החלום של חנן

הפרויקט של ניר בן עמרם
<Embed>

הצטרפו ויחד נוכל להוציא לאור את "החלום של חנן" פרויקט ההנצחה לזכרו של טור' חנן בן עמרם ז"ל

טור' חנן בן עמרם ז"ל בן הזקונים של מרים ואהרון אח לטל וניר נולד ב - 30.3.1990 במגדל העמק, חנן ז"ל התגייס ב – 2.12.2008 ושובץ בחיל הלוגיסטיקה, בתאריך ה - 27.1.2009 הימים היו מבצע "עופרת יצוקה" חנן עשה את דרכו לביתו ונפגע בפיגוע דריסה סמוך לתחנה המרכזית בת"א, חנן אובא לבית החולים איכילוב בת"א במצב אנוש שהוא סובל מפגיעת ראש, מאמצי החייאה עלו בתוהו והרופאים נאלצו לקבוע את מותו. חנן הובא למנוחות בבית העלמין הצבאי במגדל העמק מניח אחריו הורים ושני אחים.


המטרה -  לקראת יום הזיכרון הקרוב לחללי מערכות ישראל, שבו ימלאו עשר שנים בדיוק לנפילתו של חנן ז"ל. היא ליצור סרט ושיר זיכרון שינציח את זכרו ופועלו, השאיפה שהסרט יוקרן במספר ערוצי טלוויזיה במהלך יום הזיכרון ושירו ינוגן בתחנות הרדיו האזוריות, וכך יחשפו בעיקר בני נוער והורים לסיפור חייו הנתינה ואהבת חינם של חנן ז"ל. 

הכוח שמניע את הגיוס - הרעיון לסרט הגיע מיוזמה של המשפחה בשיתוף חבר ילדות של ניר אחיו הגדול של חנן ז"ל, שהנו צלם ועורך וידאו מקצועי, בחר להנציח את זכרו של חנן ז"ל בהפקה של סרט שיתאר את חייו והמעשים שהספיק לעשות למען הזולת בפרק חייו הקצרים. לבמאי יש כבר מספר ראיונות איך להפיק את הסרט כך שהמטרה לנגוע בכל אחד ואחת. במקביל השאיפה שטקסט שחנן ז"ל כתב ביומן האישי, שכבר הולחן יבוצע ע"י אחד האומנים בישראל, זהו אחד המיזמים שגם יכנס לסרט.

 סרט ושיר זיכרון שינציח את זכרו ופועלו של חנן ז"ל

היום שאחרי - הרצון שלי כאחיו הגדול של חנן ז"ל ליצור סרט על חייו ושיר שיקבל חיים, היא שאיפה להגיע לכל אדם ואדם שיאמץ אחת מתכונות האופי שהיו לחנן ז"ל אחרי שיחשפו אליהם. חנן ז"ל היה ילד אהוב על משפחתו ובן מסור היה להוריו ואחיו, בעבור חבריו חנן היה טיפוס חברותי, חם ואוהב, ומוקף בחברים רבים. חבריו מספרים על נדיבותו, על נכונותו לעזור בכל עת, ועל יכולתו להקשיב ולתת עצה טובה. 

העשייה עד כה - לאורך השנים נעשו מספר פעולות הנצחה לחנן ז"ל, במחנה הקיץ טמארק של הסוכנות היהודית שנמצא בדטרויט שמדינת מישגן ארה"ב הוקמה אנדרטת זיכרון לזכרו בא נערכים טקסי יום הזיכרון במחנה, חנן ז"ל היה חניך בגיל 13 במחנה הקיץ אזרח יהודי בשם רון צ'רפוס החליט להקים אנדרטה על שמו. בנוסף מוענקת מלגת לימודים כל שנה בתיכון אורט רוגוזין שבו למד חנן ז"ל. 

השאיפות לעתיד - אחד החלומות הגדולים הוא שבבוא מן הימים בעיר הולדתו של חנן ז"ל ומקום קבורתו מגדל העמק השוכנת בעמק יזרעאל ליד מספר בסיסי חיילים, נוכל ליצור בית על שמו, בית אשר יספר וינציח את חייו ופועלו של חנן ז"ל, בית שיהיה מקום מגורים לחיילים בודדים שיהיה להם היכן להגיע בחופשות מהצבא שיהיה מי שידאג להם. ולאחר שיסיימו את השירות הצבאי יהיה להם מקום מגורים לתקופה קצרה שיוכלו להמשיך להתגורר ותקופת התאקלמות. זהו חלום עתידי להנצחה של חנן ז"ל בינתיים אנו שואפים לקדם את ההנצחה של הסרט לזכרו והשיר שלו. 

רק בזכות גיוס מוצלח של 100% הפרויקט יתממש ונוכל להנציח את חנן ז"ל.

אני מזמין אתכם לקחת חלק ולהיות שותפים בהנצחה של חנן ז"ל, מצורפת מצגת תמונות של חנן ז"ל מאז שנולד ועד שנפל

 

 

 

 

 הפרויקט של

ניר בן עמרם
צור קשר עם היזם
ניר בן עמרם בן 34 נולדתי וגדלתי במגדל העמק בצפון, שירתי כלוחם בגדוד 13 של חטיבת גולני. הנני האח אמצעי ואחיו הגדול של חנן בן עמרם ז"ל שנפל ב - 27.1.2009 בפיגוע דריסה בת"א בהיותו חייל צה"ל, מאז שנפל החיים השתנו לגמרי, והנני משקיע זמן ומאמץ רב בפעולות הנצחה רבות שימשכו את דרכו ופועלו של חנן ז"ל. בואו תעזרו לי להמשיך את הדרך שלו!!!
300
מתוך 30,000 ₪
1%מומן
15
ימים שנותרו
3
תורמים