מחוסגן - הגן המחוסן

הפרויקט של מחוסגן
<Embed>

היעד הבא: 250,000!!!

עשינו את זה! הגענו ל - 200,000!

כל אחד ואחת שלקחו חלק בקמפיין הזה - אתם השותפים שלנו ובזכותכם מחוסגן יצמח ויגדל. המטרה הסופית: 15,000 גנים פרטיים שיהיו כולם מחוסגנים!

יש עוד שלושה ימים להשתתף בקמפיין שלנו, לתרום ולקחת חלק באמירה הציבורית והחד-משמעית: בשביל הילדים שלנו - רק סביבה מוגנת ומחוסנת!

אם נגיע ל- 250,000 נוכל לחסגן ולהגן על עוד אלפי ילדים בגנים! כל תרומה היא חשובה ומשמעותית.

בואו ונייצר סביבה מחוסנת שהיא סביבה מוגנת, למען כולם.

נלחמים בחצבת: יותר מ-300 גנים כבר הצטרפו למיזם המשדך רופאים לגני ילדים. יצרנו סביבה בטוחה עבור אלפי ילדים, עזרו לנו להגיע לאלפי ילדים נוספים!

הי, אנחנו מחוסגן,

קבוצה של מתנדבים, בעיקר אנשי רפואה וחינוך, אבל קודם כל הורים ואזרחים שאכפת להם, בדיוק כמוך.

בשיאה של התפרצות החצבת, החלטנו לא לעמוד מנגד. תוך כחודשיים, כ-150 רופאים ואנשי צוות רפואי התנדבו להגיע לגני הילדים, להסביר על חשיבות החיסונים ולשוחח עם ההורים המתלבטים בגובה העיניים. תוך מספר חודשים הצלחנו להגיע ליותר מ-300 גנים, ולהעניק הגנה ליותר מ-3500 ילדים ואנשים בסביבה הקרובה שלהם. עשינו לא מעט ונוכל לעשות הרבה יותר בזכות התרומה שלך!

מהו מחוסגן?

מחוסגן הוא פרויקט חברתי קהילתי במסגרתו רופאים מתנדבים מלווים גני ילדים לאורך השנה. הרופאים מוודאים שכל הילדים מחוסנים, נותנים ייעוץ פרטני וקבוצתי להורים החוששים והמתלבטים לגבי חיסונים, עומדים לרשות ההורים בכל עת, ומעבירים בגן סדנאות החייאה והרצאות העשרה בנושא בריאות הילד.

כאשר גן ילדים פרטי מצטרף למחוסגן, אנו מבקשים מהגננת לאסוף את פנקסי החיסונים, אותם בודקים הרופאים ואנשי הרפואה המתנדבים. לשמחתינו, בגני הילדים בהם אנו פעילים עד כה, רוב ההורים הלא מחסנים אותם הכרנו, הם הורים חוששים ודואגים אשר נחשפו למידע השגוי ברחבי הרשת, ולאחר שיחה אישית עם אחד מהרופאים המתנדבים שלנו, הם ניגשים לחסן, מגינים על ילדם ומגבירים את הסביבה החיסונית. מטרתינו היא להכיל, ולא להדיר. 

לאורך השנה מלווים הרופאים המתנדבים את גני הילדים בנושאי בריאות ובטיחות כלליים.


מתנדבי מחוסגן בפעילות קהילתית יחד עם "דיגיטף". צילום: דין אהרוני

למה כדאי לבחור בגן מחוסגן?

כדי להבטיח סביבה בריאה לילד בגן, לא די בכך שהוא מחוסן בהתאם לגילו. חיסונים הם כלי אפקטיבי מאוד במניעת מחלות, אך הם אינם יעילים ב-100%. למשל, המנה הראשונה של החיסון נגד חצבת מגנה על 92% ממי שיקבלו אותה. זה אומר שאם בגן מסוים יהיה מקרה חצבת - כעשרה אחוזים מהילדים המחוסנים בגן עלולים להידבק. הגנה טובה ואפקטיבית יותר - משמעותה להקטין את הסיכון לחשיפה, כלומר לשמור על סביבה שבה יש כמה שיותר מחוסנים. בנוסף, תינוקות מתחת לגיל שנה או ילדים שלא יכולים להתחסן בעצמם מסיבה רפואית - זקוקים יותר מכולם לסביבה מחוסנת ומוגנת!


