תעזרו לנו להציל את הבית

הפרויקט של מרים
<Embed>

עזרו לי ולמשפחתי להשיג את הסכום הזה שנוכל לשכור עורך דין ונוכל להאבק על הבית שלנו הכסף ישמש אותנו לשלם את המאבק המשפטי את החשבונות חשמל ולתרופות לאבא שלי החולה ולעוד הוצאות למשפחה, אנחנו במצב כלכלי קשה מאוד וזה מקשה עלינו להאבק על הבית שלנו..הכל יעזור לנו להתחיל להילחם על החיים הצנועים שלנו, עד הקורת גג שלי, על המיטה שלי, על המקום שגדלתי בו, ועל האחים שלי הקטנים, כל הכסף יהיה עבור הוצאות משפטיות, חשבונות, כל זה ירימו את המשפחה ואת המצב שנקלנו עליו.. בכדי שנוכל למנוע את הפינוי, ההורים שלי במצב כלכלי לא טוב ואין לנו מקור הכנס (כל הסבים והסבתות נפטרו). אבא שלי חולה ועם שלוש פריצות דיסק וקילה. אני ממלצרת בכדי לעזור להורים שלי ולפרנסת המשפחה, והפחד הכי גדול שלי הוא להיזרק לרחוב, אני בסך הכל ילדה שרוצה לחיות חיים רגילים אשמח אם תוכלו לפתוח את לבכם ולעזור לנו למנוע את הפינוי, תודה רבה, ומעריכים!

נקודת מבט של מרים: 

אני יושבת וכותבת עם דמעות בעניים וצמרמורות בגוף קשה לי לכתוב על זה ואני יודעת שאם אני לא אשתף אתכם אני אמצא את עצמי עם חיים הרוסים .  אני מרים ניסן אני עולה לכיתה י"א, אני רוצה לפתוח לכם את ליבי ולשתף אתכם במשהו אישי שכואב לי. אני מתגוררת מאז שנולדתי בישוב שנקרא מורשת בצפון, מורשת מתחלקת לשני ישובים יש את מורשת הישנה ויש את מורשת החדשה אני ומשפחתי תושבי מורשת הישנה הורי הגיעו לפה לפני 30 שנה ומי שהביא אותנו להתיישב בגליל זה הסוכנות היהודית אז עקרונית הורי מייסדי הישוב אני עברתי את כל ילדותי פה מהרגע שהייתי במעון ועד לגן ועד ליסודי ועד לתיכון. ב18 ביוני קיבלתי הלם מוחלט עקב מכתב שאני במו ידי הרמתי מהרצפה מכתב ממקרקעי ישראל והתחלתי לקרוא ולקח לי זמן לקלוט שאני קוראת את הדבר הגרוע מכל, - ב8 באוגוסט רוצים לפנות ולגרש אותי ואת משפחתי מביתי הצנוע הורי גידלו אותי ואת כל אחי פה ללא כל עזרה של גופים חיצוניים, הם השקיעו את מירב כספם כדי לפתח את הישוב הישן ללא תקציבים, אני לא רוצה לחפור לכם בסה"כ אני רק רוצה לשתף אתכם על מנת שאולי אתם תוכלו לפתוח את הלב ולתרום ואני בטוחה בזכותכם לא יהרסו לי ולמשפחה שלי את החיים, לאחים שלי הקטנים להורים שלי שהם כבר מבוגרים, כי ב8 לאוגוסט אני ומשפחתי עתידים להיזרק לרחוב להורים שלי אין מקור הכנס, ולא עזרה כלכלית בבקשה תעזרו לנו, נ.ב הרי בסופו של דבר ההורים שלי לא הגיעו לכאן מיוזמתם הם הגיעו לכאן כי אמרו להם שזה חשוב ליישב את הגליל והם עשו את זה בתור שליחות ועכשיו כשהמקום שווה כסף אז זהו חיי אדם לא שווים יותר, ואני רק רוצה ב1 לספטמבר להתחיל את השנה כמו כל ילדה רגילה עם הבית ספר שלי,  עם החברים שלי, עם המורים שאני כבר רגילה, אני בסה"כ רוצה לחיות כמו ילדה רגילה, זה שרוצים לבנות שכונת יוקרה במקום הבתים שלנו זה לא הופך אותי לילדה שאמורה לחיות חיים לא שגרתיים בלי קורת גג, ומה עם אחים שלי יש לי אחים קטנים מה נעשה איפה נגור ?! כל תרומה הכי קטנה תעזור לנו!תודה.


