ירושלים אוהבת חיות

הפרויקט של ירושלים אוהבת חיות
<Embed>

ירושלים אוהבת חיות צריכה את עזרתכם
לדאוג למאות בעלי החיים בירושלים בשנה הקרובה! 

יעדים משמעותיים לשנה הקרובה:

1. טיפול בכלבים מורכבים - מציאת בתים מאמצים לכלבים המצויים כבר שנים תחת חסות העמותה, אך התגלגלו לאומנה או פנסיון שבו הם נמצאים כבר זמן רב ולא נכנסים למעגל האימוצים. נפרסם את הכלבים האלו בפרסום ממומן, נדאג להסיעם מהפנסיון לימי אימוץ מתאימים או לבתים פוטנציאלים ונתחייב לליווי מאלף לבית המאמץ.

2. הקטנת מספר החזרות כלבים מאימוץ - אחת התופעות הבעייתיות שאנו נתקלים בהן היא משפחות שמאמצות כלב שלא מתאים להן והאימוץ לא מצליח ומסיבות רבות הכלב מוחזר לעמותה. נגביר את מקצועיות צוות המתנדבים של העמותה, נשקיע באילוף הכלבים טרם האימוץ ונדאג לליווי של מאלף למשפחות המאמצות.

3. גיוס אומנות ארוכות טווח - כעמותה ללא כלבייה, אנו נתקלים מדי שבוע במחסור במשפחות אומנה איכותיות שייקלטו את הכלבים שלנו לטווח זמן לא מוגבל ויהיו סבלניות לדרישות של כלבים מורכבים. נוכל ללוות את האומנות בפגישות עם מאלף, להעניק להן אוכל עשיר וחטיפים בשפע.

אם נצליח להגיע ליעד שלנו נוכל לספק בשנה הקרובה לעשרות הכלבים שנמצאים באומנות בירושלים ומחוצה לה, טיפול רפואי, מזון איכותי, משחקים ופינוקים!

ההוצאות החודשיות של העמותה על אוכל, טיפולים רפואיים, ותשלומים לפנסיונים מגיעות לעשרות אלפי שקלים ואנו זקוקים לעזרתכם על מנת להצליח לקיים את הפעילות ולהרחיב אותה.

רק ב2018 העמותה לקחה תחת חסותה כ400 בעלי חיים (כלבים, חתולים וחיות משק) דאגה לבריאותם, רווחתם ובטחונם. 

מטרות העמותה:

1. הצלת מאות בעלי חיים בשנה מהשירות הוטרינרי המיועדים להמתה - בתוכן כולל כלבים, חתולים, עופות, חמורים וצאן.

2. מתן טיפולים רפואיים מצילי חיים לעשרות כלבים בשנה - ניתוחים הכרחיים, טיפול תומך ועוד.

3. שיקום ואילוף של כלבים שחוו טראומות - כלבי קרבות, פיתיון לקרבות, התעללות, נטישה וכו'.

4. עיקור/סירוס של כלבים הנמצאים בפריפריה חברתית או בסביבה שבה המודעות לחשיבות העיקור נמוכה.

5. פעילות חינוך והסברה לילדים ואוכלוסיות שבהן ההיכרות וההבנה בחיות מחמד נמוכה.
רקע על פעילות העמותה:

העמותה פועלת בירושלים וסביבתה לטיפול בבעלי חיים עזובים - כלבים, חתולים, חמורים ועוד שחלקם אף עבר התעללות קשה. השירות הוטרינרי מעניק לכל אותם בעלי החיים עזרה וטיפול ולאחר מכן יש צורך במציאת בית עבור אותו בעל החיים. 

חלק ניכר מן הפעילות הינו מול השירות הווטרינרי וכולל הוצאת כלבים וחתולים לפני המתה. העמותה מחפשת בית מאמץ לבעלי החיים אשר תחת חסותה , תוך ניסיון להגיע להתאמה המירבית בין הבית המאמץ למשפחה.

העמותה היא עמותת אל-הרג, כלומר אנחנו לא מחליטים מי יחיה ומי ימות, אצלנו כל בעל חיים שהוא מקבל הזדמנות לחיים ולדף חדש בחייו. העמותה פועלת ללא כלבייה ומתבססת על אומנות. עמותת ירושלים אוהבת עורכת בכל יום שישי יום אימוץ בגן הסוס שליד רחבת המשביר לצרכן ברחוב קינג ג'ורג' בירושלים. 

נשמח לעזרתכם בתרומות!

