גג לעורב

הפרויקט של חגית חנן
<Embed>

עיזרו לי למגן את כלובי העורבים מפני הגשם והקור

החורף כבר כאן והעורבים המשתקמים אצלי זקוקים להגנה מפני מזג האוויר. עיזרו לי לתת להם את התנאים להם הם זקוקים, על מנת שישרדו את החורף ויוכלו לחזור לטבע במהרה

הי, נעים מאוד. אני חגית... "חגית עורבים" 😊

הפעילות שלי עם העורבים

בשנה האחרונה הבית שלי הפך למקלט היחיד בארץ שמוקדש כולו לעורבים במצוקה. בכל יום פונים אלי אנשים בנוגע לעורבים הזקוקים לעזרה, ואני נותנת מענה בכל שעה, לפניות מכל רחבי הארץ. 

הרבה מהפניות הן לגבי עורבים פצועים ורובם מגיעים אלי לשיקום שבסופו אני משחררת בחזרה אל הטבע. עד היום היו בטיפולי עשרות עורבים.

כיום נמצאים אצלי כ-11 עורבים שעדין נמצאים בתהליך שיקום ארוך ולא פשוט. אני דואגת להם לאוכל, תרופות ומחסה ויש ביניהם שזקוקים לפזיותרפיה ולטיפול וטרינרי מקצועי. כל ההוצאות משולמות מכספי הפרטי.

בניתי עבורם 3 כלובים גדולים. הכלוב הראשון משמש את העורבים, שלצערי לא יוכלו לחזור לטבע, בעקבות פציעות בלתי הפיכות. הכלוב השני משמש את שאר העורבים, ברי השיקום, במטרה שיחזרו לטבע. הכלוב השלישי הוא כלוב תעופה שאליו עוברים העורבים לפני השחרור, על מנת להתחזק ולתרגל תעופה.

למה מיועד הכסף?

הכסף מיועד לרכישת כיסויים מותאמים ועמידים עבור כלובי העורבים, כהגנה מפני הרוחות החזקות והגשמים. הדבר חשוב כפליים עקב מצבם הבריאותי העדין.

אני צריכה אתכם לצידם, יחד איתי. בחיי שמגיע להם.

אנא תרמו כפי יכולתכם, אתם הסיכוי שלהם לעבור את החורף בשלום
הפרויקט של

חגית חנן
צור קשר עם היזם
נעים מאוד, אני חגית. 'חגית עורבים' :) בשנים האחרונות קיבלתי מאות פניות בנוגע לעורבים במצוקה והבנתי שאני חייבת לקחת את זה צעד אחד קדימה, למענם. הבית שלי הפך למקלט לשיקום עורבים ועד היום עברו בו עשרות עורבים שחלקם הגדול כבר שוחרר בחזרה לטבע, לאחר טיפול מתאים.