להציל את אנסטסיה

הפרויקט של נכה לא חצי בן אדם
<Embed>

תורמים ומצילים את אנסטסיה!

סמיון גרפמן, הפעיל החברתי, וארגון "נכה לא חצי בן אדם" התגייסו להצלתה של אנסטסיה, חולת הסרטן, ומבקשים את עזרתכם בתרומות למימון הטיפולים.

סמיון גרפמן, פעיל חברתי, אושיית רשת ומנחה בתכנית טלוויזיה "הצנרת" במסגרתה פועל לתיקון עוולות חברתיות. לפני כשנתיים סמיון החל להתנדב בארגון "נכה לא חצי בן אדם", בהובלתו של אלכס פרידמן, ולפעול לרווחת ציבור האנשים עם המוגבלות בישראל. ארגון "נכה לא חצי בן אדם" מוביל בארבע השנים האחרונות בהתנדבות מלאה את מאבק הנכים כאשר בחודש פברואר האחרון העביר את החוק התקדימי להעלאת קצבאות הנכות בהיקף של 4.7 מיליארד ש"ח. פועלם ההתנדבותי של צוות הארגון הוביל לשינוי חברתי-כלכלי היסטורי במדינה.

שיתוף הפעולה של סמיון עם הארגון הוליד פרויקטים נוספים ורבים, בין היתר בתחום הסברה וחינוך בקרב ילדים ונוער לדוגמת הרצאות משותפות של סמיון ויו"ר הארגון, אלכס פרידמן, ברחבי הארץ.

לפני מס' חודשים, סמיון הכיר דרך חברים משותפים את אנסטסיה סיסואיבה אשר חלתה בסרטן נדיר וחוותה שוד בארץ מגוריה, ולא נשאר אדיש אל מצוקתה. עזרתו הרבה סייעה לה להחזיר את התרומה שנגנבה ובזכותו היא הצליחה להגיע לארץ ולהתחיל סדרת טיפולים קשה, מפרכת ויקרה. 

אנסטסיה, סטודנטית בת 20,  התארסה לא מזמן לאהבת חייה וחלמה לחיות חיים רגילים ומאושרים. היא אובחנה בסרטן מסוג "לימפומת הודג'קין" (Nodular sclerosis) עם פגיעה באחת הריאות ופקקת של וריד הצוואר הפנימי השמאלי. בעקבות המחלה אשר מסרבת לסגת ואף החמירה, היא סובלת מהתקפי כאב קשים, בין היתר, בעקבות גידול נוסף שפגע באבי העורקים, בעורק הצוואר ובעורק התת-קרקעי השמאלי. 

עקב הימשכות הטיפולים, הכסף שנתרם אזל אך הוצאות הטיפולים וההוצאות הנלוות למשפחתה ממשיכות וגדלות מיום ליום. מעבר לעלות הטיפולים, משפחתה של אנסטסיה שוהה עימה על חשבון ימי עבודה ועלויות המחיה הגבוהות מקשות עליהם ועל אנסטסיה. 

על מנת להמשיך בטיפולים, אנסטסיה זקוקה לכ-200,000 ש''ח ואנו מבקשים לפתוח את הלב שלכם ולעזור לסמיון ולארגון "נכה לא חצי בן אדם" במשימתם להציל את אנסטסיה ולהחזיר את החיוך על פניה.

תרמו, כי אף אחד לא חצי בן אדם!הפרויקט של

נכה לא חצי בן אדם
צור קשר עם היזם
”נכה לא חצי בן אדם” ע”ר 580625986 הוקמה באפריל 2016 ופועלת למען זכויות האדם ובפרט לקידום העלאת קצבת הנכות הכללית וזכויות נוספות עבור אנשים עם מוגבלות בישראל, בין היתר בנושאי: נגישות, דיור, עובדי סיעוד, טיפול רפואי ראוי ושילוב בחברה ובתעסוקה.
201,320
מתוך 200,000 ₪
101%מומן
0
ימים שנותרו
1018
תורמים
מינימום 50 50 ש"ח תרומה
תודה מהלב
400 תורמים
מינימום 100 100 ש"ח תרומה
תודה מהלב
225 תורמים
מינימום 200 200 ש"ח תרומה
מכתב תודה מארגון "נכה לא חצי בן אדם"
89 תורמים
מינימום 500 500 ש"ח תרומה
מכתב תודה מסמיון גרפמן וארגון "נכה לא חצי בן אדם"
19 תורמים
מינימום 1000 1,000 ש"ח תרומה
סרטון תודה של סמיון גרפמן ושיתוף ברשתות החברתיות
18 תורמים
מינימום 5000 5,000 ש"ח תרומה
פגישה אישית עם סמיון גרפמן וצילום סרטון משותף כולל צילום סרטון משותף ושיתוף ברשתות החברתיות
1 תורמים מתוך 5
מינימום 10000 10,000 ש"ח תרומה
ארוחה עד 6 אנשים במסעדת MOON BEACH בבת ים ופגישה אישית עם סמיון גרפמן
1 תורמים מתוך 5