מסיכון לסיכוי- בני נוער

הפרויקט של מגמת תקשורת אולפנת הראל
<Embed>

גולשים יקרים, אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בהפקת ערב חווייתי לכ150 נערים בסיכון.

לרגל חג החנוכה אנו מפיקות ערב חוויתי לבני נוער המתמודדים עם אתגרים רבים בחייהם.  הערב יתקיים בתאריך 24.12.18 כפר הנוער שבו הם חיים ומטרת הערב היא לשמח, להכניס הרבה אור לחייהם ולהעניק לכל ילד מארז של ממתקים, מוצרי היגיינה (שמפו מרכך, דאודורנט וכו') וביגוד בסיסי (גופיות, תחתונים גרביים).

את הערב אנו רוצות לפתוח בהרצאה מעוררת השראה, כזאת שתיתן להם תקווה וכוח להתגבר על האתגרים הניצבים בדרכם. לאחר מכן תתקיים מסיבה עם דוכני מזון ושלל פינוקים להם אינם זוכים הילדים ביום יום. מדובר בכ-150 בני נוער. 

בסוף יקבל כל ילד את מארז הביגוד, ממתקים ומוצרי ההיגיינה.

אנו מבקשים כל עזרה אפשרית על מנת להפנות אותה למי שזקוק באמת! 

הפרויקט הוא פרי יוזמתן של תלמידות מגמת תקשורת באולפנת הראל, במסגרת תכנית הלימודים נתבקשנו לעסוק בסוגיה חברתית בה נרצה להיות אקטיביסטיות ולתרום לחברה שבה אנו חיים. בחרנו לעסוק בסוגיה של נוער בסיכון מתוך רצון אמתי לתרום, להעניק להם ולשמח וזאת על אף האתגרים שהם מתמודדים איתם.

צילומנו סדרת כתבות המדברות על עוני, התמכרויות ועל החיים בכפר הנוער כבית מכיל, תומך ומקדם עבור בני הנוער הבאים בשעריו, צילמנו כתבות על האתגרים ועל החלומות של בני הנוער. 

הערב הזה אותו אנו מבקשות להפיק מהווה ערב השיא לתהליך שבו אנו מבקשות בכל ליבנו לעשות טוב למען בני הנוער המקסימים החיים בכפר הנוער. 

התרומות שיגויסו יאפשרו הפקת ערב זה שכולל:

1) הזמנת מרצה אורח מעורר השראה שישוחח עם בני הנוער בכפר

2) דוכני מזון ושלל פינוקים

3) ציוד למסיבה שמחה, זוהרים, צלם, בר מתוקים ועוד.  

4) רכישת חבילות אישיות כמתנה עבור הילדים

בואו נאיר להם את החג ונגרש את החושך! "כל אחד הוא אור קטן וכולנו אור איתן.."

* למבקשים- ניתן להנפיק אישורי תרומה לפי סעיף 46


הצטרפו אלינו, קדימה- זה הזמן!


   הפרויקט של

מגמת תקשורת אולפנת הראל
צור קשר עם היזם
מגמת תקשורת אולפנת הראל, אקטיביזם חברתי במיטבו, ניו מדיה. הפרויקט הוא פרויקט הסיום שלנו לבגרות במסגרת 3 יחי"ל במסלול ניו מדיה. הערב אותו אנו מבקשות להפיק הוא פרי עמל של תחקיר אודות סוגיה חברתית טעונת שיפור בחברה הישראלית. עזרו לנו לעשות טוב!
520
מתוך 6,000 ₪
9%מומן
9
ימים שנותרו
2
תורמים