רוכשים מדרגון לאמה

הפרויקט של יובל בן גל
<Embed>

עזרו לנו לגייס כסף על מנת לרכוש לאמה כסא גלגלים מיוחד הנקרא "מדרגון"- כסא שיורד ועולה מדרגות ומיועד לאנשים שאין ביכולתם ללכת. 
אמה, קשישה ערירית בת 81, לא יצאה מהבית כבר למעלה מ7 חודשים עקב חוסר היכולת שלה לרדת במדרגות מביתה שבקומה השניה. 

את אמה המקסימה הכרתי לגמרי במקרה, כשחילקתי אריזות שי לקשישים המוכרים לרווחה בראש השנה האחרון. מהרגע שנכנסתי לביתה, היא נכנסה אלי עמוק ללב. לאט לאט התבסס הקשר בנינו, ואני מקפידה להגיע אליה לפחות פעם בשבוע. אמה מספרת תמיד שמה שהכי חסר לה, יותר מכל דבר חומרי, זה פשוט מישהו לדבר איתו. במהלך השיחות שלנו, דיי מהר נחשפתי לעובדה שהיא לא יוצאת מהבית כבר למעלה מ-7 חודשים. 

אמה הייתה נוהגת לצאת בקביעות למועדון לקשיש שבעירה- נצרת עילית. לעמותה למען הקשיש היה כיסא מיוחד שיכל להוריד אותה במדרגות. הכסא התקלקל, ומאז אמה לא יצאה מביתה בכלל. כרגע העמותה לא מתכוונת לרכוש כיסא חדש, ולפי החוק היא גם לא מחויבת לכך. 

תוך כדי השיחות והביקורים אצל אמה, החלטתי לצאת באיסוף תרומות כדי לרכוש לה כיסא מדרגון. 

במידה ונצליח לרכוש לאמה כיסא מיוחד, אמה תזכה להגשים את החלום הקטן שלה, הבסיסי ביותר - לצאת מהבית, לשאוף אוויר צח, לפגוש אנשים. 

לאמה אין אף אחד שידאג לה. אין לה ילדים ומשפחה. כל שנותר לה הוא לסמוך על רוחב הלב של אנשים זרים, שיסכימו לתרום ולו במעט על מנת לעזור לנו לרכוש לה את הכיסא. 


תמונה זו צולמה בהדגמה של הכיסא שנרכוש לאמה, במידה ונצליח לגייס את הכסף. רק תראו את האושר על הפנים של האישה המקסימה הזו, שרוצה כמו כל אדם רגיל להיות מסוגלת לצאת מהבית.

נציין שהחברה ממנה אנו מתכננים לרכוש את הכיסא- חברת "העיקר הבריאות",  תרמה 5000 ש"ח על חשבונם לשם רכישת הכיסא. את היתרה אנו צריכים לגייס בעזרתכם! 

רק בזכותכם נצליח לגייס את הסכום הדרוש לרכישת הכיסא! 

יחד נוכל לעזור לאישה בערוב ימייה לחיות את חייה בכבוד ובשמחה, ולעשות את הפעולה הפשוטה והכל כך יומיומית הזו- לצאת מהבית.הפרויקט של

יובל בן גל
צור קשר עם היזם
היי, שמי יובל בן גל. בת 22, גרה במושב ציפורי שבעמק יזרעאל. לא מזמן פגשתי לגמרי במקרה את אמה- קשישה מקסימה מנצרת עילית. לאמה אין משפחה וילדים, ואין לה קרובים. שמתי לי למטרה להיות המשפחה שלה, ללוות אותה ולנסות להקל על חייה במה שאוכל.
18,364
מתוך 18,000 ₪
102%מומן
29
ימים שנותרו
97
תורמים