להציל את שרה

הפרויקט של שרה אוריה
<Embed>

בס"ד

שלום אני שרה חולת סרטן עם מחלה מתקדמת ,התרופה שיכולה לעזור לי לא נמצאת בסל התרופות ויקרה מאוד אני מבקשת את עזרתכם בגיוס הכסף לתרופה שתציל את חיי,כל שקל חשוב.

          "כל המציל נפש אחת כאילו הציל עולם ומלואו"

אספר קצת על עצמי ,אני נשואה עם 3 ילדים ו2 נכדים, גננת במקצועי וכל חיי התנדבתי לסייע בקהילה לאנשים נזקקים ופגועי נפש טיפלתי בפגועת נפש אשר גרה בביתי עד אשר חליתי ונזקקתי לטיפול בעצמי ,יש לי חלום לראות את הבן הצעיר שלי מתחתן  ואני מקווה שבזכותכם ובזכות תרומתכם אזכה להחלים ולהגשים חלום זה.

אובחנתי כחולת סרטן רק לאחר שהמחלה התפשטה בבטן ולא היה ניתן היה לנתח   ולחסוך את הכימותרפיה והטיפולים הקשים ,ומכיוון שבבית החולים לא עלו על המחלה למרות ביקורי הרבים במיון ובחודשים שקדמו והתלונות הרבות טרם גילוי המחלה ,הוחלט להתחיל טיפול כימותרפיה חזק במטרה לצמצם את הגידול לרמה שאפשר לנתח.

הטיפול הכימותרפי הראשון שקיבלתי היה חזק מידיי וכמעט גרם למותי הרגשתי  כאבים עזים בבטן. בבית החולים עשו צילום והבהירו חד משמעית שאני חייבת להיכנס לניתוח מציל חיים דחוף ,מכיוון שהטיפול  גרם לחור במעי  ויצר זיהום.
יצאתי מהניתוח במצב קשה ומשם לטיפול נמרץ במשך חודשיים והייתי בסכנת חיים מידית וכמובן ללא כל טיפול למחלה. וכל הזמן הזה הסרטן המשיך להתפשט בגופי.
לאחר כחודשיים יצאתי מכלל סכנה והשתחררתי מבית החולים עם דלקות מרובות בבטן ובמצב שהרופא לא יכל לתת טיפול חזק נגד הסרטן אלא טיפול מוחלש שלא הועיל לי  ולבסוף גם קיבלתי אלרגיה מהטיפול ולא היה ניתן לטפל בצורה זו יותר,


לאחר בדיקה מיוחדת התגלה שיש לסרטן שלי טיפול חדשני שמגייס את מערכת החיסון למלחמה בסרטן וכמעט ללא תופעות לוואי ומתאים למי שיש את החלבון PDL1 מעל 50 אחוז בתווך הגידול, ואצלי יש 91 אחוז.

הרופאים התלהבו מהתוצאות והמליצו על התרופה שתציל את חיי,
אני כבר רואה את האור בקצה המנהרה אבל אליה וקוץ בה.
הרופא בישר לי שהתרופה לא נמצאת בסל התרופות לסוג הסרטן שלי , והיא עולה הרבה מאוד כסף ,אני  זקוקה לעזרתכם לגייס מספיק תרומות בכדי לרכוש את התרופה ,להחלים ולנצח את הסרטן .

אני מאמינה שבזכותכם ובזכות תרומתכם אחזור למסלול החיים נורמלי ואעמוד תחת החופה של בני ואזכה לראות את נכדיי גדלים .תודה לתורמים.הפרויקט של

שרה אוריה
צור קשר עם היזם
אני שרה חולה בסרטן שום תרופה לא עבדה והמחלה התקדמה לאחר בדיקה נמצאה התרופה שיכולה לעזור לי,אבל התרופה לא נמצאת בסל התרופות ומבקשת את עזרתכם
150
מתוך 100,000 ₪
0%מומן
15
ימים שנותרו
2
תורמים