בית למכינה שמגשימה חלומות

הפרויקט של אשר רוח בו
<Embed>אהלן לכולם! 

אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בהקמת מתחם חדש למכינה שלנו במצפה רמון... מכינת "אשר רוח בו" המגשימה חלומות לנערים שרובם לא העזו אפילו לחלום עליהם... צפו בסרטון !

תהליך ההקמה בעיצומו וההכנות החלו...יש אישורים, תמיכה מהמוסדות, יש יועצים, יש פרוייקטור, יש תוכניות אדריכליות, אפילו המבנים כבר החלו להבנות במפעל ויש תאריך הנחה  ( ראו פירוט בהמשך).

העלויות הן עצומות ולשמחתי הצלחנו להשיג את רוב המימון מ"אנשים טובים באמצע הדרך" . יחד עם זאת עדיין חסר לנו סכום משמעותי להקמת חלק מהמתחם  ולתשתיות.  אי לכך, החלטנו לצאת בקמפיין גיוס המונים להשגת הסכום הנדרש:  550 אלף ש"ח.

כעת, אחרי שהבנתם על מה מדובר,  אתם מוזמנים לקרוא, להתרשם, לסייע, לתמוך, להפיץ לחברים כדי שיתמכו ( הפצה בלבד לא עוזרת אבל מילת דחיפה שלכם יכולה בהחלט לעשות את ההבדל) ולתת לנו רוח גבית ותמיכה כדי שיחד נוכל להשיג את היעד. 

מי אני ואיך הכל התחיל?

שמי מושיק וולף, בן 42, נשוי לוונדה ואבא לנעה, יאיר ושגיא.

נולדתי במצפה רמון וגר בעשור האחרון במדרשת בן גוריון . אחרי ששרתתי כקצין ביח' מובחרת, טיילתי 3 שנים בחו"ל, אבטחתי בחו"ל, סיימתי תואר ראשון ושני באוניברסיטת בן גוריון, הדרכתי וניהלתי 5 שנים ב"אחרי!", ניהלתי הוסטל של חסות הנוער ושימשתי כמנהל חינוכי במכינת "הנגב" בשדה בוקר...התעוררתי!

התעוררתי למציאות של פערים ענקיים ולא הוגנים שיוצרים פה שתי חברות במדינה אחת...בחרתי לעשות מעשה והקמתי מכינה קדם צבאית משוגעת המיועדת לנוער המגיע מהפריפריה החברתית והכלכלית של ישראל, נוער שחלקו מכונה "נוער שוליים", "נוער בסיכון" או "נוער בעייתי"... אז זהו - שלא! 

אמנם לרובם יש בעיות ואיכשהו הם גם נמשכים אליהן, אבל כשמקלפים את שכבות ההגנה וה-Show וכשנותנים להם הכוונה, משמעת, תקווה ואמונה, מיד רואים את הזיק בעיניים  ! בדר"כ , פשוט אף אחד לא היה שם לומר להם מה נכון ולא היה את המישהו שייתן כיוון, שידריך, יוביל , יאהב ויהווה מודל חיובי.

למסע המשוגע הזה הצלחתי לשמחתי לרתום חבורה מצויינת של אנשים מדהימים, חכמים, שעשו דבר או שניים למען העם, החברה והמדינה ומהווים את חברי העמותה (שמותיהם בהמשך). 

העמותה היא הפלטפורמה הארגונית והחוקית שמאפשרת להפעיל את המכינה הקדם צבאית שלנו- מכינת "אשר רוח בו".  מיותר לציין שיש לנו ניהול תקין לשנת 2018 ושנת 2019 ויש לנו סעיף 46 למס הכנסה !

על המכינה:

המכינה שלנו היא מסגרת ייחודית שאין כמותה במדינת ישראל (גם אם יש כאלו שיגידו שיש דומות), זוהי מסגרת ציונית, ערכית, חצי טיפולית וחצי צבאית, שנועדה לצמצמם פערים... מסגרת שלא רק מכינה לצבא ולחיים אלא ממש מכשירה , שפותחת דלתות ומשנה עולמות , שמהווה חלופת מעצר ונותנת מענה , שמאפשרת כבר 6 שנים לנערים "בסיכון" לרסן התנהגות, להפנים ערכים, לסדר את המצפן הפנימי, להגשים את חלומם ולשנות את מסלול חייהם מהקצה אל הקצה כך שבעבודה קשה ומדוייקת מאפשרת להם להיות המישהו שהם תמיד חלמו להיות...להיות המשהו שהם ראויים להיות!

