ספרים לגנ"י בבית אל ועפרה

הפרויקט של אופירה חנטייב
<Embed>

שלום אחיות ואחים יקרים, אני מזמינה אתכם להיות שותפים לפרויקט היפה   שלי - הענקת 1000 ספרי ילדים של "סבא לב גדול ו "סלט משפחתי" בעלי מוטיבים ערכיים על הקשר הבין דורי ואהבת ישראל, לכל גני הילדים ביישובים: 

בית אל, גבעת אסף ועפרה


 הספרים הודפסו בצבעוני וכרוכים בכריכה קשה עם למינציה. יהיו שותפים לפרויקט חשוב זה בכיסוי העלויות הרבות של הוצאת הספרים, ויחד נפתיע אותם ונשמח את לבם, בתוך המציאות הביטחונית הכואבת באזור ובפרט לאור הפיגועים הקשים שחוו לאחרונה.    


קצת על עצמי ואיך הגיע הרעיון לפרויקט זה? 

שמי אופירה ואני מטפלת רגשית רב תחומית, מנהלת קליניקה בשם  "מרכז לב המשפחה" עובדת בה כעצמאית  ובשעות בהן אני שכירה אני מנחת  קבוצות תלמידים להעצמה אישית ורגשית בבתי ספר יסודיים.  בין היתר אני כותבת ספרי ילדים וכותבת במגזינים שונים. לאור הפיגועים הקשים שחווינו לאחרונה בבית אל,  בגבעת אסף ובעפרה רציתי לשמח את ילדי היישובים המתחנכים  לאהבת התורה, לאהבת הארץ ולאהבת העם היפה שלנו, ולהעניק להם ספרים ערכיים אלו.   


חשוב שתדעו שרק בזכות גיוס מוצלח של 100% נוכל להגשים פרויקט מחמם לב זה! 
הפרויקט של

אופירה חנטייב
צור קשר עם היזם
שלום, שמי אופירה חנטייב, נשואה + 3, תושבת היישוב בית אל. אני מטפלת רגשית רב תחומית, מנהלת קליניקה בשם "מרכז לב המשפחה" עובדת בה כעצמאית ובשעות בהן אני שכירה אני מנחת קבוצות תלמידים להעצמה אישית ורגשית בבתי ספר מטעם הפרויקט המדהים של "צומחים יחד" קרן חירות. בין היתר אני כותבת ספרי ילדים וכותבת במגזינים שונים.