רכישת רכב לעמותת חסד

הפרויקט של אביחי אלקובי
<Embed>

מתי לאחרונה לקחתם חלק בפעילות חסד לאלפי אנשים בו זמנית?

יש לכם הזדמנות מצוינת להתחיל עכשיו:

יחד אתכם נוכל לרכוש רכב ומתנדבי העמותה יעשו בעזרתו חסד לאלפי אנשים!

רוצים לקחת חלק? קראו מטה ובחרו באחת ממדרגות התמיכה.

רק בזכות תרומתכם וע"י גיוס מוצלח של 100% נוכל לעשות זאת!


שלום חברים יקרים

שמי אביחי, פעיל חברתי ויזם חברתי, בן 44 מפ"ת, נשוי ואבא לשלושה נסיכים.

אני פונה לעזרתכם כי לצערנו לאחרונה נגנב העמותה, שמשמש אותנו לפעילות חסד וסיוע בתחומים שונים ולקהלים גדולים.  הרכב היה מבוטח אולם בגלל שהוא בליסינג, יוצא שהליסינג מקבל את תקבולי הביטוח ואנו נשארים ללא רכב וללא תקציב לרכישת רכב...

אני מנהל פעילות חברתית בהתנדבות כבר שנים רבות, חלק באופן פרטי וחלק במסגרת עמותה.  הפעילות מרוכזת בתחומי סיוע שונים, הקמה והפעלת סלון כלות חברתי (הגדול מסוגו בארץ ושירת מעל 10,140 כלות עד היום), שיפוץ דירות של קשישים, חלוקת סלי מזון בחגים ואוכל מוכן למשפחות בכל השנה, הפקת אירועי חסד שונים וסיוע לעמותות אחרות בפעילות דומה לנו.  הכל בהתנדבות כמובן.  הפעילות בעמותה אינה נתמכת ע"י אף גורם רשמי.  אין אף מקבל שכר בעמותה ומעולם לא היה בכל 17 שנות פעילותה, הכל נעשה בהתנדבות ובאהבה.


מה נעשה בכסף?

הרכב שאנחנו נרכוש הוא כמו הרכב שהיה לנו, קאיה ספורטז מודל 2013 בתוספת וו גרירה ועגלה נגררת, כדי שנוכל לסייע גם במעברי דירות עם תכולה מעטה יחסית.  חוץ מזה, הרכב יסייע לפעילות חברתית נרחבת: טיפול בהפקת אירועי חסד, שיפוצים של דירות קשישים במצב גרוע, שיפוץ מוסדות סיוע והוסטלים, שינוע של רהיטים ומוצרי חשמל לנזקקים, הובלת אוכל ממסעדות וקייטרינג למרכז חלוקה שפתחתי וחלוקת המזון למשפחות הביתה.  במהלך השנה כולה אני מסייע לאלפי אנשים, למשפחות, לקשישים, חולים, מוגבלים ולזוגות לפני חתונה.  היכולת שלנו להתנייד ברכב מתאים תרחיב את מעגלי העשייה ותעניק לעוד המון אנשים סיכוי טוב יותר להרים את הראש מעל למים.

הרכב יירשם על שם העמותה והעמותה תפיק קבלות בגין התרומה כמובן!


מי אני?

אני פעיל חברתי אינטנסיבי.  הקמתי ואני מנהל מיזמים חברתיים רבים, חלק מהם בפריסה ארצית.  כולם עוסקים בסיוע ובחינוך להכשרה מקצועית.  אני מאמין שבכולנו יש טוב, בכולנו יש יכולת להצליח ובכולנו קיים פוטנציאל אינסופי שניתן לממש בכל התחומים.  אני מסייע לאנשים למצוא מה יעזור להם להתרומם ומלווה אותם בתהליך, בין אם בפעולות קטנות כמו אוכל, ריהוט וכו' ובין אם בפעולות גדולות כמו רכישת מקצוע.  הקמתי ואני מנהל בפועל קבוצות סיוע בפייסבוק ובווצאפ ואני פועל בשיתופי פעולה הדוקים יחד עם עמותות נוספות.  הפקתי עשרות אירועים בשנה כמו בר מצוות, בת מצוות וחתונות והיריעה רחבה.  לצערי אף פעם זה לא מספיק ואף פעם זה לא מסתיים.  תמיד יש עוד אדם שזקוק לנו.  אני מעדיף לא לעצום עיניים ולגייס את כל יכולותיי ויכולות חבריי כדי לסייע לכל מי שמבקש את עזרתנו.