הסבר על המצב-

אנחנו משפחת ניסן, תושבי מורשת הותיקה הנמצאת בגליל המערבי גרים כאן במורשת מעל 30 שנה, אנחנו עשרה אחים ואחיות ושני הורים כלומר 12 אנשים במשפחה. לפני מספר ימים אנחנו ועוד שני משפחות שנמצאות ביישוב הותיק קיבלנו צו פינוי שבו רשום שעלינו להתפנות מביתנו תוך 60 יום, ואם נביע התנגדות יפעלו נגדנו בכוח. היישוב החדש יחד עם המועצה האזורית משגב רוצים לפנות אותנו ללא שום סיבה מוצדקת, אנחנו רוצים לגייס כסף על מנת שנוכל לצאת מהמצב הכלכלי שאנו נמצאים בו ולשכור עורך דין שיוכל לעזור לנו במשפט ולהוציא צו מניעה. אנחנו נעשה הכל כדי למנוע פינוי מיותר שכזה! אנחנו משפחה עם מצב כלכלי קשה ואין לנו אפשרות לשכור עורך דין.  אנחנו נעשה הכל כדי להגן על ביתנו, אנו לא ניתן שיפנו אותנו וכך נזרק לרחוב. נשמח שתתרמו לנו בכדי שנוכל להצליח במשפט הגורלי שיכריע עבורנו מה יקרה לנו בעתיד הקרוב. מודים לכולם על העזרה התמיכה ורצון לעזור! 

מדוע רוצים לפנות אותנו? 

(משפחות המתגוררות בשכונת מורשת הותיקה)

ביישוב מורשת יש שני חלקים שכונה הותיקה שמונת סה״כ שלוש משפחות, ושכונה החדשה, אנחנו נמצאים בשכונה הותיקה עם עוד שני משפחות שגם הן קיבלו צו פינוי. ועד הישוב יחד עם המועצה האזורית משגב שהיישוב שייך לה החליטו לפנות אותנו ללא שום סיבה. אנחנו אלה שהקמנו את היישוב ונמצאים כאן 30 שנה. עכשיו ללא סיבה רוצים לפנות אותנו ללא פיצוי. סיבת הפינוי לא ידוע כל כך! החליטו ב-צו פינוי שיש לנו 60 יום לפנות את הבתים. ליישוב ולמועצה יש 180,000 אלף דונם וזה כזה לא הגיוני שבאים לחצי דונם של השלושה בתים האלה! אנחנו מאמינים שעם הרבה רצון נוכל להגיע להצלחות!

חיינו במורשת הותיקה-

אנחנו המשפחה הגענו ליישוב לפני כשלושים שנה כולנו כל האחים נולדנו וגדלנו ביישוב, תמיד ידענו שהמקום שאנחנו גרים הוא לא שכונת פאר, אבל אהבנו את הבית והמקום שבו אנחנו גרים גם עם הוא לא יהיה כמו הרמון, פשוט גדלנו לזה ולא הכרנו משהו אחר ותמיד ידענו להעריך את מה שיש, למדנו בגנים ובבתי ספר היסודיים שנמצאים בישוב והילדים ללא שום ספק שנאו אותנו החרימו אותנו לעגו לנו ורק רצו שיהיה לנו רע והכל בגלל שאנחנו גרים במורשת הותיקה, לאחר כל הסבל שנגרם לנו האחים בבית ספר היסודי שנמצא ביישוב נאלצנו לעזוב את בית הספר שנמצא במרחק הליכה מביתנו וללכת לבית ספר בעיר הקרובה. עד היום כל מעשיהם חרוטים בליבנו. זה קשה כשאתה ילד לעבור עוול כזה כשאתה רק מתחיל כיתה א׳ ומרוב התימימות לא יודע שזה נגרם לך רק בגלל שאתה בה מהשכונה הותיקה. ועכשיו חלקנו לומדים בבתי ספר חטיבות ביניים והתיכון שנמצא במועצה האזורית חלק נוסף מהאחים נמצא עכשיו בצבא ומשרת בקרבי (צנחנים, קרקל, נח״ל) למען המדינה שלנו ועוד חלק שכבר עברו את הצבא ואפילו יתנדבו שנת שירות למען ילדים חולי סרטן. אנחנו המשפחה עושים הכל למען המדינה והמולדת ובאמת מאוכזבים שכך המדינה מחזירה לנו. אנו נלחם בכל הכוח בכך שנשאר בביתנו. 

