החלום שלי- המהפך שלך!

הפרויקט של דורין
<Embed>

קצת עלי...

נעים מאוד, שמי דורין. במהלך 20 השנים האחרונות הקדשתי את כל חיי להוראה ולחינוך ילדים, אבל החלום האמיתי שלי הוא לחולל באנשים הבוגרים מהפך ולגרום לכם להיות מאושרים בדיוק כפי שהצלחתי עם תלמידיי. 

לכן אני מבקשת את עזרתכם בגיוס כסף למימון קורס איפור מקצועי שאותו 

אני חולמת ללמוד.

כאשת חינוך עבדתי שנים רבות עם ילדים משכונות מצוקה. כמורה לאנגלית לימדתי את יסודות השפה וחשתי מאושרת כשנוכחתי לגלות שתלמידיי כותבים וקוראים באנגלית. כמחנכת כיתה הנחלתי ערכים ופעלתי להעצמת ילדים בדרך יצירתית וחווייתית. נתתי לילדים רעבים את האוכל שהיה ברשותי וטיפלתי בילדים שנפצעו בהפסקות במקום לשתות קפה עם חברותיי בחדר המורים. בנוסף, הובלתי פרויקטים רבים למען הקהילה: שימחנו קשישים בבית הקשיש באופן קבוע, תרמנו לבית החייל ולעמותות שונות, ביקרנו חולים בבתי חולים ועוד. גם כרכזת חברתית פעלתי רבות למען הקהילה ועודדתי את תלמידיי לעזרה לזולת ולנתינה מהלב.

במהלך השנים נשאתי בתפקידי ריכוז רבים ושימשתי כמדריכה מחוזית בתחום של בטיחות בדרכים. העברתי השתלמות למורים בתחום זה ופעלתי למען בטיחות הילדים בבתי הספר. כמו כן, הייתי מורה מאמנת של סטודנטיות להוראה בשנת ההתמחות שלהן רגע לפני קבלת תעודת ההסמכה וטיפחתי דור חדש של מורות איכותיות ומסורות לעתיד.

במקביל להוראה מאז ומתמיד הייתה לי אהבה ונגיעה לאומנות. העברתי בהתנדבות קורס עיצוב תכשיטים שבמהלכו הכינו תלמידיי לאמהותיהם שרשראות וצמידים מרשימים, הקמתי תערוכות בבתי הספר, הפקתי טקסים ומסיבות סיום לבוגרי כיתות ו', תפרתי תלבושות ותמיד אהבתי לאפר ולחולל שינויים באמצעות העיצוב.

חלק גדול מהעשייה שלי היה בהתנדבות מתוך תחושת שליחות ומבלי לדרוש תגמול על מעשיי.

החלום שלי...

לאחרונה השתתפתי בקורס קצר לאיפור במהלכו קיבלתי חיזוקים רבים מהסביבה והבנתי שהגיע הזמן לממש את הייעוד שלי ולעסוק בתחום באופן מקצועי על מנת לתת מעצמי גם למען הקהילה הבוגרת יותר.

מה אלמד בקורס...

עלות קורס איפור מקצועי הינה 6300 ₪ (לא כולל מוצרי איפור). הקורס מתקיים בבית ספר לאיפור של יוסי ביטון בחוצות המפרץ והוא נמשך חצי שנה. במהלך הקורס אלמד את יסודות האיפור ונושאים כגון: גלגל הצבעים, מורפולוגיה של פנים, טכניקות איפור, איפור ערב, איפור כלות, איפור אוונגרד ועוד. 

לאחר הקורס...

השאיפה שלי היא שכל ילד/ה, אישה וכלה יוכלו לעבור מהפך ולהיראות "מליון דולר" בזכות איפור שנעשה במחיר עממי ולכל כיס. אצלי כל אישה תרכוש כלים בסיסיים ותדע לאפר את עצמה באופן עצמאי מבלי לפתח תלות בגורם אחר.

אשמח אם תסייעו לי בגיוס הסכום, מכיוון שידי אינה משגת.