 

כאות הערכה סמלית אני מציע לכם רכישה של תשורות שונות או תרומה עצמאית ובכל מקרה אני מודה לכולכם מקרב לב על ההירתמות והסיוע, למטרה ראויה וחשובה מאין כמותה ושתמיד נהיה כולנו בצד הנותן.

תודה חמה ואישית ממני לכל תורמי התשורות :)  מת עליכם!

רק אהבה.  הפרויקט של

אביחי אלקובי
צור קשר עם היזם
בן 44, יזם ופעיל חברתי, נשוי ואבא לשלושה נסיכים, גר בפתח תקווה. משפטן בהכשרתו, מרצה בתחומי התחדשות עירונית ופעיל בתמ"א 38. מנהל קבוצות סיוע בפייסבוק ובווצאפ, לנזקקים בתחומים רבים. ביניהם משומשוק חינם, משומשוק הובלות, כל כלה/סלון כלות חברתי ואחרות. עוסק בשיפוצי חסד של דירות קשישים מוזנחות, הפקת אירועים עבור משפחות נזקקות, סלי מזון בחגים ומשלוחי מזון מוכן בימי שישי, חלוקת לחמים על בסיס יומי ופעילות נוספת.
3,927
מתוך 100,000 ₪
4%מומן
18
ימים שנותרו
26
תורמים
מינימום 50 מכתב תודה במייל
תמיכה אישית שלכם בסכום של 50 שקלים תעניק לכם מכתב תודה במייל מהעמותה, על הסיוע שאתם מגישים לה...
4 תורמים
מינימום 100 מכתב תודה אישי
על תרומתכם בגובה 100 שקלים יישלח אליכם מכתב הוקרה ותודה אישי עם שמכם
7 תורמים
מינימום 150 טונר שחור למדפסת לייזר אישית HP או קנון
טונר שחור למדפסת לייזר אישית של HP או קנון. מימוש השובר ייעשה מול מיקי עטיה. פרטי הספק יימסרו בפרטי לתורמים, איסוף עצמי מבני ברק. תודה רבה על תרומתכם ותודה אישית מיקי היקר.
1 תורמים מתוך 3
מינימום 150 עריכה והגהה של מסמכים לחברות
שירותי הגהה ועריכה של כל מסמך לחברות ופרטיים, תרומת אורי להב. מימוש בכל הארץ במייל. בתודה ובחיבוק אוהב לאורי על חברות רבת שנים :)
0 תורמים מתוך 30
מינימום 200 מכתב תודה ותעודת הוקרה
על תרומתכם בגובה 200 שקלים יישלחו אליכם מכתב תודה אישי במייל ותעודת הוקרה, עבור תרומתכם לפעילות העמותה
8 תורמים
מינימום 250 טיפול עיסוי לבחירה
שובר עיסוי מפנק לבחירת המזמין, עיסוי שבדי, תאילנדי או רקמות עמוק, רפלקסולוגיה או דיקור סיני. הטיפול ייערך במרכז (פ"ת) ובתיאום מראש. פרטי הספק יועברו לרוכשי השוברים.
2 תורמים מתוך 20
מינימום 250 התקנת ארון/גוף תאורה/תליית טלויזיה
זקוקים לסיוע בהתקנת ארון, גוף תאורה או תליית טלויזיה?
מר מרכיב יעשה עבורכם את העבודה בדייקנות ובחריצות, התמחות מיוחדת בריהוט איקאה וניסיון עשיר בהתקנת כל סוגי הרהיטים והאביזרים. מימוש השובר מול אורן ברזילי, פרטי הספק יועברו בפרטי לרוכשי השובר ותודה אח יקר :)
ההתקנה יכולה להיעשות בכל גוש דן.
0 תורמים מתוך 1
מינימום 300 עוגה מעוצבת/קינוחי כוסות
עוגה מעוצבת או קינוחי כוסות פינוק מתנת רחל גורביץ' למימוש ואיסוף עצמי באזור עפולה. פרטי הספק יימסרו לתורם באופן פרטי ותודה לתורם ולרחל גורביץ'.
0 תורמים מתוך 2
מינימום 400 תיקון מחשב ביתי או משרדי