נקודת מבט של האח הקטן על האירוע- (אח בן 14 במשפחה)

סיומו של היום האחרון של הלימודים הגיע, וכל התלמידים בדרכם הביתה מגיעים ויוצאים לחופשת הקיץ, ורק מתכננים לעשות כיף ובילויים. אך אני הגעתי הביתה ומיד בישרו לי את הבשורה הקשה, פשוט לא עיקלתי שכך יכולים לעשות לבני אדם, כל הערב רק בכיתי והייתי מאוכזב! אני לא מאמין שאני יצטרך לפני תחילת שנת הלימודים החדשה פשוט לארוז את כל הדברים שלי, את כל החדר שלי, את כל החיים שלי לארוז לקרטון אחד ואפילו לא לדעת מה יעלה בגורלי בעצם בכל גורלנו של המשפחה. התחושות והתסכול שאינני יכול לשנות משהו ופשוט קובעים עובדה ומבצעים אותה שוברת לי את הלב! אותי זורקים מהבית, ואתם יושבים רגל על רגל במשרד וקובעים החלטות כאלה אכזריות שיכולות לשנות עתיד למשפחה שלמה. לזרוק אנשים מביתם ללא שום פיצוי וללא שום מצפון פשוט לא הוגן. אני רק חושב על זה שזה הולך לקרות וכולי צמרמורות של עצב, אז מה יקרה לי באותו רגעים כשיבואו ויפנו לי את הבית, זאת צלקת שתישאר בליבי ותיחרט בליבי עד סוף חיי, אין יום שלא אחשוב, אין דקה שלא ייזכר באותו מעשה שכזה! ועוד יותר קשה לי זה שהמדינה יודעים את מצבנו הכלכלי, והם עושים מעשה כזה ומעיפים אותנו מהבית ללא שום פיצוי וחשיבה. מאוד מאכזב! ולא אשכח זאת בחיים גם אם ארצה):

אנחנו צריכים כולנו להתאחד ויחד לא ניתן לזה לקרות, נעצור את הצלקת הבאה שתיגרם למספר רב של אנשים, הטראומות שיכולות להיגרם לילדים כל החיים. ילדים לא צריכים לחוות חוויות כאלה במיוחד לא אחרי שתרמו וייתרמו עוד ועוד למדינה. אנחנו אזרחי מדינת ישראל שגאים במדינה שלנו ובכל מעשיה, חבל שכך המדינה מחזירה לאזרחיה. בבקשה תתרמו לנו גם בזה שתפיצו מפה לאוזן וכך עוד אנשים יידעו מה שקורה לנו. אנחנו תושבי מורשת הותיקה מאמינים שנוכל לעצור את הפינוי ויחד נעצור עוד מקרה שייגרם למשפחות להיזרק לרחובות. ״אחד בשביל כולם, וכולם בשביל אחד״, נשמח ונעריך בלי סוף, עם תוכל/י לתרום לפרוייקט שלנו. ובכך נוכל לשכור עורך דין שיוכל לעזור לנו במצב שלנו.ולהשתפר במצב הכלכלי הקשה שלנו. מאמינים שתוכלו לעזור לנו להציל את כל מצבנו. מודים לכם ואוהבים בלי סוף!!! משפחת ניסן.