למה חשוב לתמוך בגן מחוסגן?

גן בטוח ומוגן מספק מעטפת הגנה גם עבור הסביבה הקרובה של הילדים, אחים תינוקות שעוד לא יכולים להתחסן, אמהות בהריון, סבים קשישים, קרובי משפחה מדוכאי חיסון - למעשה, כל מי ילדים אלו יבואו איתם במגע. 
אנחנו מאמינים בזכותם של כל הילדים לסביבה בריאה ובטוחה ככל הניתן, ובטוחים שגנים מחוסגנים יעלו את הכיסוי החיסוני הרבה מעבר לגבולות הגן.

לקראת עונת הרישום לגנים, האתגר שלנו הוא למנף את הפעילות בקצב מהיר ככל הניתן ולהגיע לאלפי גנים. לשם כך אנו זקוקים לאנשים שיוכלו להקדיש את כל זמנם ואת מלא תשומת הלב למיזם, במטרה להתחיל את שנת הלימודים תש"ף (2019-2020) עם אלפי גנים חדשים. זה ממש לקפוץ כיתה עבורנו. אנחנו בטוחים שנוכל לעשות זאת בזכות העזרה שלך! 

בר רפאלי משתתפת בקמפיין הוירטואלי #מחוסגן

מה עשינו עד עכשיו?

כמיזם חדש מאוד, זכינו בתמיכה רחבה מאנשי מקצוע מתחומי החינוך והרפואה, ומובילי דעת קהל.
קצב הגידול שלנו מהיר באופן כמעט בלתי נתפס. תוך שלושה חודשים בלבד, הצלחנו "לחסגן" למעלה מ300 גנים שבהם נמצאים כ3500 ילדים, וגנים רבים נוספים נמצאים בתוך התהליך וברשימת ההמתנה שלנו. כ150 אנשי מקצוע מתחום הרפואה מתנדבים בגנים שלנו, ומלבדם יש 13 מתנדבות אדמיניסטרציה שנמצאות מאחורי הקלעים ומתפעלות את העסק.

מהר מאוד הבנו שאם אנחנו שואפים להמשיך ולתת מענה איכותי ומקצועי לכמה שיותר גנים, אנחנו חייבים לתגבר את המשאבים שלנו. משלושה יזמים ושני גנים הפכנו לפרויקט כלל-ארצי. הקמנו עמותה והצבנו לנו מטרה: בישראל קיימים 15,000 גנים פרטיים, ולכל הילדים שהולכים אליהם מגיע להיות בטוחים ומוגנים בגן.למה ישמש הכסף?

שאלה מעולה! מאחורי הקלעים מתנהלות אלפי שיחות עם גננות, רופאים והורים, ניתן מענה בכל אמצעי הקשר, וכל זאת בהתנדבות מלאה של כולם.
הכסף ישמש בראש ובראשונה להעסקת צוות תפעולי אשר יוכל להבטיח את הצטרפות הגנים, תיאום הרופאים המתנדבים והחדירה חלמטרה של מחוסגן.
בנוסף, מאחר והיוזמה גדלה בקצב מסחרר, ישנן הוצאות תפעול שוטפות, אתר האינטרנט ומפת הגנים, השכרת ציוד, בעלי מקצוע שלא הצלחנו לגייס בהתנדבות וכדומה. תוכלו לעקוב אחרי הפעילות שלנו בכל עת באתר מחוסגן.

המערך הכולל ימשיך להסתמך על מתנדבים, כאשר הצוותים הרפואיים יורכבו אך ורק מרופאים, סטאג׳רים, סטונדטים ואנשי רפואה אחרים הפועלים בהתנדבות. 


גן מוגן, קהילה מוגנת, סביבה מחוסנת. צילום: אילן ספארו, ב"דיגיטף"


את מיזם מחוסגן התחילו במקביל שלושה אנשים שלא הכירו זה את זה: איתי ברשדסקי, בעל הגן המחוסן הראשון בישראל, ד"ר ליאור אונגר, הרופא האקטיביסט, מתמחה בנוירוכירורגיה, וד"ר מאיר עזרא אליה, מתמחה על בטיפול נמרץ ביילוד. אליהם הצטרפה היזמית סתו אברהמי, ותקתקה את העיניינים. 