כל תרומה שלכם עד ה 6/3/19 תתקבל בברכה ובחיבוק ענק.  

אני מבטיחה להעניק לכם תשורות שיעלו חיוך ענק על פניכם ושיזכו אתכם בשלל מחמאות.

אסיים במשפט מתוך השיר "מקום בלב":  "כדי להגשים חלום אחד ישן יש צורך במיליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם" (אהוד מנור). אני הגשמתי חלומות לילדים רבים וכעת אני מבקשת שתסייעו לי להגשים את החלום שלי.

 תודה על כל תרומה מהלב...שולחת חיבוק לכל אחד מכם,

                                                                                            באהבה דורין

 הפרויקט של

דורין
צור קשר עם היזם
שמי דורין ואני מורה בבית יסודי מזה 20 שנה. אני אוהבת לרקוד לשיר ובעיקר ליצור ולעצב כיד הדמיון (: אוהבת את הבריות ומאמינה בנתינה, עזרה לזולת,קבלת השונה וסובלנות: "איזהו חכם? הלומד מכל אדם. איזהו גיבור? הכובש את יצרו. איזהו עשיר? השמח בחלקו. איזהו מכובד? המכבד את הבריות" (מסכת אבות, פרק ד', משנה א').
2,055
מתוך 6,300 ₪
33%מומן
16
ימים שנותרו
8
תורמים
מינימום 50 תודה עם הפתעה
אשלח לך בדואר מכתב תודה בכתב ידי בצירוף הפתעה.
0 תורמים
מינימום 100 כוכב/ת ליום אחד
אשלח לך בדואר מכתב תודה בכתב ידי בצירוף הפתעה ואעניק לך 2 איפורים אישיים לשנה הקרובה. האיפור יתבצע בבית הספר לאיפור שבחוצות המפרץ או בביתך (אגיע לישובים הנמצאים בין נהריה לחיפה).
2 תורמים
מינימום 200 כוכב/ת ליומיים
אשלח לך בדואר מכתב תודה בכתב ידי בצירוף הפתעה ואעניק לך 3 איפורים אישיים לשנה הקרובה. האיפור יתבצע בבית הספר לאיפור שבחוצות המפרץ או בביתך (אגיע לישובים הנמצאים בין נהריה לחיפה).
4 תורמים
מינימום 300 הפתעה מתוקה
אשלח לך בדואר מכתב תודה בכתב ידי בצירוף הפתעה,
אעניק לך 3 איפורים לשנה הקרובה (האיפור יתבצע בבית הספר לאיפור שבחוצות המפרץ או בביתך בטווח בין נהריה לחיפה) בתוספת קפה ועוגה על חשבון הבית
או אכין עבורך עוגה טעימה עטופה בסרט.
0 תורמים
מינימום 500 חבילת עיצוב מיוחדת
אשלח לך בדואר מכתב תודה בכתב ידי בצירוף הפתעה,
אעניק לך 4 איפורים אישיים לשנה הקרובה (האיפור יתבצע בבית הספר לאיפור שבחוצות המפרץ או בביתך בטווח בין נהריה לחיפה),
אעצב עבורך חדר אחד בבית כולל הדמיות והתאמת אקססוריז לפי התקציב שלך
ואכין עבורך עוגה טעימה עטופה בסרט.
0 תורמים
מינימום 1000 חמסה: חבילת עיצוב מיוחדת במינה
אשלח לך בדואר מכתב תודה בכתב ידי בצירוף הפתעה,
אעצב עבורך 2 חדרים בבית כולל הדמיות, והתאמת אקססוריז לפי התקציב שלך,
אעניק לך 5 איפורים אישיים לשנה הקרובה (האיפור יתבצע בבית הספר לאיפור שבחוצות המפרץ או בביתך בטווח בין נהריה לחיפה),
אעניק לך או לבני משפחתך שיעור פרטי בהכנת תכשיטים
ואכין עבורך עוגה טעימה עטופה בסרט.

1 תורמים