שובר למימוש לתיקון או קריאת שירות לטכנאי מחשבים במרכז, הגעת הטכנאי ישירות לבית הלקוח, מתנת נירית אהרון. פרטי הספק יועברו לתורם באופן פרטי ותודה אישית נירית :)
0 תורמים מתוך 1
מינימום 500 מכתב תודה+תעודת הוקרה+חיבוק
על תרומתכם בגובה 500 שקלים תקבלו מכתב תודה אישי במייל, תעודת הוקרה ופגישת תודה אישית עם חיבוק חם מאביחי בלייב :)
1 תורמים
מינימום 600 מפגשי הנחיית הורים
מפגש הנחיית הורים או ייעוץ הורי אצל גלית בוטבול, פסיכולוגית ילדים מוערכת. פרטי הספק יימסרו בפרטי לרוכש השובר לתיאום המימוש ותודה רבה גלית :)
המפגשים יתקיימו בקליניקה בפתח תקווה.
0 תורמים מתוך 2
מינימום 750 קורס תיווך ושיווק פרויקטים בנדל"ן
השתתפות בקורס לימודי עומק של דיני מקרקעין, שיווק ומשא ומתן כולל הגשה לבחינה לקבלת רשיון תיווך במקרקעין במכללה החברתית. הקורס יתקיים בחודש ינואר בפתח תקווה ויכלול 20 מפגשי ערב, אחת לשבוע למשך 5 שעות. בריף הקורס עם מועדי הלימוד ומיקומם יישלח לכל רוכש תשורה.
0 תורמים מתוך 50
מינימום 750 קורס נכרת המחשב, מע' הפעלה, אופיס ואינטרנט
השתתפות בקורס הכרת המחשב, (חומרה ותוכנה), מערכות הפעלה, שימושי אופיס משרדיים, אינטרנט וחיפוש מידע, פתרון תקלות נפוצות, במכללה החברתית. מתאים במיוחד לחסרי ידע ולבעלי ידע בסיסי. הקורס יתקיים בחודש פברואר בפתח תקווה ויכלול 20 מפגשי ערב, אחת לשבוע למשך 5 שעות. בריף הקורס עם מועדי הלימוד ומיקומם יישלח לכל רוכש תשורה.
0 תורמים מתוך 50
מינימום 800 סדנת בישול/אפייה ביתית בצפון
מיכאלה מציעה לכם סדנת בישול או סדנת אפייה בביתה במחניים בצפון (ליד ראש פינה). האוכל שלה (מניסיון אישי) הוא בריא, וטעים בטירוף. הזדמנות מצוינת ליצוק תוכן מהנה וחווייתי לטיול הבא שלכם והאישיות של המנחה מרתקת :) תודה מיכאלה :)
פרטי הספק יימסרו בפרטי לרוכשי השוברים... הגעה עצמית.
0 תורמים מתוך 2
מינימום 800 מנוי שנתי לכלב במרפאת טלי שטיין בפ"ת
מנוי שנתי למרפאת ד"ר טלי שטיין לכלבים. המנוי כולל את כל החיסונים המומלצים לכלבכם היקר וכולל ביקורים חינם לבדיקת רופא במרפאה במשך כל השנה בשעות הפעילות הרגילות. פרטי הספק יימסרו בפרטי לרוכשי השוברים ותודה אישית טלי :)
הגעה עצמית למרפאה בפתח תקווה.
0 תורמים מתוך 2
מינימום 850 עיצוב ובניית דף נחיתה (ללא אחסון)
בנייה ועיצוב של דף נחיתה לכל מטרה, תרומת גלי דב מפתח תקווה, פרטי הספק יימסרו לרוכש באופן פרטי ותודה רבה גלי :)
מימוש במייל מכל מקום בארץ.
0 תורמים מתוך 1
מינימום 850 קורס הנהלת חשבונות 1 + 2
השתתפות בקורס לימודי חשבונאות, יסודות פיננסיים, ניירת חשבונאית כולל הכנה לבחינות הסמכה של התמ"ת במכללה החברתית. הקורס יתקיים בחודש ינואר בפתח תקווה ויכלול 25 מפגשי ערב, אחת לשבוע למשך 5 שעות. בריף הקורס עם מועדי הלימוד ומיקומם יישלח לכל רוכש תשורה.