את ארבעתם הניעה מטרה אחת ומשותפת, שחיברה אותם בסופו של דבר תחת גג אחד: מחוסגן. לדאוג לכך שכל ילד, כאשר הוא מגיע לגן, יהיה בטוח ומוגן עד כמה שאפשר מפני מחלות ברות מניעה. כהורים, כאנשי חינוך וכרופאים, יוזמי מחוסגן הבינו שכמו שחשוב שילד יהיה מוגן בגן מפני מפגעים בטיחותיים כמו בורות פתוחים ומתקני משחקים פגומים, ככה חשוב שכל ילד יהיה מוגן עד כמה שאפשר ממחלות מסכנות חיים כמו חצבת, שעלת, חזרת ועוד.

 

אנחנו זקוקים לעזרה שלכם. התפרצות החצבת שאנחנו מתמודדים איתה עכשיו היא הוכחה לחשיבות החברתית של חיסונים והתחסנות, ולמשמעות של ליווי רפואי מקצועי ואמיתי בזמן הינקות והילדות המוקדמת, כאשר ניתנים החיסונים שמונעים התפרצויות שכאלה. כדי "לחסגן" כמה שיותר גנים, אנחנו צריכים תרומות.

כל תרומה היא חשובה ומשמעותית. כל תרומה משמעותה עוד גן שיוכל להצטרף למחוסגן.

הצטרפו אלינו!הפרויקט של

מחוסגן
צור קשר עם היזם
אנו במחוסגן מעניקים את המעטפת המאפשרת יישום סביבה בטוחה ומחוסנת בגני הילדים. לסביבה בטוחה מרכיבים רבים, וסביבה מחוסנת היא אחת מהם. כיסוי חיסוני מקסימלי, מאפשר לנו להגן לא רק על הילדים שלנו, אלא גם על הסביבה - מדוכאי חיסון, קשישים, נשים בהריון ועוד.
217,136
מתוך 200,000 ₪
109%מומן
0
ימים שנותרו
1394
תורמים
מינימום 50 תודה מקרב הלב
תודה רבה! התרומה שלך עוזרת לנו לחסגן עוד גנים ולשמור על עוד ילדים
444 תורמים
מינימום 100 מכתב תודה
תודה רבה! התרומה שלך עוזרת לנו לחסגן עוד גנים ולשמור על עוד ילדים. עם סיום הקמפיין, נשמח לשלוח לך מכתב תודה רשמי מעמותת מחוסגן (על רקע חמניות כמובן)
314 תורמים
מינימום 121 שיחה על חיסונים עם ד"ר מאיר עזרא אליה - פרדס חנה
שיחה פתוחה וקשובה על חיסונים, חששות שמועות ועובדות עם ד"ר מאיר עזרא אליה, יוזם מחוסגן ומתמחה על בטיפול נמרץ ביילוד. ערגליות תות, קפה, ואבטחה צמודה על חשבון המשתתפים. מותנה ב20 נרשמים לפחות, המחיר למשתתף אחד
0 תורמים מתוך 25
מינימום 180 נחשוש לתינוק
כרית הנקה מבית "שתי ידיים ומכחול" שמשמשת גם כמגן ראש, מסייעת להקמת הראש של התינוק בעת שכיבה על הבטן וכו'. כולל משלוח
1 תורמים מתוך 2
מינימום 200 טיפול הומיאופתי בהתייבשות
