גיוס כסף לטיפולים לאלון

הפרויקט של נטע חובל הדדי
<Embed>

אנא מכם עזרו לנו להציל את אלון!

בזכות עזרתכם נוכל לממן טיפול יקר בשביל אלון ולהציל את חייו מפני מחלת הסרטן


שלום לכם, 

שמי נטע ואני בת דודה של הבחור המקסים שאתם רואים בתמונות- אלון מיכאלי. אלוני ואני גדלנו ביחד, והוא חשוב לי יותר ממה שאתם מסוגלים לדמיין. אלון הוא קודקוד המשפחה, החבר הכי טוב, האוזן הקשבת, הבנאדם המדהים שתמיד יקשיב, ינסה לעזור ולתת עצה טובה. הוא תמיד יהיה שם בשביל החברים, המשפחה ואפילו אנשים שהוא לא מכיר ויבקשו טובה. אנחנו חייבים לעשות בשבילו את אותו הדבר!

גילו אצל אלוני שלנו את מחלת הסרטן לפני כשנה בעודו בן 23 בלבד. במשך כל השנה הזו אלון עבר טיפולים כימוטרפיים קשים ואגרסיביים ביותר, השתלת מח עצם, אישפוזים ארוכים, יציאות וכניסות מבתי חולים, אך ללא הצלחה או נסיגה של המחלה. מיותר לציין שאלון סבל מאוד ועדיין סובל מההשלכות של הטיפולים הכימוטרפיים והרופאים כבר לא יודעים מה לעשות ואיזה טיפול קונבנציונאלי מתאים חוץ מטיפול חדשני ביותר, שהוא מן הסתם- יקר ביותר.

אני מנסה לגייס עבור אלון סכום התחלתי בסך 50,000 ש"ח בשביל שיוכל לעבור את החודש הקרוב ויקבל מנה ראשונה של תרופה מאוד יקרה מצילת חיים שאינה נמצאת בסל הבריאות. 

חייו של אלון השתנו ברגע! לאחר שירות קרבי בצה"ל, חזר מטיול אחרי צבא לדרום אמריקה, התחיל ללמוד לימודי משפטים, נמצא בזוגיות מדהימה, אך הכל התהפך ברגע אחד! כל התכניות, כל החלומות וכל התקוות לעתיד הוסבו למלחמה על החיים. מלחמה של ילד עם כל כך הרבה שאיפות ותכניות לעתיד מתרכזות בניסיון לנצח את המחלה הזו. 

אנחנו זקוקים לעזרתם!!! אחרי שהטיפולים והתרופות הקונבנציונאליות לא צלחו, ישנה תרופה חדשה, מיוחדת ויקרה מצילת חיים! אותה תרופה לא נמצאת בסל הבריאות ולא ממומנת ע"י קופת החולים, ולאלוני אין ביטוח בריאות ולכן כל ההוצאות הכלכליות מוטלות על המשפחה. נכון לעכשיו המשפחה הוציאה למעלה ממיליון ש"ח, בעוד שהתרופה מצילת החיים עתידה לעלות מעל ל-2 מיליון דולר!!!

כרגע אנחנו מבקשים כאן מכם סכום מינימלי בסך 50,000 ש"ח בשביל טיפול לחודש הקרוב, ובמידה ותהיה היענות, (הרי הפלטפורמה הזו עובדת בשיטה של "הכל או כלום") נשמח לפרסם את שארית הסכום הדרוש להצלת אלון, אבל כרגע אנחנו מנסים להתקיים ולהקדם עם הסכום שאותו תסכימו לתרום. 

בבקשה מכם, תפתחו את הלב ואת הכיס ותעזור לנו להציל את החיים של אלוני שלנו!

אנחנו מנצחים את המלחמה הזו.

אלון ובת זוגתו- שרון באישפוז ראשון
אלון ושרון בת זוגתו
אלון ושרון בת זוגתו
אלון ואיתי בטיול במקסיקו
הפרויקט של

נטע חובל הדדי
צור קשר עם היזם
60,365
מתוך 50,000 ₪
121%מומן
0
ימים שנותרו
217
תורמים
מינימום 20 תודה רבה
תודה רבה לכם על העזרה
23 תורמים
מינימום 50 אלופים!
אתם מקרבים אותנו בדרך להצלת אלון
38 תורמים
מינימום 100 מדהימים!!
וואו! מעריכים מאוד את העזרה!
61 תורמים
מינימום 250 נבחרת החלומות
אי אפשר לתאר את התודה שלנו אליכם! תודה תודה תודה!
32 תורמים
מינימום 500 מתקרבים בצעדי ענק
תודה רבה!!! אתם ללא ספק מקרבים אותנו אל היעד-- להציל את אלון
22 תורמים
מינימום 1000 אנשים טובים באמצע הדרך
תודה רבה לכם!!! העזרה שלכם היא עצומה ואנחנו מעריכים אותה מאוד!
7 תורמים
מינימום 5000 מלאכים שומרים
מדהים!!! אתם ללא ספק מלאכים טובים! העזרה שלכם כל כך מוערכת! מודים לכם מאוד!!!
1 תורמים