חשוב לנו לציין שרק כשנגיע ל-100% נוכל להוציא את הפרויקט לפועל.הפרויקט של

מרים
צור קשר עם היזם
אנחנו משפחה גדולה עם עשרה אחים ואחיות חמישה בנים וחמש בנות. שישה אחים עדיין גרים בבית. שניים בצבא ועוד אחת נשואה ואחת שכבר יצא לחיים. אנחנו מאמינים בגיוס המונים וכעת יוצרים פרוייקט למשפחה שיוכל להציל את מצבנו. אנחנו גרים במורשת הישנה. ורוצים לפנות אותנו מביתנו. בתמונה נמצאים כל העשרה האחים גם סבתא ואימא.
29,195
מתוך 40,000 ₪
73%מומן
13
ימים שנותרו
148
תורמים
מינימום 1 רק שקל אחד מכל אחד
איש אחד יתרום שקל זה יהיה שקל,
20,000 אלף איש יתרמו שקל זה יהיה 20,000 שקל שיצילו את הבית שלנו! רק שקל אחד מכל אחד!
״האנשים שהם משוגעים מספיק כדי לחשוב שהם יכולים לשנות את העולם, האם אלה שמשנים אותו״
נגייס מכל אדם שקל אחד ונגיע ליעד שיציל אותנו ואת הבית שלנו,
תודה רבה לכל התורמים!!!
36 תורמים
מינימום 25 כל שקל עוזר!
תודה רבה
31 תורמים
מינימום 50 מכתב הוקרה למייל
מודים לכם!
31 תורמים
מינימום 100 תרומה ללא תמורה
20 תורמים
מינימום 150 מכתב תודה בכתב יד
מכתב אישי תודה בכתב יד יישלח בדואר.
8 תורמים
מינימום 200 ברכה אישית
6 תורמים
מינימום 200 הזמנה לוילה עם כוכבי הבנים והבנות
גם תתרמו גם תעשו מעשה טוב וגם תזכו להגיע למסיבת בריכה איתי ועם עווד כוכבי הבנים והבנות עם שלל פינוקים תמונות איתנו סרטונים על האש קינוחים!!! והכל למטרת תרומה אז בואו תעשו מעשה טוב ותבקלו בחזרה
1 תורמים
מינימום 250 זר פרחים כולל מכתב תודה
2 תורמים
מינימום 280 תרומה ללא תמורה
2 תורמים
מינימום 300 עציץ נענע יפה ופורח
תקבל עציץ נענע יפה ופורח במיוחד עבורך.
0 תורמים
מינימום 325 תרומה ללא תמורה
תודה רבה על התמיכה שלך!
1 תורמים
מינימום 350 סטורי מפרגן בעמוד האינסטגרם של מרים
מרים מעלה סטורי מפרגן+תיוג לתורם!
3 תורמים
מינימום 380 מלא תודות
מכתב תודה למייל
0 תורמים
מינימום 450 תודה רבה רבה!
0 תורמים
מינימום 500 שלושה כרטיסים למסיבת בריכה בוילה יוקרתית עם מרים
שלושה כרטיסי כניסה למסיבת בריכה איתי בוילה יוקרתית בנוסף עוד כמה כוכבי הבנים והבנות,
בואו איתי למסיבת בריכה סופר שווה מלאה בפינוקים מפנקים רק לי ולכם! נבלה ביחד,
אני מזמינה אותכם לקחת חלק בתמיכה בפרויקט והכסף שתתרמו ילך למען המאבק בפינוי הבית שלי ושל המשפחה שלי. תודה רבה ומעריכה מאוד את כל התורמים שלקחו חלק בפרויקט החשוב הזה שיציל לי את הבית! תודה רבה.
0 תורמים
מינימום 500 מרים מעלה סטורי פעמיים
מרים מעלה פעמיים סטורי מפרגן+תיוג!
1 תורמים
מינימום 750 תרומה ללא תמורה
0 תורמים
מינימום 1000 סדר יסודי לבית בחג הפסח
נבוא לסדר לכם את הבית לכבוד חג הפסח.
1 תורמים
מינימום 1500 יום כיף עם מרים
0 תורמים
מינימום 2000 גינון וגיזום הגינה
נבוא לעשות לך עבודת גינה מיוחדת מתי שתרצה.
0 תורמים
מינימום 3000 גיבור הפרויקט שלנו
0 תורמים
מינימום 5000 כל התשורות לבחירתך!
אלף תודות!!!
0 תורמים
מינימום 6000 אלפי תודות
0 תורמים
מינימום 7000 תרומה ללא תמורה
0 תורמים
מינימום 9000 אלוף שלנו מודים!!
0 תורמים
מינימום 10000 תרומה ללא תמורה
0 תורמים
מינימום 12000 יום כיף עם מרים ומלא פינוקים שווים
יום מלא פינוקים עם מרים!
0 תורמים
מינימום 15000 שני ימי כיף עם מרים!! מלאים בפינוקים!
0 תורמים
מינימום 17000 תרומה ללא תמורה
0 תורמים
מינימום 20000 שני ימי כיף מלאים בפינוק עם מרים
שני ימי כיף מלאים בפינוקים עם מרים!
0 תורמים
מינימום 23000 מיליוני תודות!!!!!
0 תורמים
מינימום 25000 גיבור/ה שלנו!! כל התשורות לביחרתך!
0 תורמים
מינימום 27000 תרומה ללא תמורה
0 תורמים
מינימום 30000 כל מה שתרצה אנחנו לשרותך
0 תורמים
מינימום 34000 תרומה ללא תמורה
0 תורמים
מינימום 35000 מה שתרצה/י
0 תורמים
מינימום 36000 כל התשורות לביחרתך
0 תורמים
מינימום 8000 יום כיף עם מרים על חשבונה
מרים ואת/ה תבלו ביחד ותעשו יום כיף על חשבונה
2 תורמים מתוך 2