צבא מקצועי מיקוד

הפרויקט של איתמר אילן וגנר
<Embed>


שלום אני איתמר אילן וגנר זילברקסטן מנכ"ל עמותת צבא מקצועי מיקוד ביחד עם הסמנכ"ל יצחק בר לב- ואנו מזמינים אתכם ואתכן להשתתף ב:

 כיסוי הוצאות של קמפיין תקשורתי ארצי שישנה את המדינה!. כלומר הגעה ל10000 ש"ח על מנת לקבל חודש פרסום ארצי בנושא לקראת הבחירות ומשם נוכל להמשיך שעד הבחירות אנו רוצים שהנושא צבא מקצועי העלאת שכר החיילים וקיצור זמן השירות יעלה כמה שיותר לכותרות וזוהי הצעת המחיר שלנו ממשרד הפרסום.

אודות: 

שמי איתמר וגנר ואני בן 27 אוטוטו 28 בראשון הקרוב. גדלתי במכון ויצמן מקום אשר מעודד הצטיינות כגון טייסים נווטים ולוחמי סיירות. בצבא לצד שירות במודיעין חיל אוויר, נחשפתי גם לחצר האחורית של הצבא ומאז עושה כל שביכולתי בכדי לשפר, כי חשוב לעודד את הצדדים החזקים אך גם לא להתעלם מהשליליים ולשפרם ולהביא את צבאנו מדינתנו ואזרחותנו למובילה במזרח התיכון. מצרים ואיראן כבר עקפו אותנו בדירוג העולמי הצבאי. גם אם זה אפשר להתווכח על המדדים אך כבדירוג אנו במגמת ירידה ממקומות9-11 בעולם אנו במקום 16 כבר. בזמן שלוחם ממשפחת מצוקה מתלבט אם להמשיך להילחם כי הוריו רעבים לאוכל ניתן פשוט על אותו זמן להעלות לו את המשכורת ולתת לו להתרכז בלחימה או לחלופין לשחררו למשק שיתרום את כספי המיסים. 

עד היום כבר התחיל התהליך בעצם ויש לעודדו! המשכורות עלו ל2000 בשנה השנייה והשלישית ללוחמים עקב ירידת מוטיבציה אך זהו עדיין שכר של פחות מחצי מהמינימום. גם זמן השירות התחיל להתקצר וכיום עומד על -32-30 חודשים כללי ואף יותר ארוך לתפקידים ההתנדבותיים.

ביום שאחרי אני רואה ירידה משמעותית בהרוגים, מעמד נמוך ומעמד ביניים יציב יותר. כור היתוך אשר במעבר הדרגתי שכבר קורה ייושם בתרבות בחינוך ולא רק במישור הצבאי. מבחינה צבאית אני רואה צבא מקצועי יותר חזק יותר מדויק יותר כמו שניתן לראות אצל הימ"מ שכדרך קבע מנצח את הסיירות בתחרויות השונות פשוט בגלל שזהו המקצוע של המשתתפים בו. גם שחקן כדורגל הכי מוכשר בעולם ללא כושר כנראה במשך 90 דקות לא יחזיק מעמד אפילו מול שחקן ממוצע שמתאמן באופן קבוע. עם ציוד מלא צוות מלא אשר נבחר בקפידה. וכאשר מדובר בחיי אדם כך אנו רוצים שהצבא שלנו ייראה.

תומכים בכך חברי כנסת כגון יהודה גליק מוסי רז דוד ביטן איתן כבל יוסה יונה מוזס מירב מיכאלי עיסאווי פריג' אייכלר פייגלין כלומר מכל הקשת הפוליטית יאיר לפיד קידם העלאת משכורות כחלון המשיך וגבאי מתכנן להמשיך ביבי הבנתי שכנראה בעד תיאורטית וגנץ "לא שולל את הראיון וגם אהוד ברק בעד צבא קטן וחכם. אליהם מצטרפים הליברלים בליכוד בבית היהודי מוסי רז ממרץ בתור חתימה על מסמך שקרא להתקדמות במישור הצבאי וגם זהות התנועה הליברלית החדשה עמוד חזית כלומר כל הקשת הפוליטית משמאל קיצון שמאל מתון מרכז מרכז ימין ועד לימין קיצוני נמצאים נציגים התומכים ברעיון זה. מחילונים מסורתיים דתיים דתיים לאומיים וחרדים וערבים ישראלים בכל הצדדים תמצאו נציגים אשר מפורטים לעיל ורבים נוספים שתומכים.

מטרת העמותה:

