מצלמה להצלת חתולים

הפרויקט של חתולי השכונה
<Embed>

הצטרפו אלי, תמכו בפרויקט ויחד נוכל להתקין מצלמה שתציל את חתולי השכונה !

איש רע מגיע במעמקי הלילות לשכונה כדי לפגוע בבעלי חיים , בעיקר חתולים. רק מצלמת אבטחה שתתעד את מעשיו תעזור. התגייסו למשימה !


קהילת חתולים גדולה מאוד חיה בשלווה שנים ארוכות בביניין שלנו.

הביניין שלנו הוא מיוחד - מאוד אוהב בעלי חיים ומאוד ידידותי כלפיהם ויש לא פחות מ - 4 דירות שדואגות לחתולים ומורידות להם מידי יום אוכל ושתייה - אני ועוד 3 דירות שונות !  החתולים חיים טוב , מוגנים , בטוחים ומאושרים.

אבל לפני שנתיים איש רע בעל בעיות פסיכיאטריות שגר בשכונה התחיל לשוטט בשכונה ולחפש להזיק ולפגוע בבעלי חיים. לאחר זמן מסויים נעלם לתקופה ארוכה ועכשיו חזר. הוא מגיע בלילות , עושה נזקים , פוגע בחתולים , משוטט בביניין ובורח. מדובר באדם מאוד חולה ומעוות בנפשו ובמוחו שמגיע במיוחד להזיק. התקנת מצלמת אבטחה  תוכל לתעד את מעשיו ואז התמונה תשתנה מקצה לקצה !

גם תהיה הרתעה , גם תהיה הוכחה וגם יהיה תיעוד למשטרה במידה ונחליט על הגשת תלונה . בלי תיעוד אין הרבה מה לעשות. עלות התקנה וכל מה שמסביב - 2200 שקלים. הדיירים בביניין קשיי יום. 2 מהדירות המאכילות הם של קשישים שאי אפשר לחשוב בכלל לבקש מהם כסף על מצלמה. אני עברתי שנה קשה כלכלית מה שהביא אותי להתמודד כיום עם חובות . נשארתם רק אתם - אנשים טובים שאכפת להם ושרוצים לתת תקווה.

אם כל אחד יירתם למשימה החשובה נוכל לגייס את הסכום ולהתקין מצלמה.

באפשרותכם לתת תקווה לעשרות חתולים. באפשרותכם לעצור את מעשיו .

באפשרותכם הכח לשנות מציאות קיימת .

רק בזכות תמיכתם וע"י גיוס מוצלח של 100% הפרויקט יצא לדרך ונוכל לשמור על החתולים.

מדובר בסכום לא גדול. ביחד חייבים להצליח ונצליח ! תודה על עזרתכם ועל התקווה שאתם נותנים.הפרויקט של

חתולי השכונה
צור קשר עם היזם
אנחנו כמה דיירים בביניין חתולים במרכז הארץ. עשרות חתולים מאושרים חיים מתחת לביניין שלנו ובאיזור הביניין . הביניין שלנו מלא בצמחייה והפך להיות ממש בית מחסה לחתולים עם בתים , מחסה , אוכל ושתייה. 4 דירות בעיקר מטפלים בחתולים - 2 דירות של אנשים מבוגרים מאוד , דירה של זוג צעיר ואני , יוזם הפרוייקט.
0
מתוך 2,200 ₪
0%מומן
0
ימים שנותרו
0
תורמים
מינימום 200 מכתב תודה
מכתב תודה אישי בדואר בכתב ידי ( כמו פעם לפני ימי האינטרנט ) על עזרתכם וטוב לבכם.
0 תורמים
מינימום 500 מכתב תודה + ספר
מכתב תודה אישי בדואר בכתב ידי ( כמו פעם לפני ימי האינטרנט ) על עזרתכם וטוב לבכם . המכתב יצורף לספר מתנה מאוסף הספרים האיכותי שלי.
0 תורמים