חצי ליטר טיפול הומיאופתי בבעיות של סחרחורת, כאבי ראש, והקאות שמקורן בהתייבשות. אפקטיבי ומוכח באנקדוטות ומחקרים. עלול להגיע באריזת מי עדן
54 תורמים מתוך 60
מינימום 250 בגד גוף "מחוסגן" לתינוק
קחו את ההגנה של "מחוסגן" עם הבייבי שלכם לכל מקום! בגד גוף חמודי עם הלוגו של מחוסגן עליו ירחיק מכם כל חמניה. אפקטיבי יותר מספריי של שוסל. כולל משלוח
36 תורמים מתוך 60
מינימום 300 ייעוץ וכתיבת קורות חיים
מפגש עם טל בינשטוק - כתיבת קורות חיים למחפשי עבודה, האופן בו קורות החיים נקראים, מה חשוב להדגיש ומה לא, וכדומה. אגיע לבית התורם, לכוס קפה ושיחה על חיפוש עבודה.
מוגבל מרחובות עד נתניה.
מכוון בעיקר לתעשיית ההייטק.
0 תורמים מתוך 2
מינימום 350 פגישת ייעוץ ראשונית למשכנתא
פגישה ראשונית בת שעה בירושלים עם יועץ משכנתאות.
בה ינתנו הרקע המקדים והכלים הבסיסים לנטילה מושכלת ויעילה של משכנתא.
ע""י SAAR
משכנתאות ופיננסים
6 תורמים מתוך 10
מינימום 400 ערב בשר ויין עם המיטבחון
המיטבחון בניהולו של צ׳יקו קרוליצקי, מזמין אתכם לערב בשר ויין מפנק במיוחד לתורמי מחוסגן.
כ-10 מנות בשר מעושנות, צלויות ומפנקות. בין הפינוקים פיקניה בראב של קפה וצ'ילי ופויקה חלקי פנים חריף אש.
ב-19.2, בקריית קרניצי (ליד מחלף אלוף שדה).
*המחיר למשתתף בודד
לפרטים על השף חפשו meatbachon בפייסבוק
11 תורמים מתוך 30
מינימום 400 עיצוב הזמנה לאירוע
יפעת שחר תעצב לכם הזמנה לאירוע משפחתי, התוצר ישלח במייל להדפסה עצמאית. התכנון נעשה באמצעות תקשורת מייל. עד שלוש סקיצות
1 תורמים מתוך 3
מינימום 400 חיסגון גן
תודה רבה! בזכות התרומה שלך נוכל לחסגן עוד גן שיש בו עד 30 ילדים, כולל רישום, ציוות רופא, בדיקת פנקסי חיסונים, וליווי בנושאי בריאות במהלך שנה שלמה!
על כל תרומה לחיסגון גן, יתרמו לגן ספרים, תרומת ארגמן
38 תורמים
מינימום 500 קורס מבוא בתכנות - כניסה לעולם בניית אתרי אינטרנט
בקורס זה נלמד מבוא לתכנות בשפות הWeb.
נלמד כיצד להציג דף בשפת HTML, לעצב אותו בשפת CSS ולהפוך אותו לאינטרקטיבי באמצעות שפת JavaScript.
מטרת הקורס הינה לצאת עם ידע בסיסי והכוונה של כיצד לבנות אתר אינטרנט.

