מבצע עמנואל

הפרויקט של קבוצת נחליאל- סניף עזרא יד-בנימין
<Embed>

  • שלום לכולם!

אנו, קבוצת נחליאל(כיתה ז'), בסניף עזרא יד בנימין- מזמינים אתכם לקחת חלק בפרוייקט גדול!

במסגרת הפרוייקט, נקים פינת הנצחה לסא"ל עמנואל מורנו הי"ד-הקמת הפינה תוכל להתאפשר אך ורק עם עזרתכם! עזרו לנו להקים פינה ראויה לשמה!

  • אז מי זה עמנואל מורנו?

עמנואל מורנו היה קצין בסיירת מטכ"ל, שנהרג בשנת 2005 בלבנון ע"י מחבלי החיזבאללה, עמנואל היה אדם מיוחד, וכדי להנציח את זכרו החלטנו לצאת בפרוייקט.

  • מי אנחנו?

אנחנו, קבוצת נחליאל-כיתה ז' בסניף עזרא ביד בנימין.  הקבוצה מונה כ-30 חניכים, שנפגשים לפעילויות בימי שלישי ובשבתות. במהלך הפעילויות אנחנו עוסקים בנושאים שונים, שנוגעים לערכים ולדמויות מובילות בעם ישראל. הפעילות בקבוצה היא ערכית ומשמעותית, ואנו שואפים ליישם את הערכים אותם אנו מקבלים ולהשפיע מהם על הסביבה. 

  • ומה אנחנו עושים בעצם?

בשנה האחרונה, חגגנו בר מצווה.. לקראת החופש, החלטנו לצאת בפרוייקט לזכרו של סא"ל עמנואל מורנו הי"ד במהלך הפרוייקט, אנחנו לומדים על דמותו ומידותיו של עמנואל, ופועלים בעקבותיו. בסיום הפרוייקט, נקים בסניף פינת הנצחה לעמנואל,מקום מוצל ונעים, שבו יוכלו חניכי הסניף להמשיך וללמוד על ערכיו ומידותיו של עמנואל- וכאן אתם נכנסים!

  • אז כיצד אפשר לעזור?

הקמת הפינה עולה לא מעט כסף, אנו פונים אליכם בבקשה לעזרה כספית, שתעזור לנו להקים פינת הנצחה ראויה- ולהנציח את זכרו של עמנואל כראוי!


תרמו לנו, ותזכו לקחת חלק בפרוייקט גדול!

מעריכים מאוד- קבוצת נחליאל:)הפרויקט של

קבוצת נחליאל- סניף עזרא יד-בנימין
צור קשר עם היזם
אנחנו, קבוצת נחליאל(כיתה ז') בסניף עזרא ביד בנימין. הקבוצה מונה כ-30 חניכים, שנפגשים לפעילויות בימי שלישי ובשבתות. במהלך הפעילויות אנחנו עוסקים בנושאים שונים, שנוגעים לערכים ולדמויות מובילות בעם ישראל. הפעילות בקבוצה היא ערכית ומשמעותית, ואנו שואפים ליישם את הערכים אותם אנו מקבלים ולהשפיע מהם על הסביבה.
7,603
מתוך 7,000 ₪
109%מומן
0
ימים שנותרו
48
תורמים