לא תאנוס אותי שוב.

הפרויקט של אנונימית
<Embed>

עזרו לי למנוע ממי שאנס אותי לפגוע בי שוב

הייתי רק בת 15 וחצי כשאנס אותי גבר בן 22. חלפו שנים עד שהעזתי לדבר בגלוי על מה שקרה. את האמת שלי ושל קורבנות אחרות שלו הוא מנסה כיום להשתיק באמצעות תביעת דיבה אבסורדית בסכומי עתק.

הוא יודע שאין לנו את האמצעים הכלכליים להתגונן ובאותה מידה - שהאמת הייתה ונותרה לצידנו. אבל האמת, לפעמים, אינה מספיקה. כדי להתגונן כראוי מפני תביעת השתקה צריך כסף. תמיכה בהגנה המשפטית שלנו תסייע להוציא לאור את האמת, לעשות צדק ולהשיב את החיים שלנו למסלולם.

(אני מתנצלת מראש על האנונימיות הזו, שנכפתה עליי. צו איסור פרסום מונע ממני ומקורבנות נוספות לחשוף בפניכם את שמותינו או את תמונותינו. זאת גם הסיבה שאאלץ להסתיר מכם ומקורבנות אחרות את שמו של האנס. )

ההתגוננות מפני הליך הנפל:

ההתגוננות מפני תביעת ההשתקה של האנס עולה כסף. החל בשכר טרחה של עורכי דין, דרך הוצאות משפטיות וכלה בנסיעות, ויתור על ימי עבודה, זימון עדים חיוניים לעשיית הצדק ועוד.

ברור לי שבתנאי האנונימיות שנכפתה עליי, לא קל יהיה לשכנע אתכם לתת בי אמון מבלי להבין מי אני ואיך קרה שאנס סדרתי מגיע לבית המשפט על תקן תובע ולא נתבע. אני מבקשת מכם.ן כקהילה, כבני.ות אדם, כהורים, כחברה – להתגבר על אתגר האנונימיות ולתת בי אמון, פשוט כי זו הדרך היחידה להוציא לאור את האמת ולמנוע ממי שמאיים להרוס את חיי להשלים את משימתו.

הסכום שהכנסתי כיעד הראשוני (70,000 ש"ח) הוא המינימום שבמינימום הנדרש כדי לעמוד בהצלחה בהליך המשפטי שפתח נגדי האנס.
*הכסף שיגוייס יוחזק בחשבון מיוחד, וישוחרר על ידי עורך דיני אך ורק לכיסוי המינימלי של המאבק המשפטי -
שלי ושל הקורבנות אחרות**

אני מתחייבת כי כל יתרה שתישאר בתום ההליכים המשפטיים תיתרם במלואה לקרן שמקימה עירד מרציאנו צייגר, לסיוע במימון חוות דעת פסיכולוגיות עבור נפגעות תקיפה מינית בהליכים משפטיים אזרחיים.

קווים לדמותו של אנס:

מי שאנס אותי גר ממש ביניכם, בתל אביב.

הוא יוצא למסעדות, פאבים, מבלה די הרבה.

חבר בקהילות שונות ומגוונות.

יוצא לדייטים, פעיל בטינדר...

גם פייסבוק יש.

שם הוא אוסף אותן, ילדות ונשים צעירות במצוקה כזו או אחרת, כדי לנצל אותן במניפולטיביות ולבצע את זממו,
בחסות מצבן הנפשי הרעוע.

במבט ראשון עשוי להתקבל רושם מוטעה – כאילו מדובר בבחור עדין, אפילו תמים, שלא יכול לפגוע בזבוב; אך הנפגעות הרבות שלו מעידות על תקריות מזעזעות הכוללות התנהגות אגרסיבית ומניפולטיבית שהתגלתה מיד כשנשארו איתו ביחידות.

האנס לא בחל בשימוש בכל כוח כדי לאנוס אותי באכזריות. הוא ניצל את היותנו לבד בדירתו, לא פחות מאשר את השבריריות הרגשית שלי.
את הילדה שהייתי.
חלף זמן עד שגיליתי שאני לא היחידה: עדויות על זוועות דומות שעברו לא מעט נשים אחרות במפגשים איתו החלו לצוף וחשפו את הסאדיזם החולני של האנס במלוא כיעורו.

השמועות על מעלליו של האנס רחשו במשך שנים; בציבורים שונים דיברו תקופה ארוכה על חשדות נגדו, אך לצערי לא נעשה דבר כדי לשים סוף למעשיו.

בשלב מסויים, החלטנו להפסיק לחנוק את האמת בשתיקתנו,
ולהוציא אותה לאור.


מצבי הנוכחי:


ההתמודדות עם האנס ועם מעשיו היא מאבק יומיומי. הוא רודף אותי לא רק בבית המשפט, אלא בכל מקום בחיי. מה שעולל לי באותו הלילה רודף אותי מאז בסיוטים ובפלאשבקים. לצערי, אינני מסוגלת לצאת לבדי מהבית כבר כמעט תשעה חודשים – מה שגרם לאובדן כושר העבודה שלי ובמקביל – לשקיעה בהלוואות.

המשפט שפתח נגדי האנס הפך אותו למאבק העיקרי בחיי, כל חיי סובבים סביבו. מטבע הדברים, גם השלכות הטראומה שחוויתי חמורות מאי פעם. אני מטופלת במרכז יום לנפגעי פוסט טראומה כדי לקבל חוסן נפשי ולמעשה, חיה מיום ליום מבלי יכולת לדעת מה יביא עליי המחר.

אני משוכנעת שאתם.ן רוצים.ות לעזור. כן, קשה לכם.ן עם זה שאין לכם מושג מי אני. מי אנחנו.
אבל גם אתם.ן יודעים.ות שהצדק חייב לצאת לאור ולא פחות – שהמאבק על האמת הוא המאבק שלכם.ן, על ביטחונכם.ן וביטחון ילדיכם.ן, לא פחות מביטחוני שלי.

אני מבקשת מכם.ן לא לשבת מנגד בחיבוק ידיים, אלא להפוך שותפים.ות למאבק החשוב הזה. אשמח שתתגייסו לעזרתנו, כל סכום יסייע.

תודה.

הפרויקט של

אנונימית
צור קשר עם היזם
לפני 6 שנים, בגיל 15.5, אנס אותי גבר בן 22. בימים אלה ממש הוא תובע דיבה את נפגעותיו, וביניהן אני, על כך שחשפנו את פשעיו. פתחתי פרוייקט מימון בשם " לא תאנוס אותי שוב. " על מנת לסלול לי ולנפגעות הנוספות שלו עתיד בהיר יותר ולהביא את האנס לדין! אשמח שתעזרו!
71,940
מתוך 70,000 ₪
103%מומן
0
ימים שנותרו
723
תורמים
מינימום 50 תודה
292 תורמים
מינימום 100 תודה
218 תורמים
מינימום 200 תודה
44 תורמים
מינימום 300 תודה
11 תורמים
מינימום 500 תודה
11 תורמים
מינימום 1000 תודה
כזה.. נעים ומכיל :)
3 תורמים