דרישות:
- אגלית ברמה טובה (הקורס מועבר בעברית, אבל יש לדעת אנגלית)
- מחשב (ע״מ לתרגל בבית), רצוי להביא מחשב לשיעור אך לא חובה

הקורס יתקיים ב3 מפגשים של 3 שעות כל אחד באזור תל אביב בשעות הערב, בחודשים ינואר ופברואר (יתואם עם הנרשמים). קיימת גמישות בשעות הקורס בהתאם לכמות המשתתפים.

את הקורס יעבירו דניאל קרום ותומר כהן, עובדים מחברת פאלו אלטו נטוורקס ופעילים בעולם הקוד הפתוח.
3 תורמים מתוך 20
מינימום 650 חיסגון אשכול גנים
תודה רבה! בזכות התרומה שלך נוכל לחסגן עוד אשכול גנים שיש בו עד 100 ילדים, כולל רישום, ציוות רופא, בדיקת פנקסי חיסונים, וליווי בנושאי בריאות במהלך שנה שלמה!
על כל תרומה לחיסגון גן, יתרמו לגן ספרים, תרומת ארגמן
7 תורמים
מינימום 800 הרצאה: המיתוסים הגדולים של המוח והאמת שמאחוריהם
יואב מה-טוב, חוקר מוח מהאוניברסיטה העברית וכותב הבלוג "סיור מוחות", יגיע לסלון שלכם כדי להעביר לכם הרצאה מרתקת ומעשירה על המוח האנושי (ניתן לבחור במקום הרצאה בנושא חיסונים). הרצאות מעבר לגבול ירושלים והמרכז ינתנו בתוספת החזר נסיעות. עוד פרטים על המרצה, על הבלוג ועל ההרצאות שלו, ניתן למצוא באתר brains-tour.com או בפייסבוק תחת "סיור מוחות"
1 תורמים מתוך 3
מינימום 1000 עיצוב לוגו
עיצוב לוגו לעסק (עד 4 סקיצות ראשונות מהן יבחר הלוגו ועליו יערכו עד 5 סבבי תיקונים) של אסנת קדמי. ניתן להתרשם מעבודותיה של המעצבת באתר www.kinspiritdesigns.com
0 תורמים מתוך 2
מינימום 1000 חיסגון אשכול גנים גדול
תודה רבה! בזכות התרומה שלך נוכל לחסגן עוד אשכול גנים שיש בו עד 200 ילדים, כולל רישום, ציוות רופא, בדיקת פנקסי חיסונים, וליווי בנושאי בריאות במהלך שנה שלמה!
על כל תרומה לחיסגון גן, יתרמו לגן ספרים, תרומת ארגמן
11 תורמים
מינימום 1800 מאחורי הקלעים: עולם התקשורת בישראל
קרן נתנזון נותנת הרצאה של שעה עד שעה וחצי על מאחורי הקלעים של התקשורת הישראלית. זוית אישית אחרי 20 שנים בשטח ככתבת טלוויזיה, רדיו, עיתונות כתובה ואינטרנט של סיפורים שכולם מכירים כמו מלחמת לבנון השנייה, אסון הכרמל, דרך יחסי מקור עיתונאי, מי הם המדליפים הגדולים ועד סוגיות בסיקור כמו איזה אייטמים עסיסים לא מתפרסמים ולמה, התנהלות הכוכבים הגדולים בישראל ועוד. באיזור המרכז או בתיאום סידור הגעה
0 תורמים מתוך 1
מינימום 3000 עיצוב ובנייה של אתר תדמית בפלטפורמת וויקס wix
עיצוב ובנייה של אתר תדמית בפלטפורמת וויקס wix על ידי המעצבת אסנת קדמי. התשורה כוללת עיצוב ובנייה של דף בית+3 דפים פנימיים. כולל הכנסה של כל המידע הנחוץ לSEO מאחורי הקלעים של האתר (מידע שיסופק ע"י מזמין התשורה). לא כולל רכישת דומיין ושטח אחסון בוויקס - זה על אחריות מזמין התשורה (כמובן שאעזור בידע כיצד לרכוש זאת). ניתן להתרשם מעבודותיה של המעצבת באתר www.kinspiritdesigns.com
0 תורמים מתוך 2
מינימום 5000 דוקטור גוגל ומיסטר לייק - כשהרפואה נופלת ברשת
האינטרנט והרשתות החברתיות יצרו מהפיכה בעולם המידע. בזמן שהדבר מאפשר לידע מדעי רב ערך להיות נגיש לכל חפץ, יש המנצלים את הרשת להפצת דיסאינפורמציה, פסאודו מדע ורפואת אליל. היכרות עם הצד האפל של הרשת - כיצד פוסט ויראלי ברשת הופך להתפרצות ויראלית בעולם הממשי? הביאו אליכם את הרצאתו של ד"ר ליאור אונגר
2 תורמים מתוך 3
מינימום 10000 השוטר הטוב והשוטר הרע מתמודדים עם מתנגדי החיסונים