 מי הם החניכים (בקצרה) ?

 בני 18-21. מכל הארץ. בנים בלבד. עולים - וותיקים, דתיים-חילונים, עשירים- עניים, משכילים-בורים, עם משפחות חזקות- הומלסים. חבר'ה, שהחליטו לעשות מעשה ובעלי מוטיבציה גבוהה מאוד לגיוס משמעותי לצה"ל. רובם עם עבר פלילי אך לא כולם , חלקם הגיעו מהוסטלים , פנימיות כפרי נוער, בתי ספר נורמטיביים ובתי ספר לנוער בסיכון , מכלא אופק, בתי אומנה , ממלכישוע ומהרחוב. חלקם הקטן אך הדומיננטי נערים "נורמטיבים" ללא עבר פלילי שבאו למכינה להכיר את "ישראל האחרת" ו/או לממש את עצמם במכינה "קרבית" או במכינה "שתדחוף אותם לקצה" (תשאלו את בני מ 669 או יותם מדובדבן או ראדיק מ"פ המסייעת)..                                                                                                                        

מה יש במכינה? (בקצרה)

א.  רוח מיוחדת עם אווירה של ניצחון וש"אפשר לעשות את זה!" - האווירה הזאת, עם פעילות בעצימות גבוהה, הגעת דמויות מופת כל הזמן , תחושת מסוגלות , רצינות ותחושת שייכות חזקה ש"זר לא יבין" כל אלו יוצרים גאוות יחידה! אגב, יש משמעת צבאית, אין טלפונים, אין טלוויזיה וחוזרים מוצ"שים...

ב. לימודים - הרצאות מגוונות המתמקדות בידע כללי, היסטוריה,יהדות, מנהיגות ודמויות מופת , היסטוריה צבאית, אקטואליה, רפואת חירום, החברה הישראלית באמצעות קולנוע, מיומנויות חיים, טבע, פסיכולוגיה חברתית. כמו כן מתקיימים קורסי העשרה כגון: צילום, יוגה, דרמה, קרב מגע.

ג. שבועות תוכן וסדרות חינוך אנו יוצאים ל4 שבועות תוכן כשכל שבוע מוקדש לחבל ארץ אחר ואותו אנו מכירים באמצעות מגוון דמויות מעניינות מאותו אזור ודרך הרגליים. ..יהודה, שומרון,  רמת הגולן ירושלים ועוד ימי תרבות מגוונים בכל הארץ..

ד. צה"ל: המכינה מכשירה את הנערים לשרות משמעותי וההתנהלות היא כמו בקורס פיקודי. יש לנו אימוני כושר קרבי באופן יום יומי, מסלול מכשולים ואימוני כושר עם יח עילית או מאמני תריאטלון, לומדים מורשות קרב והמכינה מאומצת על ידי יחידות צה"ל שונות ( למשל: יחידת דובדבן/יהל"ום/טייסות קרב מחיל האוויר ועוד), שבועות ניווט עם יח מובחרת,  פאנלים של דילמות פיקודיות וערכיות עם קורסי פיקוד או קורס טייס, שבוע סימולציה לטירונות וימי סיירות עוד ועוד...בלי לספר את כל הסודות שלנו....אציין רק את החיבור המשפחתי עם בה"ד1 - לו"ז המכינה נבנה על בסיס הסרגל של בה"ד1, לכל נער יש צוות צוערים שאיתו הוא מתאמן לאורך 3 חודשים באימונים צבאיים  כולל שבוע טקטיקה, מסעות, ניווטים ...

איפה תמצאו אלוף בצה"ל מגיע לגיבוש של מכינה?!  או מפקד יח' מובחרת קופץ לקפה?! או ראש שב"כ שמגיע "על הדרך" ומשוחח עם החניכים במשך שעתיים ?! או מפקד בסיס חיל האוויר שנוחת לנו באמצע סדרת הישרדות בחנוכה עם סופגניות?! ...

