הצילו את משפחתי מכלא הבנק

הפרויקט של להב באור
<Embed>

עזרו לי ולשלושת ילדיי הקטנים לצאת מהאיום של הבנקים, להשיג חופש ולצאת לחיים חדשים, לאחר תאונת דרכים, שהפכה אותי לנכה ,וכושר ההחזר ירד פלאים.

עברתי לפני חמש שנים תאונת דרכים, בה נהרגתי, וחזרתי לחיים. המכה שקיבלתי הייתה רב מערכתית, אבל את העצמה קיבלתי בראש, כל העצמות נשברו לי לחתיכות קטנות, ועברתי המון זמן שיקום וניתוח שיחזור .

לפני התאונה ,הייתי אדם שלם וחזק, וכושר ההשתכרות שלי היה טוב, ופרנסתי את משפחתי בכבוד, ולכן לקחתי הלוואות ומשכנתא ,כי יכולתי להחזיר .

לאחר התאונה, נהייתי חצי אדם, וכושר ההשתכרות שלי ירד פלאים, עד לשכר מינימום . ולפרנס את משפחתי בכבוד כבר לא יכולתי, וגם לא להחזיר את ההלוואות ואת המשכנתא לא יכולתי. המשכורת שלי ושל אשתי לא הספיקו .הילדים דורשים ביגוד והנעלה ,כי הם גדלים כל הזמן, ואוכל ל כל המשפחה כל שבוע. לאט לאט ,הורדתי והורדתי בהוצאות, עד שהגעתי למצב, שאני מבקש מזון ממרכזי מזון .אני דיי מתבייש, אדם צעיר מגיע למרכזיי מזון, יחד עם כל האנשים האחרים, שמעל גילי בהרבה .אני מרגיש שאני לוקח להם את האוכל שלהם, אבל אין לי ברירה ,כל המשכורת הולכת לחובות ,לבנקים ולא נשאר למשפחה כלום. אני עוזר כוח, ומביא אוכל ממרכז החלוקה, וביגוד מאנשים שתורמים. רק את הבית אני לא רוצה שייקחו מילדיי .

ההלוואות והמשכנתא עדיין יורדים, כל המשכורת היא למטרת המשכנתא וההלוואות, ולילדים לא נשאר כסף אפילו למשחקים או בגדים .

הבנק מצידו, ממשיך לאיים ולבקש את הכסף. אני את הצד של הבנק מבין, הוא נתן, ועכשיו הוא רוצה חזרה, ולא מעניין אותו המצב. 

עם ישראל, תראה בבקשה את האחדות שלך, את הכוח שבאחדות. אנשים יקרים זכרו - עם לא עומדים ביעד, התרומה לא עוברת למשפחה והכסף חוזר לתורמים , לכן אנו חייבים את עזרתכם!

עזרו לנו אסור לנו להיכשל, תרמו כדי להציל את ילדיי מעתיד לא יפה .

בנימה אישית יותר , אני מדבר על ילדיי " אין שום ייאוש בעולם " רק אהבה ושמחה בלב שלהם, הם חזקים ונותנים לי כוח להמשיך ולחפש פתרונות .

אני מחפש נשמות טהורות ,שיעזרו למשפחתי. ממש מתחנן ,אין לי יכולת להחזיר את מה שאקבל, אבל הבורא ייתן לכם מתנה גדולה מזו שאתם נותנים לי זה מובטח .

תרומתכם אינה מובנית מאליו, אנו מודים לכם מעמקיי נשמתנו ,ומייחלים להצלחת הפרויקט, המעט הוא ההרבה , ילדיי מודים לכם עם ישראל חיי, תודה ענקית ממשפחתי, וברכת " מודה אני " לכולכם.הפרויקט של

להב באור
צור קשר עם היזם
בעל משפחה בעלת 5 נפשות לאחר תאונת דרכים ונכות שהורידה לי את השכר פלאים עם חוסר יכולת לשלם את ההלוואות שנלקחו לפני התאונה והמשכנתא הבנק מחזיר את קופת החולים מחזיר ביטוחים ביטל לי את האשראי אני לוקח אוכל ממרכזי מזון והבנק רוצה לתבוע בתור אבא לילדים קטנים שאוהב אותם מאוד מאוד לא רוצה שיפגעו בגלל הבנק מבקש עזרה ממלאכים אנא תרמו למשפחתי תרמו ועזרו לנו לצאת לחופש מהבנק
1,760
מתוך 600,000 ₪
0%מומן
52
ימים שנותרו
15
תורמים