הרצאה מרתקת של האנשים בחזית המאבק למען התחסנות חברתית. מצד אחד ד"ר ליאור אונגר, נוירוכירורג מביה"ח שיבא, המנהל מלחמת גרילה חסרת פשרות ברשת מול סוכני הבורות. מהצד השני, ד"ר מאיר עזרא אליה, מתמחה על בטיפול נמרץ ביילוד, "הלוחש לגננות", המאמין שכל הנדרש הוא אהבה.
1 תורמים מתוך 2
מינימום 50 מארז עוגיות
ליהי גרטל נותנת מארז של 15 עוגיות טבעוניות מסוגים שונים. עוגיות תמרים, עוגיות לינזר פרח ריבה, עוגיות שוקולד-שוקולד צ'יפס, עוגיות טחינה ופקאן ועוגיות חמאת בוטנים ובננה. איסוף מהוד השרון, מכיל גלוטן
5 תורמים מתוך 5
מינימום 55 תשורה לחברי zen - מאמנים לחיים
במידה ויתרמו 4210 שקלים ע״י כלל חברי הקבוצה , מאיר (הבכיין) יפסיק להתבכיין על הקרע בלברום וסוף סוף יגיע לאימון לבחירתכם.
7 תורמים מתוך 7
מינימום 60 ספר בישול טבעוני
"בישול טבעוני ישראלי", הספר הנמכר ביותר של הוצאת זרש, במהדורה דיגיטלית. לחילופין ניתן לבחור בין ספרים אחרים בהוצאת זרש, מגילת אסתר מאחורי המסכה (PDF), מיתולוגיה איראנית (אודיובוק/PDF) או אחד הספרים העתידיים - "שווים, סיפורה של ספרטה" או "המלכה". אפשרות בחירה/שינוי/שדרוג למודפס ישירות מול הוצאת זרש בתום הקמפיין.
10 תורמים מתוך 10
מינימום 65 ספר ילדים ״אלף בית מדעי״ (מדעי הרפואה לילדים)
הספר מציע גישה ראשונה לעולם מדעי הרפואה, בליווי איורים והסברים קצרים להורה ולילד. התשורה כוללת משלוח בדואר רשום, למידע נוסף על הספר: www.alefbetmadai.com
40 תורמים מתוך 40
מינימום 100 פרינטבלס לחדר הילדים
קובץ מעוצב של 4 תמונות לתלייה בחדר הילדים שנשלח במייל להדפסה עצמאית. בעיצובה של הדר קטן
35 תורמים מתוך 35
מינימום 120 שיחה פתוחה על חיסונים עם ד"ר מאיר עזרא - תל אביב
שיחה פתוחה וקשובה על חיסונים, חששות שמועות ועובדות עם ד"ר מאיר עזרא אליה, יוזם מחוסגן ומתמחה על בטיפול נמרץ ביילוד. ערגליות תות וקפה על חשבון המשתתפים. מותנה ב20 נרשמים לפחות, המחיר למשתתף אחד.
25 תורמים מתוך 25
מינימום 120 שיחה פתוחה על חיסונים עם ד"ר מאיר עזרא אליה - חיפה
שיחה פתוחה וקשובה על חיסונים, חששות שמועות ועובדות עם ד"ר מאיר עזרא אליה, יוזם מחוסגן ומתמחה על בטיפול נמרץ ביילוד. ערגליות תות וקפה על חשבון המשתתפים. מותנה ב20 נרשמים לפחות, המחיר למשתתף אחד.
25 תורמים מתוך 25
מינימום 150 12 קאפקייקס חד קרן
מארז של תריסר קאפקייקס עם ציפוי קרם בצבעי הקשת, קרן קטנה מוזהבת ואזני חד קרן קטנות. הקאפקייקס יהיו בטעם שוקולד או וניל עם גנאש שוקולד מריר או לבן מתחת לציפוי. חלביים, עם אפשרות ללא גלוטן. בהתראה של 4 ימים מראש להכנה, איסוף מהוד השרון אצל ליהי גרטל
2 תורמים מתוך 2
מינימום 150 סיור במנהרות הקו האדום
סיור מרתק במעמקי האדמה לראות את מנהרות הקו האדום הנחפרות בימים אלו. סיור מודרך בהנחייתו של מיקי פז, באורך כשעה וחצי באחד מימי שישי שיקבע בהמשך ל 20 אנשים בפרויקט הרכבת הקלה. מיקום מפגש צומת גהה (אתר עבודות קו אדום - תחנת אם המושבות, בוויז). המחיר למשתתף אחד
20 תורמים מתוך 20
מינימום 200 הקאפקייקס של ג'אז
מארז של 12 קאפקייקס שוקולד/וניל עם באטרקרים, מעוצבים כפרחים (לבחירה סוג אחד: חמניות, ורדים, כריזנטמות). בהתרעה של שבוע מראש, איסוף מבת ים באיזור הקניון
3 תורמים מתוך 3
מינימום 200 אימון אישי