הקשר כל כך הדוק שלאור הפן הטיפולי והמוניטין של המכינה יחד עם הידיעה של מה עושים החניכים - הגיוס של הנערים מותנה בחוו"ד שלנו ויש לנו יכולת להשפיע באופן מידי וישיר על עצם הגיוס של החניך, העלאת נתוניו ואף על שיבוצו.

ה. יש לנו סדרות שטח, ניווטים והישרדות : השטח הוא מרכיב מרכזי במכינה שלנו ולכן למעלה משליש (!) מהזמן במכינה אנו בשטח: שבועות אימונים עם יחידות צה"ל השונות , שבועות סימולציה לטירונות, לימי סיירות וגיבושים, שבועות ניווטים בדרום ובצפון, 4 שבועות הישרדות במדבר, מסעות עלייה לרגל ושבועות בדד ללא צוות...  אגב, אין כמעט אוכל, אין שקי שינה וישנים על גחלים, סוחבים משקלים ומסננים מים מגבים ועוד.

התנדבות בקהילה: פעם בשבוע הם מתנדבים במצפה רמון ב: שני בתי ספר, שני גני ילדים (דתי, מעוכבי התפתחות), בשתי מועדוניות רווחה, בית הקשיש, גן לאוטיסטים,  מחלקת שפ"ע במועצה ובגן הזואולוגי, במשקים חקלאיים ועוד. במהלך השנה הקרובה נצא גם להתנדבויות מרוכזות ב"עלה נגב- נחלת ערן" 

עבודה חקלאית:  עבודה עברית. ציונות. עבודת אדמה. לעבוד את האדמה שעליה נלחם! אמצעי מעולה לזהוי קשיי הסתגלות .   אנחנו עובדים במהלך המכינה בחוות בודדים בנגב לאורך השנה ויוצאים לשבוע חקלאות בחממות מושבי פיתחת ניצנה.                                                                       

פן טיפולי :  במכינה שלנו מושם דגש על משמעת התנהגות ופתרון בעיות אישיות ורגשיות ולכן חשוב לנו גם ההיבטים היותר טיפוליים ולכן במכינה יש לנו שיחות עומק אישיות(צוות/ראש מכינה/ קואצ'רית/ עו"ס/ פסיכולוג ),שיחות מישוב קבוצתיות ועוד.

המערכת המשפטית:

מאחר ולרוב החניכים תיקים פליליים אני מבלה בדיונים בבתי משפט עשרות פעמים בשנה וההכרות היא אינטימית עם כל גורמי האכיפה השופטים עורכי הדין והפרקליטות ולמכינה יש מוניטין של אמינות דיווח וטיפול יחד עם הישגים חריגים שמאפשרים לשופטים לקבל החלטות שסוגרות את התיקים ואף מבטלות הרשעות . תקצר היריעה לפרט את כל מה שקורה וקרה אך די אם אציין שמשפט נפוץ בגזרי דין הוא " לאור התהליך שעובר הנאשם במכינה אינני מרשיע אותו ..." או "...המכינה במצפה רמון מהווה מבחינתי היד הארוכה של בית המשפט "..

ומה קורה עם החניכים אחרי המכינה? יש לנו תוכנית בוגרים!

הבוגרים שלנו נמצאים או "לפני צבא" או "בצבא" או "אחרי צבאי". מישהו צריך להיות שם עבורם. אנו דואגים לבוגרים ומלווים אותם יום יום בשירותם בצבא, מגיעים לכל הגיוסים , לכל הטקסים ואפילו לימי הורים, אנו דואגים להם לעבודה ולטפל בבעיות בבית ובצבא .המשולש "חניך - מפקד- מכינה" כבר הציל כמה עשרות נערים ממצבים בעייתיים . 

הבוגרים שמשתחררים מצה"ל מגיעים לתוכנית הכוללת : שיעורים , מימון רשיון נהיגה, עבודה מועדפת במלונות, קואצ'ר לכל בוגר, מנטור לחיים לאחר מכן , הרצאות של דמויות מעניינות , שיעורי העשרה, טיולים בארץ – טיול "שחרור", מסע ישראלי ובסוף יש מלגות לימוד+דמי מחייה. 

