בר מצווה לילד חסר אמצעים

הפרויקט של חניכי מעגלים מקרית גת
<Embed>


אנו חניכי ארגון "מעגלים"  מהישיבה התיכונית קרית גת קיבלנו על עצמנו לתכנן ולהוציא לפועל אירוע בר מצווה לילד ממשפחה חסרת אמצעים. 

ארגון "מעגלים" עוסק בהכנה של נערים מכיתות י"א וי"ב לקראת הצבא והחיים שלאחריו. כחלק מפרויקט של התוכנית השנתית של הארגון היה עלינו להוציא לפועל פרויקט מסוים של "תרומה לקהילה".

עוד בשלבי הגיית הרעיון גמרה בליבנו ההחלטה- אם כבר בר מצווה, אז הכי טוב שרק אפשר! אנחנו מאמינים שלא משנה מי אתה או מאין באת, מגיע לך לחוות אירוע של פעם בחיים בצורה שגם תזכור לכל החיים!                                 

נעשה הכל על מנת לעמוד במשימה מורכבת זו.  

הילד גדל במשפחה עם אם חד הורית. במהלך חלק נכבד מהזמן נמצא ב"בית ילד" בעיר.  התכנון המקורי היה להעלות אותו לתורה ובכך להתחיל ולסיים את החגיגות. בזכותכם נוכל לחשב מסלול מחדש ולחגוג לילד בר מצווה כמו שחוגגים בר מצווה..לשם גיוס מוצלח אנחנו חייבים להגיע ל100% מימון. ככל שנעבור את רף המימון כך יהיה האירוע משמעותי יותר!                 

                     לשם מטרה זו אנו צריכים את עזרתכם חברים יקרים! 

           אתם תעזרו במה שתוכלו. אנחנו כבר נעשה את כל השאר..

                                                תודה מעומק הלב!

                                                      

חניכי מעגלים, הישיבה התיכונית קריית גת.הפרויקט של

חניכי מעגלים מקרית גת
צור קשר עם היזם
היי! אנו תלמידי וחניכי "מעגלים" מהישיבה התיכונית קרית גת צריכים את העזרה שלכם!! ארגון "מעגלים" עוסק בהכנה של נערים מכיתות י"א וי"ב לקראת הצבא והחיים שלאחריו. כחלק מפרויקט שנתי לקחנו על עצמנו לארגן אירוע בר מצווה לילד מהעיר. אנחנו נעשה הכל על מנת להפיק את האירוע של חייו! בשביל זה אנחנו צריכים אתכם חברים יקרים!! תודה מראש, כיתה י"א, הישיבה התיכונית קרית גת