עמותת TPA

הפרויקט של קהילת שחקני הטניס
<Embed>

מזמינים אתכם לתמוך בהקמת TPA, העמותה שתשנה את פני הטניס הישראלי. אנחנו נקדם מקצוענות בטניס ונרחיב את השירות הזמין לשחקנים למטרת פיתוח.

גיוס זה יאפשר לנו בסיס כלכלי התחלתי לפתיחה וקידום העמותה, מזמינים אתכם לקחת חלק פעיל בהתחלה של השינוי.

🎾TPA- Tennis Players Association🎾

🎾 איגוד שחקני הטניס🎾 

🔹מהו TPA? 

 ‏TPA - עמותת שחקנים שפועלים למען שחקנים. 

המטרה המרכזית שלנו: לפתח את תרבות הספורט בטניס הישראלי למקצועני וקהילתי יותר.

שמרכיבים אותה שלושת מטרותינו:

  1. להוריד את אחוז פרישת השחקנים.
  2. לאפשר לכל שחקן לממש את הפוטנציאל שלו בטניס. 
  3.  ליצור קהילת טניסאים מגובשת ותומכת.


אנחנו נפעל למען פיתוח השחקנים ולמען יצירת עתיד טוב יותר לשחקני הטניס הישראלי, הצטרפו אלינו!

🔸 איך TPA תפעל למען השגת מטרות אלו: 

תכנית "כרטיס שחקן TPA"

1. מסלול חונכות "שחקן לשחקן, חבר" -  יצרנו קבוצות גילאים של חמישה שחקנים וחונך בוגר מטעם העמותה. החונך מנחה שיחת ועידה שבועית ומעביר נושאים מעשירים לשחקני הטניס, הנושאים נלקחים מהרצאות וספרים הרלוונטיים לספורטאים, בנוסף מסלול זה מאפשר לשחקנים מישהו נוסף לפנות אליו ברגעי המשבר של הטניס, שחקן לא צריך להרגיש לבד מחוץ למגרש!! 

2. מסלול תחרויות UTR - דירוג הUTR הינו דירוג בינלאומי ללא תלות בגיל ובעזרתו ניתן להתקבל לקולגים בארה"ב אחרי צבא. אנחנו נוסיף 12 תחרויות בשנה שיאפשרו לשחקנים לצבור ניסיון ולהשתמש גם בתחרויות אלה כתחרויות הכנה. לשחקני הטניס בישראל מעכשיו תמיד יהיה מה לשחק ולמה לצפות. דרך המסלול שחקנים יקבלו תעריף מוזל בהרשמה לתחרות.

3. מסלול ההזדמנויות בטניס - ניצור אירועים ונאפשר לשחקנים לראות מה אפשרי עבורם בטניס מעבר למה שאנחנו מכירים כיום. ניצור אירועים שיחשפו לשחקנים בצורה קלילה נושאים כמו טניס זוגות, טניס מעורבים,טניס מהצד המנטאלי ועוד... הטניס היא כמות הזדמנויות לא מוגבלת!!!


ניצור עמותה שמאפשרת פיתוח בספורט מתוך הספורט, שחקנים ייתקדמו, יתמקצעו ויתפתחו. בעזרת גיוס מוצלח נוכל לבנות את העמותה שתדאג לטניסאי העתיד של ישראל.


🔸אבני דרך נוכחיות של העמותה: 

✔️יצירת צוות יציב של TDA- חונכים (ביניהם דודי סלע, יוליה גלושקו, לינה גלושקו ועוד 20+ שחקנים מקצוענים מגיל 17 ומעלה), עו"ד - ד"ר גיא וינברג, רואת חשבון- נורית כהן, יועץ עסקי- ברוך שפירו, יועץ פיננסי- ירין ברק. 

✔️ פתיחת מדיה חברתית של TDA 

✔️ הפעלת חונכות ״שחקן לשחקן, חבר״- ברגעים אלו פועלת חונכות חדשה שנותנת לשחקן היחיד תמיד להרגיש כחלק מקבוצה.

מימון המונים דרך פלטפורמת giveback- שתאפשר לנו לראות את שיתוף הפעולה של קהילת הטניס עם TPA, מזמינים אתכם לפעול.

הפעלת מערכת הרשמה לעמותה- כל שחקן יוכל להיות חבר בTPA ולהנות מהטבותיו של איגוד שחקני הטניס. 

                 

השתתפותכם וגיוס מוצלח שלנו- עתיד חדש לטניס  הישראלי.

הצטרפו אלינו!