אבל לשם מה התכנסנו ?

לאור הביקוש הרב למכינה ולאור זאת שאנו שוכרים דירות מאנשים פרטיים במשך שנות המכינה הגיעה העת לא להיות תלויים באף אחד, לא לממן 15% מהתקציב שלנו לשכר דירה ולעלויות הנלוות. לא להיות מפוזרים ביישוב ובעיקר להפסיק לומר לפונים אלינו- "מצטערים, אבל אין מקום ! "  

החלטנו להקים מתחם צנוע בו נהיה מרוכזים, מעט מנותקים מהסביבה האורבנית ועדיין חלק מהישוב, בו יהיו כל הצרכים שלנו, בית שייתן לנו ביטחון ויאפשר לעוד מועמדים להגיע למכינה.

 בית "אשר רוח בו", תרתי משמע.

איפה הדברים עומדים נכון להיום?  המקום נבחר להיות באזור התעשייתי/תיירותי של מצפה רמון בצפון היישוב, בשטח של כמעט 5 דונם. נכון להיום יש לנו את רוב המימון למבנים שהחלו  כבר להבנות ולחלק מהתשתיות שיחלו בספטמבר להיחפר ויש אפילו מועד הנחת המבנים - נובמבר 2018...יש לנו תכנית אדריכלית מפורטת ויש תכניות יועצים, יש לנו קבלנים שמוכנים לרוץ קדימה ויש פרוייקטור, יש את התמיכה של המועצה ויש את התמיכה של הרשויות ואפילו של מינהל מקרקעי ישראל ...

מה יהיה לנו בשטח החדש?

9 מבני מגורים לחניכים כשבכל מבנה יהיו 4 חניכים;  2 דירות מדריכים; מסלול מכשולים ; חממת תבלינים גדולה; פינות ישיבה; מכולת ציוד וחדר אוכל גדול הכולל מזווה מזון ומטבח; משרד ממוגן שכולל חדר מנהל, מזכירה, עו"ס, חדר מדריכים וישיבות. תהיה כיתה וספריה וכן סככת תדריכים לפני יציאה לשטח או להעברת הרצאה. במתחם שלנו יהיה דק שמתצפת על הנוף, פינת פוייקה ופינת טאבון, יהיה לנו שער גדול מעץ וכיכר עם עץ זית ענק ועתיק בן אלפי שנים במרכז הרחבה של הכניסה(לא מופיע בהדמייה).  את המבנים נעטוף באבני לקט מהסביבה כך שהמראה הסופי יהיה כשל בתי אבן מקומית מה שייתן מראה טבעי, משתלב במקום, אקולוגי, צנוע ואיכותי.


מי הם חברי העמותה :

כל חברי העמותה הינם מתנדבים , מלח הארץ, כולם אנשים שעשו מעשה משמעותי בחייהם למען העם המדינה והחברה הישראלית, כולם ערכיים, חדורי שליחות, איכפתיים ואנשי ארץ ישראל היפה והטובה .

יו"ר העמותה:  גיורא איילנד - אלוף (במיל.),  ראש המועצה לבטחון לאומי  .

מושיק וולף - מנכ"ל העמותה וראש המכינה

פיני בדש    - ראש מועצה עומר , ח"כ לשעבר מטעם מפלגת צומת .

שבתי שביט  - ראש המוסד לשעבר, מנכ"ל קופ"ח מכבי.

שלי גוטמן - תא"ל (במיל) , מפקד בסיס חצרים, מנכ"ל חברת ליידס

עופרה מאירסון-איתן-  מנהלת בעבר את כפר ילדים בסיכון "אהבה".אלמנתו של רפול הרמטכל ה 11 שעל שמו העמותה.

טל סיני - סמג"ד שקד גבעתי לשעבר, מפקד חה"ן גבעתי, פצוע לבנון, נכה לצה"ל.

גיא אדרי   - איש עסקים, הקים את AM:PM ,מנכ"ל הייסנס ישראל

עומרי פריש  - מנכ"ל כפר איזון לנפגעי סמים הזיות ופטריות

צחי עין-דור  - פרופ' לפסיכולוגיה ומרצה בבינתחומי בהרצליה

דורון אראל - מטפס הרים, הישראלי הראשון שהעפיל לאוורסט, מרצה על מנהיגות

 עמיצור  בר  - מנכ"ל כפר הנוער קדמה בעבר ואיש חינוך המלווה פרוייקטים חינוכים.

