הצל ליבו של ילד

הפרויקט של דני
<Embed>


תארו לכם שנולד לכם ילד ואז מספרים לכם שמשהו לא בסדר עם הלב שלו, שהוא חולה. כל מה שאתם רוצים זה שיטפלו בו ויתקנו את הלב שלו אבל אין אף אחד שיכול לעשות את זה, לא בעיר שלכם, לא במדינה שלכם וגם לא במרחק של אלפי קילומטרים מכם.

אשלי וקסמן בקשי הבינה כמה חשובה הזמינות לטיפול רפואי הולם כשהיא התבשרה שבנה שזה עתה נולד זקוק לניתוח בלבו. בנה נותח בבית החולים וולפסון במחלקה לקרדיולוגיה ילדים על ידי המנתחים הטובים ביותר בעולם. אך בכל רגע נתון ישנם אלפי ילדים מסביב לעולם שסובלים ממחלות לב ואין להם כל גישה לטיפול רפואי. חייהם נמצאים בסכנה.

בוולפסון אשלי נחשפה לעמותת 'הצל לבו של ילד',  עמותה שדואגת לניתוחי לב מצילי חיים לילדים ממדינות מתפתחות לא קשר לגזע, דת, מגדר, לאום או מצב כלכלי. אשלי ראתה כיצד העמותה עושה ימים כלילות לטיפול בלבם של אותם ילדים, ילדים שבדיוק כמו בנה זקוקים לניתוח מציל חיים. היא הבינה שהיא מוכרחה לקחת חלק והחליטה לטוס איתם עד לטנזניה ולסייע להם במשימתם החשובה.

אנחנו לא מבקשים מכם לטוס לטנזניה, אנחנו מבקשים מכם לתמוך בנו כדי שנוכל להמשיך לתקן את לבם של הילדים שזקוקים לנו.

מאז שהוקמה העמותה לפני למעלה מ-20 שנה, 'הצל לבו של ילד' טיפלה בכ-5,000 ילדים שסובלים ממחלות לב, ילדים שהגיעו מכ-50 מדינות שונות בעולם בהן לא קיימת גישה לטיפול רפואי הולם.

אז מה בעצם אנחנו עושים?

ניתוחי לב מצילי חיים בבית החולים וולפסון – העמותה מביאה את הילדים שזקוקים לטיפולים ולניתוחים לישראל, משכנת אותם בבית העמותה ומטפלת בהם במרכז הרפואי וולפסון בחולון. הצוותים הרפואיים, פעילי העמותה, עושים הכול כדי לתקן את לבם של הילדים האלו ללא כל תמורה.

תוכניות הכשרה – העמותה לא מטיסה רק את הילדים, אלא גם צוותי רפואה - מנתחים, אחיות, טכנאים, מצנתרים וכיוצא בזה, שמגיעים ממדינות מתפתחות לבית החולים וולפסון כדי לעבור תוכניות הכשרה מעמיקות. עד היום העמותה הכשירה למעלה ממאה אנשי צוות רפואי ממדינות אלו שכעת יכולים להציל את כל אותם ילדים חולי הלב במדינות מהם הגיעו.

הקמת מרכזים רפואיים – כדי לשפר את איכות הטיפול הרפואי בילדים, העמותה פועלת גם להקמת מרכזי טיפול מיומנים באותן מדינות ומקימה משלחות של צוותים רפואיים כדי לתחזק את הפעילות במרכזי הרפואה.

זו הפעם השנייה ב-2018 שמשלחת 'הצל לבו של ילד' מגיעה לטנזניה למרכז הרפואי JKCI כדי לעבוד כתף אל כתף עם הצוות הטנזני, אשר חלקם הוכשרו בישראל על ידי העמותה. יחד הם בודקים את הילדים ומעניקים להם טיפולים מצילי חיים. "איך שאני חווה את הבית חולים זה בזכות עבודה מדהימה של עמותת 'הצל לבו של ילד'", מספרת אשלי שהצטרפה החודש למשלחת.

כדי להמשיך ולתקן את לבם של ילדים מרחבי העולם, כדי להכשיר צוותים רפואיים, להקים מרכזים ולטפל בילדים כאן בארץ, הצל לבו של ילד צריכים את התמיכה שלכם. זו ההזדמנות שלכם להציל לב של ילד – להעניק לכל אותם ילדים שגורלם שפר עליהם ונותרו ללא מענה רפואי – הזדמנות טובה יותרהפרויקט של

דני
צור קשר עם היזם
0
מתוך 60,000 ₪
0%מומן
23
ימים שנותרו
0
תורמים
מינימום 20 חיוך של ילד
בזכות התמיכה שלכם עוד ילד יוכל לחייך בכל בוקר מחדש
0 תורמים
מינימום 100 חיבוק של אמא
בזכות התמיכה שלכם עוד אמא תוכל להמשיך ולחבק את ילדיה
0 תורמים
מינימום 150 שינה טובה
בזכות התמיכה שלכם עוד משפחה תוכל לישון טוב יותר בלילה
0 תורמים
מינימום 300 הזדמנות להציל חיים
בזכות התמיכה שלכם בתי חולים יזכו במנתחי לב שיכלו להציל חיי ילדים נוספים
0 תורמים
מינימום 600 להגיע לקצה העולם
בזכות התמיכה שלכם עמותת הצל ליבו של ילד תצליח להגיע ליותר ויותר מדינות שזקוקות לעשייה שלהם
0 תורמים
מינימום 1000 מענה רפואי
בזכות התמיכה שלכם תשתפר איכות הטיפול הרפואי בילדים חולי לב ממדינות מתפתחות

0 תורמים
מינימום 5000 הצילו לבו של ילד
זו ההזדמנות שלכם לקחת חלק בהצלת לב של ילד
0 תורמים