יוצאים מהבוץ!

הפרויקט של רעות יצחק
<Embed>

חברים , אני - רעות יצחק ,פעילה חברתית אשר יוזמת ומקדמת את הפרויקט ההכרחי הזה קוראת לכם  בתקווה גדולה , זהו מצב חירום! 

הצטרפו אליי ולאנשים המדהימים שהחליטו להתגייס עבור המטרה הכל כך חשובה הזו!  

 *עדכון- ממשיכים  ומנסים להגיע לסכום של 25.000₪ אשר יאפשר לנו טיפול שיקום מאסיבי במתחם הכלבייה כולו.

זקוקים לכל תרומה שתאפשר לנו להתחיל לפעול עבור קירוי של חלק מהחצרות. בזמן גשם/ ימים חמים- אין לכלבים אפשרות לצאת מהכלובים , אין שטח מקורה מלבד הכלובים. 

בבקשה חברים- המשיכו לתרום ולשתף, אנחנו עובדים יום וליל על מנת לקדם את זה ולשקם באופן משמעותי את המתחם. 

נמשיך לעדכן כאן בכל שלב! אתם מדהימים! 


פניתי למאיה פז שקולניק -
מומחית בתחום הדיגיטל ואונליין, חברת מועצה בעיריית נס ציונה
ולרותם דוידסון - יועץ משכנתאות, מתמחה בהכוונה ומינוף כלכלי לזוגות צעירים 
התחלנו במסע שלם, 
לאתר בעלי עסקים מהתחום 
לבצע סקר שוק לגבי עלויות
לנהל משא ומתן ולהצליח להשיג מחירי עלות בשילוב הירתמות ותרומה של חלק מהמשטחים
לאתר בעלי מקצוע שיסכימו להגיע ולבצע את ההתקנות+ טיפול מקצועי בליקויים 
למצוא את הפלטפורמה הנכונה ביותר עבורנו , שדרכה נוכל לגייס את התרומות
לתעד, לשוחח ולקדם במהירות האפשרית- הצלחנו!

 יוצאים לדרך, עכשיו אנו זקוקים לכם.

מזמינים אתכם לקחת חלק בפרויקט מציל חיים , משמעותי והכרחי . גיוס תרומות מיידי לרכישת משטחי דשא סינטטי אשר יאפשרו גישה ויכולת קיום בסיסית במתחם כלביית תנו לחיות לחיות.

 כפי שתראו מיד בתמונות, מתחם העמותה של "תנו לחיות לחיות" 

אותו אנו חייבים לשפר ולאפשר ל-200 כלבים לצאת לחצרות גם בימי גשם וקור. כרגע, הכלבים נמצאים בימים גשומים רק בכלוב, כי החצרות ריצה מתמלאות בבוץ טובעני. תחשבו איך זה מרגיש להיות ימים ארוכים בכלוב מבלי לצאת החוצה לשחק, מבלי לפרוק אנרגיה ולהתרוצץ.  

עמותת "תנו לחיות לחיות" הנמצאת בכפר רות, הינה העמותה אשר קולטת את כמות בעלי החיים הנטושים הגדולה ביותר בארץ.

עקב מיעוט תרומות וכמות בלתי נתפסת של טיפולים רפואיים וצורך במזון, תרופות וציוד, אין תקציב לתחזוקת המתחם. לכן, כרגע המקום גדוש בבורות, בוץ וקריסה חלקית של המתקנים.

בעקבות מצב החירום, החלטנו להתגייס למענם והגענו לספק המייבא משטחי דשא סינטטי במחירי עלות, אשר יפתרו את מצוקת הגישה לכלובים באופן מיידי עד לזמן בו ייצא פיתרון קבע. בנוסף יש צורך בטיפול מיידי ב - בורות, אזורים מוצפים, גדרות קרועים , תקלות רבות וכאלו שמקשות על התנהלות תקינה עבורם.  סמידה ונצליח , יוכל הצוות המסור להמשיך להציל ולשקם את בעלי החיים הרבים שנמצאים שם ולאפשר גישה לאותם מאמצים פוטנציאליים אל החיות האהובות, הדבר שנמנע כיום בימי הגשם ולאחריהם. חברים, רק בזכות התגייסות רחבה והירתמות למטרה החשובה נוכל לשנות את המציאות הקשה באופן מיידי . אנא , עזרתכם ותרומתכם חשובה כלכך! הפרויקט של

רעות יצחק
צור קשר עם היזם
היי חברים, אני רעות יצחק , בעלת מספרה המתמקדת בגישה הטבעית, מגשרת בהתנדבות ופעילה חברתית במגוון תחומים. התחום הקרוב ביותר לליבי הינו עזרה וקידום בכל מה שקשור לבעלי חיים. ככזו שמתנדבת בעמותות העוסקות בהצלת בעלי חיים , יוצאת לחילוצים ,מגייסת תרומות , משמשת כבית אומנה לכלבים וחתולים נטושים ועושה כל שביכולתי לשקם אותם עד למציאת בית מאמץ וראוי עבורם, נחשפתי למצב הקשה מאוד בו נמצאת כלביית ״תנו לחיות לחיות״ בכפר רות. כידוע לכולנו, העומס רב, רוב התקציבים והתרומות מושקעים ומוזרמים למה ש״דחוף״ יותר. (ציוד רפואי, שיקום , מימון צוותים ועוד ועוד) עקב כך , בתחתית סדר העדיפויות נמצא טיפול והשקעה במתחם הכלבייה. הכלבייה הזו פועלת סביב השעון להצלה , חילוץ וטיפול במקרים קשים מאוד.כרגע , המתחם כולו מלא בבורות , בוץ, הצפה מוחלטת עקב תשתיות רעועות ומציאות עגומה ביותר בה כמעט ואין גישה לכלובים בהם נמצאים בעלי החיים. המאמצים הפוטנציאליים שמגיעים, כלכך חשוב שימשיכו להגיע ויתאפשר להם לראות ולהכיר את אותם בעלי החיים. הצוות שעובד ומתנדב שם, חווה קושי אמיתי בהתנהלות המתבקשת להתקיים במקום. חיפשתי רבות מי שיוכל לעזור ולפתור את המצב לפחות לכמה שנים , פתרון זמני שלא מורכב מידי לביצוע ולא מצריך תקציבי ענק שכידוע לכולנו- אין. הצלחנו לגייס לעזרתנו יבואן אשר הסכים לתרום לנו שני משטחים של דשא סינטטי איכותי עבור 2 חצרות ועבור 13 חצרות נוספים ימכור לנו במחיר עלות . ההובלה של כל המשטחים גם היא תהיה כתרומה ולא נחוייב עבורה. אנו ממש מתחננים לעזרה, מדובר בפתרון שישנה את המציאות בעמותה , קל לביצוע ובהחלט אפשרי להשיג בזכות תרומות . כל סכום יעזור ! מצרפים תמונות של מצב העמותה ומצפים לשתף את כולכם בתמונות של ה ״אחרי״. מגיע להם, לאותם בעלי חיים שנמצאים קפואים ורטובים בכלובים, מקום בטוח וכזה שיאפשר להם חשיפה למאמצים ויגדיל משמעותית את הסיכוי שלהם - למצוא בית חם. בבקשה מכם חברים, בואו נעניק כל אחד מאיתנו ונשנה את המצב . מודה לכם מראש ומעומק ליבי, רעות:)