אריה ברוידה - ניהל את מחלקת החינוך במצפה רמון כ 20 שנה, בעל צלש ממלחמת יוה"כ.

צחי זיסו- מורה נערץ ומחנך מבאר שבע  כ 25 שנים , סא"ל במיל.

אוהד קונוביץ' - מהנדס באינטל, ממקימי הגרעין העירוני תורני בלוד

במעטפת יש לנו מקצוענים, אהובים ורציניים שמוודאים כל העת שהכל מתפקד חוקי ותקין: 

עו"ד : צורי לביא , שירלי יפרח, אלון לסטוב ממשרד ליפא מאיר ושות.

הנה"ח - איתי מנור בע"מ, רו"ח חנן רבי , רו"ח מבקר דורית כהן.


-----

אחרי התמיכה שלכם , תרצו לדעת עוד? מוזמנים לצפות ביוטיוב תחת "אשר רוח בו". דוגמית ממה שיש:

סרטון הסבר על המכינה 2014 – 5 דק -

 https://www.youtube.com/watch?v=bFQM7W0-XRs

כתבה דוקומנטרית– יומן – ערוץ 1- מחזור ה'  2016- https://www.youtube.com/watch?v=jHbvcCxX1sI

כתבה בוואלה – כתבה וסרטון (4 דק)   http://news.walla.co.il/item/2906083

מצגת סיום (וואו!) מחזור ו' - המחזור האחרון: 

 https://www.youtube.com/watch?v=rm5dG5KTAeo

     ----------

ואיך אפשר בלי קרדיט לאחראים על הסרטון הנוכחי !!!

 הפקה, בימוי עריכה: קמילה בצ'ינס ( המלכה)
צילום: שמעון בוקשטיין
צילום רחפן: יפתח דבש
אונליין ואנימציה: רובין גרונוול
  --------------------------

זהו. 

עכשיו תורכם!

לא לשכוח ! זה הכל או כלום.

 אם לא נגיע ליעד: לא תחוייבו. 

אם  נגיע ליעד - יעדכנו אתכם שהכסף יגבה וניצור עמכם קשר לגבי תשורה.            

חייבים להצליח להקים את הבית למכינה שמגשימה חלומות. בידכם הדבר!

תודה !

