בקשה-אחרונה אפליקציה חדשה

הפרויקט של אביב עטון
<Embed>

אנחנו מאחלים לעצמנו חיים טובים וארוכים. לצערנו, המציאות הכללית רצופה בטרגדיות. אנשים רבים נפטרים מן העולם ללא התראה, המוות מכה בפתאומיות ופעמים רבות הדבר קורה לפני שהם הספיקו לומר לאהובים שלהם מילים אחרונות. מילים מהלב.

לצורך מטרה זו יצרתי את "בקשה אחרונה", האפליקציה שתאפשר לכם ליצור מסר אישי לאנשים שאתם אוהבים.

דמיינו לכם שחבר קרוב אליכם איבד את חייו בפתאומיות...כולם עצובים המשפחה שבורה מכאב והסקרנות לדעת מה הוא רצה להגיד לנו לפני מותו מסקרנת אותנו....

לאחר תקופה אתם מקבלים הודעה במייל או בסמס עם קישור אתם נכנסים לקישור ורואים את אותו אדם שאיבדתם מדבר אליכם , אומר לכם שהוא אוהב אתכם ולא מעוניין בכך שתהיו עצובים...האם זה היה מקל טיפה את הכאב שלכם?

שמי אביב עטון בן 29 מתגורר בבאר שבע לאחר מקרה שקרה לי עלה במוחי רעיון שיכול לעזור להמון אנשים. אנו חיים במדינה רצופת טרגדיות ומקרים קשים אני בטוח שכולכם שמעתם על המקרים האלה, איך צעירים ומבוגרים ברגע אחד איבדו את חייהם ללא שום הודעה מוקדמת, לכן החלטתי לקחת יוזמה ויצרתי את הבקשה אחרונה במטרה לעזור לאנשים לרכך את הכאב...השקעתי המון זמן וכסף בכדי להוציא את המיזם הזה לפעול,וברוך ה' גם הצלחתי להוציא לאור כבר את הגירסה הראשונית שניתן כבר להוריד בחינם מגוגל פליי.

תרומתכם תסייע לנו ליצור סרטוני מודעות לנושא העיזבונות זיכרון והנצחה. ובכך להמשיך לקיים אותו ולעזור לו להתפתח מבחינה טכנולוגית...

התפיסה שלי היא שלכל אדם מגיע הזכות לזיכרון והנצחה,

ושלא צריך להוציא על זה הרבה כסף כגון אנדרטות וכ'ו ,

בעולם הדיגיטלי גם תמונה סרטון ומילים חמות ואוהבות יכולים לעשות המון...

ניתן לקבל מידע נוסף באתר האינטרנט שלנו :

אתר

תודה רבה מראש לכל מי שיחליט לעזור ולקחת חלק בפרויקט שלי. ניתן גם להוריד את האפליקציה ולהתרשם ממנה, אשמח שתתנו לה 5 כוכבים ותגובות חיוביות זה ממש יעזור :)

הורד\י את האפליקציה

בואו לעזור לנו לעזור לאחרים כדי שיוכלו להשאיר ליקיריהם זיכרון קטן עם רגש גדול..

ניתן ליצור איתי קשר :

[email protected]

whatsapp: 0546055244הפרויקט של

אביב עטון
צור קשר עם היזם
בן 29 מבאר שבע יזם והבעלים של אפליקציה בקשה אחרונה
16,419
מתוך 72,000 ₪
23%מומן
17
ימים שנותרו
29
תורמים