הגשמת חלום לילדי בית- אפל

הפרויקט של נועה דרגצקי
<Embed>

אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בתרומה שתהפוך את 30 ימי הקייטנה של קיץ 2018 לילדי פנימיית בית- אפל, לקבוצת שקד המונה אחד-עשר ילדים לקיץ בלתי נשכח, ימי כיף, העשרה ועוד...

שלום, קוראים לי נועה, אני בת 19 וחצי ואני מתנדבת בשנת שירות (שנת תרומה לפני השירות הצבאי) בפנימיית בית- אפל.

קצת על הפנימייה:

בית אפל זוהי פנימייה שיקומית בגן יבנה לילדים  ונוער מכיתה א' ועד י'ב.

הילדים בפנימייה שלנו הם ילדים ללא עורף משפחתי אשר הוצאו מבתיהם עקב מצב סוציואקונומי קשה בבית.


קבוצת שקד המקסימים:

הקבוצה שלי נקראת קבוצת שקד והיא כוללת אחד- עשר ילדים מקסימים מכיתה א' ועד ו' אשר יצאו ממצבים קשים ושונים בבית. הילדים נמצאים בפנימייה רוב שעות היום ויוצאים אחת לשבועיים לביתם.

הפנימייה מהווה חלק חשוב ומשמעותי בחינוך שלהם, במענה הרגשי שלהם, בהעשרה שלהם ובעיקר מהווה עבורם בית.

יחד עם הצוות שלי אני מנסה לגרום לכל ילד וילד להגשים את החלומות שלו, למצא את היכולות שלו, לרצות לשאוף הכי גבוה, לגרום להם להאמין בעצמם ולהיות גאים במי שהם, לגבש אותם כקבוצה שחבריה יעשו הכל אחד למען השני, לגרום להם להרגיש חלק ממשפחה. 

אני נמצאת עם הילדים שלי כל יום ובמשך כל היום. עוברת איתם את חיי היומיום שלהם, למשל עוזרת בשיעורים, מקלחות, תורנויות, חוגים, פעילויות, למידה, העשרה ועוד... אך אני בעיקר שם בשבילם על- מנת להיות להם לאוזן קשבת, לתת להם תמיכה רגשית, והמון חום ואהבה. הם מאוד יקרים לליבי.

אז מה החלום?

תקופת הקיץ זוהי תקופה משמעותית ומסכת שנה שתמיד נשארת בלתי נשכחת וחווייתית לילדים. 

לצערי, לילדים שלי אין קייטנה ללכת אליה והם נמצאים רוב חודשי הקיץ בפנימייה. לכן, אנחנו, צוות המדריכים שלהם, מנסה להשיג כספים לימי כיף שהילדים יוכלו להינות בחופשת הקיץ. בזכות התרומות נוכל לארגן לאחד- עשר הילדים בקבוצת שקד עוד פעילויות והפעלות שונות לסיום החופשה עם טעם מתוק, טעם של חופש גדול כמו שכל ילד היה רוצה לחוות.

אנחנו רוצים להפוך את הקיץ הזה לסיום וסיכום שנה משמעותית של כל ילד וילד כפרט ושלהם כקבוצה.

בעזרת הכסף שנגייס, בעזרתכם! מתוך 30 ימי הקייטנה שתיערך בחודשי יולי ואוגוסט הקרובים נוכל להוציא לפועל כמה ימים מרוכזים של גיבוש, כיף והעשרה, בנוסף נרצה להוציא כל ילד לחוויה מיוחדת ואישית, טיול משותף, יציאה קבוצתית לאטרקציות שונות ולתת להם לחוות חוויה שלא יצא להם לחוות כגון: יציאה לסרט בקולנוע, ארוחת ערב מפנקת במסעדה, באולינג, אסקייפ רום, יציאה לגן חיות וצ'ופרים נוספים...

חשוב לציין- 

רק בזכות גיוס מוצלח, כלומר הגעה ל 100% מהסכום שאנו צריכים להגיע אליו (3000 ש"ח) הפרויקט יוכל לצאת לפועל.

כלומר יש לנו בסך הכל 20 יום להשיג 3000 ש״ח! 

לכן, כל תרומה תהיה כל כך משמעותית עבור אחד- עשר הילדים שלנו. 

עזרו לנו להגשים להם את חלום חופשת הקיץ המושלמת. עזרו לנו לגרום להם לסיים את חופשת הקיץ עם טעם מתוק וחוויות חדשות כמו שכל ילד ראוי לחוות. 
הפרויקט של

נועה דרגצקי
צור קשר עם היזם
קוראים לי נועה דרגצקי, אני בת 19, גרה במושב קדרון ואני מתנדבת בשנת שירות (שנת התנדבות לפני הצבא) בפנימיית בית- אפל לילדים ונוער בסיכון שבגן יבנה. אני מדריכה של קבוצת שקד, אחד-עשר ילדים מקסימים מכיתה א'-ו'. אני והצוות שלי נמצאות עם הילדים רוב שעות היום. אנו עוברות איתם את תהליכי ההתבגרות שלהם, חיי היום יום, לימודים, העשרות, אוזן כפרטים וכקבוצה.
5,010
מתוך 3,000 ₪
167%מומן
0
ימים שנותרו
42
תורמים
מינימום 50 מכתב תודה
לכל תורם יישלח למייל מכתב תודה
12 תורמים
מינימום 100 מכתב תודה למייל וטלפון תודה
לכל תורם יישלח מכתב תודה למייל + טלפון תודה מאחד המדריכים
16 תורמים
מינימום 350 מכתב הוקרה בדואר + טלפון תודה
לכל תורם ישלח מכתב הוקרה בדואר + טלפון תודה מאחד המדריכים
2 תורמים