באהבה והערכה

מושיק

052-5962001הפרויקט של

אשר רוח בו
צור קשר עם היזם
מושיק וולף,בן 42, נשוי לוונדה ואבא של נעה,יאיר ושגיא. גר במדרשת בן גוריון . לפני 7 שנים הקמתי את המכינה הקדם צבאית לנוער בסיכון במצפה רמון שם נולדתי. אני בעל תואר שני מאוניברסיטת בן גוריון, רס"ן במיל., הייתי מראשוני "אחרי!" ושימשתי שם כמדריך ,רכז דרום וסמנכל החינוך של העמותה. הייתי תקופה קצרה מנהל במלון דן באשקלון ולאחר מלחמת לבנון השנייה החלטתי שעליי לחזור לתחום החינוכי ערכי וכך הגעתי לנהל הוסטל לנוער בסיכון בבאר שבע-"קצה הרצף הטיפולי" החוויה שם טילטלה אותי. לאחר מכן שימשתי כמנהל חינוכי במכינה קדם צבאית לנוער מצויין בשדה בוקר - "קצה הרצף האיכותי". הפער בינהם הוביל אותי להקמת העמותה והמכינה "אשר רוח בו" ומאז ההקמה ועד היום אני מנכ"ל העמותה וראש המכינה ונמצא 24/7 עם החניכים והצוות ומקדיש את כל כולי עבור השליחות הזאת וההישגים החריגים והרבים נותנים רוח גבית אדירה להמשיך לעשות ולשנות חיים לנערים המדהימים האלו.
473,616
מתוך 550,000 ₪
86%מומן
9
ימים שנותרו
493
תורמים
מינימום 70 תעודת הוקרה חתומה ע"י מושיק וולף, ראש המכינה.
תעודת קלף מרשימה ואישית כהוקרה על התמיכה הצנועה.
ברגע שהיעד יושג נתקשר אליכם ונתאם משלוח.
43 תורמים מתוך 65
מינימום 118 תעודת הוקרה + מדבקה מגניבה
תעודת הוקרה חתומה על ידי החניכים והצוות+מדבקה: " גם אני סייעתי בהקמת כפר המכינה הקדם צבאית "אשר רוח בו" במצפה רמון ".
מדבקה לרכב בגודל של 20X7
תעודת קלף חתומה.
ברגע שהיעד יושג נתקשר אליכם ונתאם משלוח.
38 תורמים מתוך 60
מינימום 120 מגנט עם תמונת המכינה
מגנט בגודל A5 עם תמונת מכינה יפה עם שם והקדשה.
ברגע שהיעד יושג נתקשר אליכם ונתאם משלוח.
34 תורמים מתוך 50
מינימום 200 כובע וחולצת מכינה עם סמל המכינה
כובע מכינה, חולצת מכינה +תעודת הוקרה.
ברגע שהיעד יושג נתקשר אליכם ונתאם משלוח.
49 תורמים מתוך 70
מינימום 200 ספר "להיות לוחם מטכ"ל" חתום עי המחבר אורי צפריר.
קבלת ספר להיות "לוחם מטכ"ל" זוכה פרס מולדובן לספרות צבאית מעוררת השראה חתום על ידי המחבר אורי צפריר.
ברגע שהיעד יושג ניצור קשר ונתאם משלוח.
44 תורמים מתוך 50
מינימום 220 תמונת מכינה יפה ומקצועית על קאפה
תמונת צילום מקצועי על קאפה בגודל A3 מחיי המכינה עלפי בחירה: חקלאות, אימונים, נוף, שיעורים, סדרות שטח , הישרדות, לימודים ועוד.
ברגע שהיעד יושג ניצור קשר ונתאם תמונה שתרצו ומשלוח.
6 תורמים מתוך 60
מינימום 350 שיעור יוגה פרטי על גדות המכתש
שיעור יוגה פרטי על גדות המכתש.
בתיאום עם המורה .
2 תורמים מתוך 30
מינימום 360 לקיחת חלק בפעילות המכינה על פי בחירה
לוקחים חלק בפעילות כלשהי : סדרת חינוך, אימון, שיעור, ארוחת שישי, סדרת שטח, סדרת ניווטים, עבודה חקלאית וכו'. אנו ניצור עימכם קשר במידה והיעד יושג ונתאם תאריכים ופעילות ותצטרפו לחוויה שבהחלט תשאיר רושם עז על שני הצדדים.
13 תורמים מתוך 36
מינימום 400 ספר "ראש המוסד" חתום עי שבתי שביט
תעודת הוקרה + ספר של חבר העמותה מר שבתי שביט "ראש המוסד" חתום על ידו.
ברגע שהיעד יושג ניצור קשר ונתאם משלוח.
20 תורמים מתוך 50