בימים בהם כולנו חווים את יוקר המחייה ושואלים שאלות לגבי העוגה התקציבית, כמו גם התקציב ההולך לביטחון המדינה, בימים בהם יוצאים לרחובות עם אפודים צהובים וזועקים על הישרדות כלכלית, לפעילות תנועת חזית יש חשיבות עצומה. 
כשהדרום בוער כבר כמה שנים, ומצב הביטחון נמצא בחוסר יציבות וודאות, תנועת חזית היא בעלת חזון להצלת חיים ולחיים טובים יותר למען מדינת ישראל. 
חזית – תנועה הפועלת במטרה להפוך את צה"ל לצבא מקצועי-התנדבותי, תוך יעילות למען בטחון המדינה ולמען כלכלת מדינת ישראל. 
יושבי ראש תנועת חזית הם: איתמר ווגנר, פעיל פוליטי מוביל וסטודנט לכלכלה. 
דרור לביא: עורך ומרצה לפילוסופיה בהתנדבות. 
מאיתמר ווגנר נמסר כי בין תומכי רעיון התנועה נמצאים: האלוף במילואים גיל רגב, ראש אכ"א לשעבר. ח"כ מוסי רז, ח"כ יהודה גליק ועוד.
 https://www.facebook.com/hazitallvolunteerforce
מדובר בחיסכון עצום למשק אשר נגזר מהעלות האלטרנטיבית הנובעת מגיוס החובה.
 (מתוך דוח עיקרי התקציב 2017 ו 2018-- משרד האוצר)
"לצד תרומתו למערכת הביטחון, לשירות החובה הארוך עלות משקית לא מבוטלת. 
חיילי החובה הם משאב יקר למשק בהיותם חלק מפוטנציאל כוח העבודה וההשכלה, ומשמעות השירות הצבאי היא דחיית מימושו. 
השפעות אלו נאמדו ע״י גורמים רבים, ביניהם אנשי אקדמיה, ועדת בן-בסט בשנת 2006 'הוועדה הציבורית לאומדן עלויות הביטחון' בראשות ד״ר ליאורה מרידור באמצע שנות התשעים. 
אומדן הפסד התוצר למשק כתוצאה משירות החובה שירות חובה של 36 חודשים לגברים ו 24- חודשים לנשים( אשר מקורו בהשתלבות המאוחרת בשוק העבודה ובפער השכר הנצבר על פני מסלול הקריירה, מוערך בכ 3.7- אחוזים מהתוצר  כ 51- מיליארדי ש״ח בשנת 2015."
לינק לדוח המלא:
ttps://mof.gov.il/BudgetSite/statebudget/BUDGET2017_2018/MINISTERIESBUDGET/Safety/DocLib/MisradHabitachon_Main.pdf

הסיבה המקצועית
צבא ארצות הברית עבר למודל של גיוס חובה בשנות השבעים (2.2.1972) לאחר הכישלון שלו במלחמת וייטנאם בה נהרגו 58 אלף חיילים אמריקניים. מלחמה אשר הסתיימה בניצחון צפון וייטנאם בשנת 1975 ובאיחודה של וייטנאם כולה תחת שלטון קומוניסטי. סה"כ 14 שנות לחימה. הכישלון של ארה"ב במלחמה הביא לגל מחאה אשר נגע במספר נקודות של ביקורת על תפקודו של הממשל והצבא והתנהלותם במהלך המלחמה. אחת מאותם נקודות ביקורת הייתה חוסר הניסיון וחוסר המקצועיות של חיילי גיוס החובה  אשר הביאה בין היתר לכמות האבידות הגדולה של החיילים האמריקאים למחאה ציבורית גדולה ולהפסד במלחמה.
בשנת 1968 הבטיח ריצ'רד ניקסון בקמפיין הבחירות שלו כי יסיים את גיוס החובה במידה ויבחר. ניקסון ניבחר לנשיאות ארה"ב ב 1969. ומינה וועדה ברשות תומס גייטס (אשר התנגד בתחילה לרעיון של ביטול גיוס החובה אך עם התקדמות הוועדה  שינה את עמדותיו)  אשר המליצה על מעבר לצבא התנדבותי מקצועי.  ובשנת 1972 חוק גיוס החובה לא חודש.
את תוצאותיו של מהלך זה ניתן לראות בהתגברות כוחה הצבאי של ארה"ב מאז ביטול גיוס החובה. במלחמת עיראק עיקר הלחימה נמשך שלושה שבועות, במהלכה נכבשה עיראק והופל משטרו של חוסיין. במהלך הלחימה נהרגו 172 מחיילי הקואליציה (לעומת יותר 58,000 חיילים במלחמת וייטנאם )

החזון של מובילי התנועה הוא שבטחון ישראל נמצא במקום הראשון. ואם ניתן להציל חיים, להפוך את צה"ל בהדרגה לצבא מקצועי-התנדבותי ולחסוך סכומי עתק בתקציב המדינה, יתאפשר לאזרחי ישראל לשפר את רמת הביטחון שלהם ואת יוקר המחייה ורמת חייהם. 

מובילי התנועה- רואים חשיבות עצומה למען מדינת ישראל, בכך שיופיעו בתקשורת בפני אזרחי המדינה, בזמן שהם אף שוקדים על פעילות חוקתית ובזמן שנושא התקציב בוער ומתקרב.

לסיכום- עזרו לנו לעזור לכם: במישור הכללי צבאי מדיני נקבל צבא חזק יותר מדינה  חזקה יותר וחופש אזרחי כלומר חברה חופשית מוסרית וחזקה יותר וערכית יותר. במישור האישי פחות הרוגים יותר איכות חיים בזמן הצבא ולמעמד הנמוך פשוט קיום יותר בכבוד. חופש מחשבה יצרני מחשבתי ולא רק הישרדותי כי כבר ניתן לראות בעולם ששילוב של החשיבה ההישרדותית עם היצירתית הפעלתנית חדשנית יוצרת מציאות של ווין ווין -ניצחון משותף לכולם והתקדמות משותפת אמיצה לעבר המאה 21.

הפרויקט של

איתמר אילן וגנר
צור קשר עם היזם
אהלן אני איתמר וגנר בן 27 (ובן 28 ביום ראשון הקרוב) ו5 שנים אני בפוליטיקה כלומר עוסק בקירוב לבבות לנושא שישדרג את המדינה למדינה מערבית מודרנית מתקדמת יותר עם צבא חזק יותר. הייתי ב3 התמחויות העוזר של הנריקה צימרמן לוביסט בתנועה הליברלית לנושא הצבא המקצועי ועוד ועוד...
1,927
מתוך 10,000 ₪
19%מומן
16
ימים שנותרו
15
תורמים