מחשב חדש למאור

הפרויקט של אפרת והב
<Embed>

מעניקים למאור מחשב חדש!

כל מי שמכיר את מאור יודע שאפשר לפנות אליו לעזרה תמיד , בכל נושא שקשור למחשוב והוא יעזור בשמחה בלי לבקש תמורה! 

מאור זקוק למחשב חדש, בואו נחזיר לו אהבה ולכבוד יום הולדת 30 נקנה לו מחשב חדש יחד! 

מי אני? 

אני אפרת, האישה של מאור, שאיתו כבר חמש שנים. רואה אותו חוזר הביתה מהעבודה, קופץ רגע לעזור למישהו, מעדכן אותי שיקפוץ מישהו הערב כדי שיאפס לו את הטלפון או יבדוק לו את המחשב, או שהוא צריך לשבת לערוך משהו לחבר. אני רואה את השעות הרבות שמאור משקיע בשמחה בעזרה לאחרים, בלי לבקש או לרצות כל תמורה.

לאחרונה מאור מתוסכל ממצב המחשב, שהוא כבר לא זז במהירות, נתקע, וזה לאחר כל השיפצורים, אבל הוא כבר ישן.  כשהצעתי לו לקנות מחשב חדש הוא דחה זאת על הסף . 

מה פתאום, לא צריך, הוא מסתדר.. 

אבל אני רואה את התסכול גובר, וחשבתי לעצמי:

מאור שלי בן 30 היום, הוא עזר לכל כך הרבה אנשים עם המחשב הזה, אם כל אדם כזה ישים 20 -30 ש"ח, בקלות היה יכול להיות לו מחשב חדש. 

זה מעבר לכסף, אני רוצה להראות לו איך כולנו יחד מכירים לו תודה ומחזירים לו אהבה


כל מי שמכיר את מאור יודע שאפשר לפנות אליו לעזרה תמיד , אם נתקע מכשיר הפלאפון,  אם צריך לגבות נתונים, אם צריך סרט, אם צריך לערוך משהו קטן במחשב, להזמין כרטיס טיסה, ליום ההולדת של סבתא.. כל דבר!

מאור יבדוק, יעמיק, ישווה בשמחה ובלי לבקש תמורה. 

בעזרת המחשב שנקנה לו, מאור יוכל להמשיך ולהעניק בחזרה לקהילה. לתת ולעזור כמו שהוא יודע ועושה, רק שעכשיו יהיה לו קל יותר ,נגיש ונוח לעשות זאת.


בואו נחזיר למאור אהבה. יחד נקנה למאור מחשב חדש

בואו נחזיר לו אהבה ולכבוד יום הולדת 30 נקנה לו מחשב חדש! שיוכל להמשיך ולעזור לכולם!  בואו נראה לו שאנחנו  מעריכים את העזרה האינסופית שלו, את רוח ההתנדבות האכפתיות וההשקעה! 

יחד נקנה למאור מחשב טוב יותר! יחד נביא למאור אור חדש! הפרויקט של

אפרת והב
צור קשר עם היזם
אני אפרת, בת 25. נשואה למאור ואמא לנועה ויהונתן עובדת כמנהלת מטבח תעסוקתי לבוגרים בעלי צרכים מיוחדים בעמותת לב בנימין וקונדיטורית.