מינימום 400 ספר "לא נרדם בלילות " של גיורא איילנד חתום על ידו
תעודת הוקרה + ספרו של יו"ר העמותה מר גיורא איילנד , אלוף במיל. חתום על ידו.
ברגע שהיעד יושג ניצור קשר ונתאם משלוח.
17 תורמים מתוך 50
מינימום 500 מסיק משפחתי+בקבוק יין /שמן + תעודת הוקרה
חווית בציר או מסיק לכל המשפחה בחוות בנגב (ליד מצפה רמון)+בקבוק יין יוקרתי או שמן זית מהמחזור האחרון של החניכים שבצרו/ מסקו + תעודת הוקרה. ברגע שהיעד יושג ניצור קשר ונתאם תאריכים.
11 תורמים מתוך 20
מינימום 600 לינה זוגית במתחם המכינה בין אפריל ליולי
לינה זוגית במתחם המכינה במצפה רמון בין החודשים אפריל -יולי בסופ"ש. דרך נהדרת גם לתמוך בנו וגם להנות מטיולים בסביבת מצפה רמון . .
ברגע שהיעד יושג ניצור עימכם קשר ונסגור תאריכים .
6 תורמים מתוך 50
מינימום 600 תמונה אומנותית מקצועית של צלם אומן שירן שלם
צילום אומנותי עלפי בחירתכם על קאנבס של אומן הצילום שירן שלם . מוזמנים להכנס לאתר שלו לבחור תמונה .
ברגע שהיעד יושג ניצור עימכם קשר ונתאם משלוח.
6 תורמים מתוך 20
מינימום 700 אימון קואצ'ינג חד פעמי בכל הארץ
אימון קואצ'ינג של שעה וחצי (מומחיות עם נוער אך גם מבוגרים יהנו).
בתיאום מראש מול הקואצ'ר. כל השנה.
0 תורמים מתוך 15
מינימום 750 מסג' רקמות עמוק במצפה רמון
מסג' בן שעה באווירת שנטי נעימה במצפה רמון . ואפשר גם כוסות רוח לחי...
בתיאום מראש. כל השנה.
2 תורמים מתוך 15
מינימום 800 ספר אדריכלות מפואר של אדריכל הפרוייקט אלי ארמון
ספרו היוקרתי " של האדריכל אלי ארמון "אם אדריכלות היא שפה בניין הוא סיפור" +חתימה והקדשה של האדריכל.
ברגע שהיעד יושג נתקשר אליכם ונתאם משלוח.
3 תורמים מתוך 20
מינימום 1500 גלישת סנפלינג משפחתית במצפה רמון+ארוחה עם החניכים
מצפה רמון שוכנת על מצוק של מכתש רמון . את המצוק ניתן לרדת בגלישת סנפלינג של כ 15-18 מטר. חוויה משפחתית נחמדה שבסופה תהיה ארוחה עם חניכי המכינה שזו חוויה נחמדה בפני עצמה.
בתיאום מראש .
3 תורמים מתוך 20
מינימום 2500 הרצאה מעוררת השראה של דומיניק ,גיבור הסרטון
הרצאה מעוררת השראה של דומיניק, חניך בוגר מחזור ד' ( מופיע גם בסרטון) המספר את סיפור חייו מנרקומן לשעבר ועד היותו מפקד גיבור מעורר השראה בצה"ל.
בגלל היותו בצבא הוא מעט מוגבל בזמנים ולכן ברגע שהיעד יושג נתאם ונקשר בינכם . ההרצאה בכל הארץ עם עדיפות לאזור המרכז בגלל מקום מגוריו. תהנו.
1 תורמים מתוך 20
מינימום 2500 טיול מודרך באזור מצפה רמון+שיחה סביב המדורה
טיול מודרך בשטח באזור מצפה רמון או מדרשת בן גוריון (מכתש רמון / עין עקב/נחל חווארים) כולל שיחה עם מושיק וחניך+שיעור כוכבים סביב המדורה .
ברגע שהיעד יושג נתקשר אליכם ונתאם מועדים רלוונטיים.
3 תורמים מתוך 15
מינימום 2500 לילה זוגי בצימר בחווה
לילה זוגי בצימר זוגי בחוות בודדים באזור מצפה רמון (באמצע שבוע).
ברגע שהיעד יושג נתקשר אליכם לתיאום נטיעה ונחבר אתכם לבעלי החווה כדי שתסגרו מועד הגעה לחווה.
1 תורמים מתוך 20
מינימום 3600 תיק טיול חדש (65 ליטר)+ לוגו+ כובע+ חולצת מכינה
תיק מכינה חדש עם לוגו המכינה - 65 ליטר למסעות שטח+ כובע מכינה +חולצת מכינה .
ברגע שהיעד יושג נתקשר אליכם ונתאם משלוח.
1 תורמים מתוך 20