אימון אישי ספורטיבי, ריצה או רכיבת אופני כביש - אימון אישי עם מאמן ריצה וטריאתלון , אסף כהן. טריאתלט, איש ברזל, אולטראיסט.
הזדמנות לפגוש את הספורט מזווית אחרת, בריאותית, מקצועית ונעימה.
40 דקות בפארק הירקון תל אביב.
האימון מותאם ליכולת האישית של כל אחד ואחת, בהתאם לרמה ולרצון...
3 תורמים מתוך 3
מינימום 220 תעלומת רצח להפעלה עצמית
משחק "רצח עד הבית" מבית "מועדון ארוחת הרצח". משחק לשמונה אנשים בו אחת הדמויות שהמשתתפים מגלמים היא רוצחת ויש לגלות מי היא. מצחיק ומאתגר. כולל משלוח
5 תורמים מתוך 5
מינימום 250 הקאפקייקס של ג'אז
מארז של 12 קאפקייקס שוקולד/וניל עם באטרקרים, בעיצוב לבחירתכם. בהתרעה של שבוע מראש, איסוף מבת ים באיזור הקניון
2 תורמים מתוך 2
מינימום 250 שיעור פרטי בpython למתחילים
תמיד רציתם להתחיל לתכנת ואף פעם לא יצא לכם? שיעור פרטי למתחילים בpython, שפת התכנות והסקריפטים הכי חמה כיום, שיכלול שלוש שעות של סדנה בסיסית ויתן לכם את כל מה שתצרכו כדי להתחיל לתכנת! מוגבל לאזור חיפה / תל אביב
4 תורמים מתוך 4
מינימום 280 תעופה במנהרת רוח
2 דקות תעופה במנהרת הרוח Flybox עם איתי ברשדסקי, מדריך צניחה מוסמך ומייסד מחוסגן
2 תורמים מתוך 2
מינימום 350 סשן צילום משפחתי או ליחיד
סשן צילום אישי או משפחתי בטבע, עם הצלם דן ויץ. הצילום ייערך במשך כשעה וחצי עד שעתיים בפארק הירקון באיזור שבע תחנות. בסיומו יונפקו בין 20-25 תמונות מקצועיות. בתיאום יום ושעות מראש
1 תורמים מתוך 1
מינימום 350 צילומי ילדים ברגע מתוק
סשן צילומים לילד על רקע לבן+ סט ילדים לבחירה מהמגוון בסטודיו של טלי בקון. הסטודיו ממוקם ליד קניון איילון.
10 תורמים מתוך 10
מינימום 500 הדרכת עזרה ראשונה אצלך בבית
מתן פרידמן, פרמדיק מוסמך ומדריך עזרה ראשונה מנוסה, יעביר בביתכם מפגש בן שלוש שעות בו המשתתפים יקבלו כלים להתמודדות עם מצבי חירום של חנק, החייאה ומתן עזרה ראשונה לתינוקות ולילדים. הקורס מוגבל לאיזור גוש דן ומיועד לעד 10 משתתפים
2 תורמים מתוך 2
מינימום 500 סדנת החייאת תינוקות
סדנת החייאת תינוקות, מיועדת להורים, סבים, סבתות, דודים ודודות וכל מי שרוצה לדעת מה לעשות במקרה חירום לצד תינוקות וילדים. הסדנה תתקיים אצלכם בבית! באיזור המרכז. אורך הסדנה כשעה וחצי והיא כוללת הסברים, הדגמות ותרגול. מועברת על ידי ד"ר יונתן גופר, מתמחה ברפואת ילדים ומייסד מיזם "ידיים חמות" - לימוד החייאת תינוקות.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 600 מנגל אצל ד"ר מאיר עזרא אליה
מנגל שווה ביותר בבית התל אביבי של ד"ר מאיר עזרא אליה, הרופא והבלורית. אנחנו מדברים על סטייק אנגוס נברסקה טרי עם עצם, צלעות כבש צרפתי, נקניקיות מרגז חריפות אש על מצע עגבניה ביישנית ובצל מעודן. יהיה כיף, יהיה טעים, יהיה מחוסגן. המחיר למשתתף אחד
12 תורמים מתוך 3
מינימום 670 מנגל אצל ד״ר מאיר עזרא אליה
מנגל שווה ביותר בבית התל אביבי של ד"ר מאיר עזרא אליה, הרופא והבלורית.
אנחנו מדברים על סטייק אנגוס נברסקה טרי עם עצם, צלעות כבש צרפתי, נקניקיות מרגז חריפות אש על מצע עגבניה ביישנית ובצל מעודן. יהיה כיף, יהיה טעים, יהיה מחוסגן.
המחיר למשתתף אחד במנגל קבוצתי.
3 תורמים מתוך 3
מינימום 1400 צניחה חופשית
צניחה חופשית ממטוס מגובה 12000 רגל, במועדון הצניחה החופשית פרדייב, חוף הבונים. בהדרכת איתי ברשדסקי, מדריך צניחה מוסמך ומייסד מחוסגן
1 תורמים מתוך 1