! הזכות והחובה שלנו זה לעזור להם ולגרום להם לדעת שהם אף פעם לא לבד.

יום יום אנחנו מקבלים ושומעים על עוד ועוד אנשים ומשפחות שזקוקות לעזרה.

מה  עוד אנחנו עושים ?

המון מהפעילויות שלנו מתעסקות באופן החברתי כמו: מתן יחס ותשומת לב לאנשים בודדים , חולים , נערים בסיכון ובכך אנו משפרים את מצבם הנפשי. בנוסף לכך אנו מארגנים ימי כייף ותרומות של בגדים , צעצועים וממתקים לילדים בעלי צרכים מיוחדים וילדים חולים הנמצאים בבתי חולים. לאנשים המבוגרים במידת הצורך אנו עורכים קניות , מסדרים ומנקים את הבית ומתקנים בעיות טכניות בבית. 

בואו להצטרף לעשיית הטוב!

אנחנו צריכים אותכם איתנו ! לבד אין לנו אפשרות לעמוד בסכום כסף שהמשפחה חייבת! על מנת שיחיו בבית שראוי לגור בו אבל יחד אנחנו יכולים להביא אותם "לחיים חדשים".
כל תרומה אפילו הכי קטנה מהצד שלכם מתחברת למשהו גדול וטוב שמטרתו עשית טוב לאחרים ולתת להם אופטמיות ותחושת ביטחון שהם לא לבד!
כפי שהזכרנו קודם , בעקבות הצורך לעזור להמון אנשים אנחנו נשמח אם אתם תרצו לתרום מזמנכם ולהצטרף לחלק מהפעילויות שלנו על ידי השארת אימייל.

מה החשיבות שלך ?

כל תרומה חשובה רק בזכותכם נוכל להגיע ל-100% מימון ורק אז נוכל להוציא את המשפחה לדרך חדשה.

"הנותן צדקה בסתר מקבל שכר על ידי קדוש ברוך הוא , הנותן צדקה בפרסיה מקבל שכר על ידי המלאכים"

שזכות הצדקה החשובה שאתם נותנים תגן בעדכם , שנזכה תמיד להיות בצד הנותן!הפרויקט של

"החברים של יעקב"
צור קשר עם היזם
אנחנו מספר חברה צעירים שמנסים לתת מעצמנו למען אחרים ובשביל זה אנו זקוקים לתמיכה שלכם בנו!