מינימום 3600 הרצאה מעוררת השראה של מושיק וולף (שעתיים)
הרצאה של מושיק וולף בכל מקום בארץ . ההרצאה בנושא הקמת המכינה, מנהיגות, נוער בסיכון, וסיפורים מרתקים מחיי המכינה. השראה מובטחת.
ברגע שהיעד יושג נתקשר אליכם ונתאם מועד הגעה.
1 תורמים מתוך 20
מינימום 4500 סוף שבוע במכתש עם קראוון משפחתי
סוף שבוע במכתש רמון עם קראוון משפחתי עם חשמל מים וצילייה , פינת ישיבה ופוייקה ואווירה מעניינת וחווייתית . עד 6 אנשים.
0 תורמים מתוך 10
מינימום 5000 טיול גמלים משפחתי או טיול גיפים+הרצאה סביב המדורה
טיול גמלים משפחתי או טיול מודרך ג'יפים ל 4 אנשים במכתש רמון + הרצאה של מושיק סביב המדורה.
ברגע שהיעד יושג נתקשר אליכם ונתאם בינכם לבין המדריכי טיולים. תהנו
0 תורמים מתוך 15
מינימום 7000 צניחה באילת או טיסה באילת או חדר במלון פונדק רמון
צניחה חופשית באילת או טיסה בשמי הנגב מאילת או חדר במלון פונדק רמון במצפה רמון+ יין אדום מבציר של מחוות בודדים צמודה למצפה רמון. הכל בתיאום מראש .ברגע שהיעד יושג נתקשר אליכם ונתאם הכל.
0 תורמים מתוך 10
מינימום 18000 הנצחת אהוב/ה בצורה מיוחדת במכינה+ חולצה+ ארוחה+ חי
הנצחת אהוב/ה במסגרת התוכנית של המכינה (מסע על שם..., למידה, ניווט על שם..., סדרת חינוך ,פעילות קהילתית, מסע הישרדות על שם... וכיוב ) +מפגש עם חניכי המכינה +שיחה מרגשת + חולצת מכינה+ ארוחה משותפת+ הגעה למכינה ושיתוף בסיפור האישי.
ברגע שהיעד יושג נתקשר אליכם ונתאם הגעתכם למכינה לטקס סמלי ומרגש שם גם תקבלו חולצת מכינה שאי אפשר לקנות בשום מקום.
1 תורמים מתוך 3
מינימום 120000 הנצחת אהוב/ה במבנה מגורים במכינה
הנצחת אהוב/ה במבנה מגורים של חניכי המכינה "בית יוסי"..."בית מיכל"...
המבנה יקרא על שם האדם והמשפחה התורמת תהיה בקשר עם המכינה , כל המחזור תזומן לדבר על האדם והקשר יתהדק עם החניכים שגרים בבית של ...
0 תורמים מתוך 9
מינימום 50 שיחת טלפון "תודה!" מחניך
שיחת טלפון תודה והערכה מאחד מהחניכים ...!
50 תורמים מתוך 50
מינימום 180 חם צוואר עם לוגו+ תעודת הוקרה חתומה על ידי החניכים
חם-צוואר עם לוגו המכינה+ תעודה חתומה על ידי החניכים
30 תורמים מתוך 30
מינימום 1000 נטיעת עץ במתחם +תעודה+חולצה+יין או דבש מחווה
נטיעת עץ ע"ש אהוב +תעודת הוקרה+חולצת מכינה+יין אדום או דבש מאחת החוות הצמודות למצפה רמון.
ברגע שהיעד יושג נתקשר אליכם ונתאם משלוח ונסגור מועד הגעה למכינה כדי לנטוע/ לשתול את העץ שלכם. זה יהיה עם הקמת המתחם.
30 תורמים מתוך 30
מינימום 50000 נטיעת עץ זית בכיכר הכניסה המרכזית וקריאת שם הכיכר
בכניסה למכינה ישתל עץ זית גדול עתיק ומרשים. נשמח להנציח את אהובכם בקריאת כיכר הזית על שמו/ה והצבת שלט צנוע המספר עליו/ה + חיבור התורמים להכרות אישית עם מכינה.
ברגע שהיעד יושג נתקשר אליכם ונתאם הגעה לטקס הסמלי.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 80000 הנצחה של אהוב/ה בגזיבו ההתכנסות המרכזי של מתחם המג
הנצחת אהוב/ה בגזיבו ההתכנסות הבנוי מאבן, עץ וקש ויהווה את הסככה המרכזית של החניכים להדרכות, לשיחות קבוצה, תדריכי יציאה, הרצאות . כל זה יבנה במרכז מתחם המגורים ויהווה "בית ההתכנסות" של כפר המכינה.
1 תורמים מתוך 1