הופכים הכל לאפשרי דרך הטניס!הפרויקט של

קהילת שחקני הטניס
צור קשר עם היזם
שחקן טניס תחרותי יוצא קורס טייס יזם איגוד שחקני הטניס יזם פרויקט "הוקרה לחיילים" עובד בסטארטאפ - WEBUY (מטבעות אינטרנטיים)
6,420
מתוך 30,000 ₪
21%מומן
16
ימים שנותרו
60
תורמים
מינימום 40 5% הנחה בסניפי טניסזון
טניסזון- כל ציוד הטניס במקום אחד מציעים לכם הנחה על תרומכתם להקמת TPA.
2 תורמים
מינימום 50 תעודת הוקרה על תרומה
קבלו למייל או לפייסבוק תעודת הוקרה מעוצבת על תרומתכם לTPA
7 תורמים
מינימום 50 20 מטבעות TPA
תקבלו קוד חד פעמי המזכה אותכם ב20 מטבעות לארנק הTPA שלכם, בעזרת מטבעות אלו תוכלו לרכוש ציוד טניס בדוכני העמותה בתחרויות: חולצות, מגבות, בולמים, מגני זיעה ועוד
19 תורמים
מינימום 80 קופסאת כדורי פרימיום חתומה
קופסאת כדורי פרימיום RS חתומה על ידי השחקן והשחקנית בראש הטניס הישראלי - דודי סלע ויוליה גלושקו. אפשרות איסוף מתל אביב, מודיעין או בתחרויות העמותה, אפשרות למשלוח בתוספת תשלום 30 שקלים.
5 תורמים מתוך 30
מינימום 90 מבוא קבוצתי לעולם הטניס
שחקן מקצועי מטעם TPA ילווה אתכם במבוא קבוצתי לעולם הטניס: שיחת הקדמה אישית שתסביר על עולם הטניס ואימון של 60 דקות בליווי השחקן. אימונים ייתאפשרו במרכזי הטניס בישראל בהתאמה אישית (תל אביב, חיפה באר שבע ועוד)
0 תורמים מתוך 40
מינימום 100 חולצה חתומה על ידי מובילי טניס
קבלו חולצת דריי פיט מקצועית חתומה על ידי השחקן והשחקנית בראש הטניס הישראלי - דודי סלע ויוליה גלושקו. אפשרות איסוף מתל אביב, מודיעין או בתחרויות העמותה אפשרות למשלוח בתוספת תשלום 30 שקלים.
9 תורמים מתוך 50
מינימום 120 אימון אישי עם שחקן TPA
אימון 60 דקות פרטי עם שחקן טניס מקצוען מטעם TPA.אימונים יתאפשרו במרכזי הטניס בישראל בהתאמה אישית (תל אביב, חיפה באר שבע ועוד)
2 תורמים מתוך 50
מינימום 300 אימון עם אמיר וינטרוב
קבלו אימון אישי עם השחקן אמיר וינטרוב- התחרה ברמות הכי גבוהות בעולם, הביא את נבחרת ישראל לחצי גמר גביע הדיוויס, היה מדורג 160 בעולם. האימון יתקיים במרכז הטניס בישראל הדר יוסף.
0 תורמים מתוך 5
מינימום 300 אימון עם יואב שב
למדו טניס פרטנית ל60 דקות מאחד מהמאמנים הגדולים בטניס הישראלי יואב שב- מאמנו של דודי סלע, ליווה את דודי לגמר בATP 500.האימון יתקיים במרכז הטניס בישראל תל אביב או באר שבע.
0 תורמים מתוך 5
מינימום 400 אימון אישי עם רונן מורלי
למדו טניס פרטנית ל60 דקות עם אחד מהמאמנים הגדולים בטניס הישראלי - רונן מורלי: מאמן נבחרת הדיוויס לשעבר. האימון יתקיים במרכז הטניס בישראל רמת השרון.
3 תורמים מתוך 4
מינימום 2000 מחבט גאמבו עם הקדשה
מחבט גאמבו ענקי עם הקדשה משחקנית הפדרציה המובילה בטניס הישראלי - יוליה גלושקו. איסוף עצמי ממודיעין, תל אביב או בתחרויות העמותה.
0 תורמים מתוך 1
מינימום 5000 התמיכה שלך יוצאת דופן! את/ה חלק בלתי נפרד!
תוכר/י כנותנ/ת חסות וכשותפ/ת דרך עיקרי בפרויקט. תקבל/י תעודה ממוסגרת לביתך/בית העסק ושמך או שם בית העסק יצויינו במסגרת הפרויקט.
0 תורמים מתוך 6
מינימום 150 אימון קבוצתי עם מאמן נבחרת ישראל
הצטרפו לקבוצה לאימון 60 דקות מרתק עם אחד מגדולי המאמנים בישראל- רונן מורלי, מאמן נבחרת ישראל לשעבר. האימון יתקיים במרכז הטניס בישראל רמת השרון.
5 תורמים מתוך 5