**העמותה מספקת קבלות עבור התרומות**הפרויקט של

ירושלים אוהבת חיות
צור קשר עם היזם
עמותת ירושלים אוהבת חיות נוסדה בשנת 2010 בעקבות מצבם הקשה של בעלי החיים בירושלים. העמותה היא ללא כוונת רווח וכל הפעילים בה עושים זאת בהתנדבות מלאה, החל מבני הנוער המגיעים לימי האימוץ כחלק מפרויקט מחויבות אישית ועד לרכזת העמותה חדוה, לשעבר עובדת סוציאלית בעיריית ירושלים, העושה לילות כימים על מנת לסייע לכל נשמה תועה.העמותה פועלת בירושלים וסביבתה לטיפול בבעלי חיים עזובים - כלבים, חתולים, חמורים ועוד שחלקם אף עבר התעללות קשה. השירות הוטרינרי מעניק לכל אותם בעלי החיים עזרה וטיפול ולאחר מכן יש צורך במציאת בית עבור אותו בעל החיים.
500
מתוך 45,000 ₪
1%מומן
52
ימים שנותרו
1
תורמים
מינימום 50 אמפולה נגד פרעושים לכלב/חתול מהעמותה
התרומה שלכם תסייע לנו לשמור על בריאות הכלבים ותגדיל את הסיכוי שלהם למצוא בית!
0 תורמים
מינימום 100 שבב וחיסונים לכלב/חתול מהעמותה
כל כלב שמגיע לעמותה מקבל מיד שבב וחיסון לכלבת. בעזרת תרומתכם נוכל לקלוט כלבים חדשים ולתת להם התחלה חדשה
0 תורמים
מינימום 150 ארוחת בוקר זוגית בGrand Cafe
בית הקפה 'הגרנד', הממוקם בתפר שבין עמק רפאים, המושבה הגרמנית ובקעה, הינו בית קפה חלבי וכשר המתאים במיוחד לקהל הירושלמי המחפש את השיק הפריזאי. בית הקפה ידוע באווירה המרעננת שלו, ומפורסם בארוחת הבוקר המושקעת שלו.
0 תורמים מתוך 2
מינימום 300 עיסוי תאילנדי ושיאצו
עיסוי רפואי המועבר ע"י דניאל טקסלר.
**המימוש ייעשה בתל אביב או בירושלים
או
טיפול של 60 דקות בשיטה של עיסוי תאילנדי ושיאצו ע"י משה פרידמן, מטפל במגע מהמומלצים בירושלים!
בשיטת המגע הטיפולי עובדים על המועקות, המעצורים והלחצים שאנו חווים ביום-יום. בשילוב מגוון טכניקות מגע, לומדים להרפות את הגוף, וכתוצאה מכך גם את הנפש, מה שיתרום להרגשה הכללית הטובה ולהתקדמות הטיפול, וכתוצאה מכך חווים רמת תודעה גבוהה יותר ממה שאנשים חווים בשגרת היום יום.
0 תורמים מתוך 4
מינימום 500 עיקור/סירוס לכלב/חתול מהעמותה
כל כלב שמגיע לעמותה או נמסר דרכה מחויב לעבור עיקרו/סירוס על מנת לשמור על בריאותו (למנוע סיכון לסרטן הערמונית או הרחם) ולמנוע ניצול של הכלב למטרות הרבעה.
העמותה רוצה להגדיל את הפעילות שלה ולסייע למשפחות מעוטות יכולת בעיקור/סירוס של כלביהם על מנת למנוע המלטות ברחוב של גורים שבסוף יגיעו אלינו
1 תורמים
מינימום 850 עריכת וידאו מקצועית
עריכת וידאו ברמה הגבוהה ביותר, ע"י עורך מקצועי בעל ניסיון רב במדיה ויזואלית. יערוף וידאו לבחירתכם לקראת אירועים, לסיכום טיול ועוד!
0 תורמים מתוך 1
מינימום 1500 הרצאה או הפעלה של יוסי אוד
יוסי אוד, מחבר הספר 'מדוע נעלמות הדבורים?' ומומחה לגידול דבורים בעיר, יגיע לארגון שלכם, בית הספר, חברה וכו' להרצאה מרתקת בנושא דבורים, חשיבותן להמשך קיומנו ואיך אנחנו יכולים לסייע לכך.
0 תורמים מתוך 1
מינימום 2000 אילוף/שיקום לכלב טראומטי של העמותה
כלבים רבים שנאספים ע"י השירות הוטרינרי מגיעים עם טראומות כתוצאה מהשתתפות בקרבות, תקיפות, נטישה ועוד. חלק מהכלבים לא ימצאו בית במצב הנפשי הזה וזקוקים לאומנה משקמת או פנסיון אילוף כדי להצליח להתגבר על הטראומה.
0 תורמים
מינימום 2500 יום אימוץ לכבודכם!
לתורמים הנדיבים ביותר נראה את הערכתנו בהקדשת יום אימוץ עבורכם, אליו תוזמנו כאורחי כבוד.
ימי אימוץ מוקדשים הם מיוחדים ביותר, מתנדבים רבים מגיעים, מביאים אוכל ושתייה והעניין בכלבים לרוב גדל משמעותית!
0 תורמים