0 תורמים מתוך 50
מינימום 850 קורס מזכירות משפטית
השתתפות בקורס המעמיק והמקיף מסוגו בישראל למזכירות משפטית במכללה החברתית. לימודי עומק במערכת המשפט, הליכים, פרוצדורה ותוכנות נפוצות, כולל אופיס ואינטרנט. הקורס יתקיים בחודש ינואר בפתח תקווה ויכלול 25 מפגשי ערב, אחת לשבוע למשך 5 שעות. בריף הקורס עם מועדי הלימוד ומיקומם יישלח לכל רוכש תשורה.
0 תורמים מתוך 50
מינימום 950 קורס פיקוח בנייה וניתוח כשלים בבנייה
השתתפות בקורס מקיף ויסודי בתחום מתפתח ומבוקש ביותר: פיקוח בנייה וניתוח כשלים בבנייה, במכללה החברתית. בקורס יילמדו גישות ניהול פרויקטים, סדנאות מעשיות באתרי בנייה, היכרות עם מערכות ניהול ממוחשבות של פרויקטים בבנייה, יזמות מדל"ן ותפקידי המפקח. הקורס יתקיים בחודש פברואר בפתח תקווה ויכלול 20 מפגשי ערב, אחת לשבוע למשך 5 שעות. בריף הקורס עם מועדי הלימוד ומיקומם יישלח לכל רוכש תשורה.
0 תורמים מתוך 50
מינימום 1000 סדנת קסמים זוגית בת"א
שובר זוגי לסדנת קסמים אצל הקוסם ואמן החושים רן קהת בתל אביב.
חווייה מסעירה ומהנה לערב קסום, כייפי ומצחיק אצל אמן חושים מיוחד וחבר טוב.
פרטי הספק יימסרו באופן פרטי לרוכשי השובר ותודה אישית ממני רן :)
0 תורמים מתוך 1
מינימום 1000 ייעוץ בעיצוב פנים ממעצבת על
ייעוץ אישי בפגישה אצלכם בבית למשך שעתיים. הייעוץ ניתן ע"י מעצבת על מובילה מאד בתחומה. מימוש השובר יכול להיעשות בגוש דן בלבד. פרטי המעצבת יימסרו באופן אישי (לבקשתה) רק לרוכשי השוברים.
0 תורמים מתוך 2
מינימום 1000 התומך הנדיב - הופעה ברשימת תורמי הכבוד
עבור תרומתכם בגובה 1,000 שקלים תירשמו במשרדי העמותה בפתח תקווה, על פוסטר גדול ותיכללו ברשימת תורמי הכבוד שלנו, אותם אנחנו אוהבים ומעריכים, בתוספת מכתב תודה אישי במייל, תעודת הוקרה מהודרת ממוסגרת מהעמותה וחיבוק חם!
0 תורמים
מינימום 1100 צילום בוק בטבע
צילום בוק בטבע, מתאים לכל אדם ולכל אירוע, בתיאום מול הצלם אוראל עזרא. פרטי הספק יישלחו בפרטי לתורם... הצילום ייעשה בכל לוקיישן בגוש דן.
0 תורמים מתוך 1
מינימום 5000 תומך מייסד
על תרומתכם בסך 5,000 שקלים תירשמו בעמותה בפתח תקווה כתומך מייסד. בכל אירוע של העמותה יוזכר שמכם כתומך מייסד, כולל רישום ברשימת תורמי הכבוד שלנו, כולל מכתב תודה אישי, חיבוק חם מאביחי ותעודת הוקרה מהודרת ממוסגרת מהעמותה.
0 תורמים
מינימום 10000 מדבקת תרומה על הרכב שלנו
על תרומתכם בסך 10,000 שקלים תירשמו בעמותה כתומך מייסד. בכל אירוע של העמותה יוזכר שמכם כתומך מייסד, כולל רישום ברשימת תורמי הכבוד שלנו, כולל מכתב תודה אישי, חיבוק חם מאביחי ותעודת הוקרה מהודרת ממוסגרת מהעמותה.
בנוסף, שמכם יירשם על רכב העמותה כמי שהיו שותפי כבוד בגיוס התרומה לרכישת הרכב.
0 תורמים