הכלבה סול תציל את אור !

הפרויקט של אורלי פרוינד עמותת יחד מחושך לאור
<Embed>

היעד הבא 100000 ש"ח

 יאפשר לעוד לנפגעת תקיפה מינית אמא חד הורית לקבל את ביתה חזרה מאומנה, בעזרת כלבת שירות טיפולית שתעניק לה מתנת לחיים!

  (העמותה קיימת משנת 2013 ומוכרת לצורך מס לפי סע' 46 לפקודת מס הכנסה) 

הענקתם לאור מתנת חיים, גם טל שצפתה מהצד מחכה לקבל כלבת שירות ומה אם לא מילותיה של טל יעזרו לכם להבין מה זה אומר בשבילה:

להיות ניפגעת תקיפה מינית. 
זה לחיות בתוך עולם מוזר שמדברים איתי בשפה שאיני מכירה. 
עולם משוגע ומאיים. 
לא לעמוד בציפיות. עבודה לימודים.
להיות אני זה לקום באמצע הלילה אחרי לילה סיוט זה למצוא את עצמי ברחובות באמצע הלילה. למצוא את עצמי בחדר מדרגות שהגוף שלי משותק. להיות אני זה לאבד את הקול ולא להיות יכולה לדבר. להיות אני זה להיות הילדה הקטנה שזקוקה לאהבה. להיות אני זה להיות במצב יציב לשניה ופתאום מתחיל התקף וצרחות אימה. להיזרק על הריצפה לחתוך כי זה מה שמרגיע. להיות אני זה ליפול להתעלף. להיות אני זה ליפול מהמיטה באמצע סיוט ולמצוא את עצמי בריצפה באמצע הלילה. להיות זה כואב בתוך הלב לרצות שלא יכאב יותר להיות אני זה מלחמת הישרדות. עולם משוגע. התקפים ועוד התקפים לא נושמת התקפים וצעקות אימה פתאומים. להיות אני זה להרגיש כאב עמוק בתוך הלב. להיות אני זה לבקש לשים קץ לכאב. להתחנן לשקט ולישון ולהעלם מהכאב. 
הדבר שהכי הייתי רוצה שיהיו לי חיים אחרים לחבוק את הבת הקטנה שלי ושלא ניפרד לעולם. ללכת ללימוד ולעבוד ולתפקד. זה נשמע כמשהו רחוק מידי. כשהיתי ילדה קטנה היה לי כלב קראתי לו קוקו אהבתי אותו ולקחו לי אותו. שמעתי על הכלבה שירות טיפולית מאורלי אני צריכה עזרה אינטנסבית כלבה שתלמד לעזור לי בהתקפים כלבה שתחבק אותי ותהיה חלק מהמשפחה שלי ושל הבת שלי. כלבה שתכיר אותי ותלמד לעזור לי במצבים קשים שההתקפים מגעים שמתעלפת שאני מתנתקת או שאני משותקת ברחוב. כלבה שתעזור לי ותכיר אותי ותלמד לעזור לי במצבים קשים וקיצונים. ובהשך תוכל להחזיר לי את הבת שלי. 
הבת המיוחדת שלי שבחרתי עבורה בחירה קשה שתגדל באומנה עד שאוכל לסדר את השברים ולאסוף את עצמי. 
להיות אני זה להיות ולא להיות. 

עזרו לנו להגיע ליעד הבא עבור טל בשמונה ימים שנותרו!!


גם אור רוצה לחזור לחיים. אור היא בחורה צעירה בת 26, שאובחנה כמי שמתמודדת עם פוסט טראומה בעקבות תקיפה מינית מתמשכת שעברה בילדותה. היא מתמודדת עם ריבוי אישיויות כתוצאה מן הפגיעה וגם נתונה להתקפי פרכוסים. בעקבות מצב זה היא אינה מוגנת, לא בשעות היום ובטח שלא בשעות הלילה. לצערי הרב היא גם נפגעת לא מעט מאנשים שמנצלים את מצבה הרגיש.

"גלגל ההצלה" של אור, זה שיאפשר לה לחזור לחיים ולהשתלב בהם היא כלבת שירות טיפולית המיומנת בליווי נפגעי פוסט-טראומה.     

כדי להשתקם אור חייבת להיות מוגנת ובטוחה רק בתנאים כאלו הטיפול הנפשי  שאנו מעניקים לה עשוי להועיל. 

הפתרון לאור הוא כלבת שירות שמאומנת ללוות אותה סביב השעון, לענות על כל הצרכים המורכבים שלה. כלבה כזו דורשת הכשרה הרבה יותר מורכבת ויקרה מהכשרה של כלבי נחיה לעוורים למשל. מדובר בתהליך אימון אינטנסיבי של שנתיים. שנה ראשונה אימון כשהכלבה במשפחת אומנה ושנה שניה לווי צמוד בבית המטופלת ואיזורי המחיה שלה. הכלבה לומדת להגיב במצבי מצוקה מרובים - ניתוקים, אובדן התמצאות, פגיעה עצמית, קימות בלילות ויציאה מהבית פרכוסים ועוד ועוזרת לאור לחזור לכאן ועכשיו - מדובר בשמירה 24/7 על המטופלת. זה דורש מאות שעות אימון שיחות עם אנשי הטיפול ונסיעות וכד'. העבודה היא עם כל מטופל לפי הצרכים שלו בצמוד לאנשי הטיפול.

העלות הינה 70,000 ₪ וכוללת רכישת הכלבה אימון הכלבה לאורך שנתיים, בניית הקשר בינה לבין אור תוך התאמה מקצועית ומדויקת לצרכיה האישיים בתאום עם המטפלים באור, וכן מזון וטיפול וטרינרי בשנתיים בראשונות לאחר הגעתה לאור. הכלבה תלווה את אור לפחות עשר שנים!!!!!                                                       

קראו את מילותיה של אור בהמשך. אין הסבר יותר טוב מזה.

מדובר בתהליך של שנתיים אימון !!!

בשנה הראשונה נערך אימון אינטנסיבי של סול בנפרד מאור ולאחר מכן כחצי שנה של אימון בצמוד לאור ולמטפלת שלה. בשנה זו סול נמצאת במשפחת אומנה.     

בשנה השנייה סול עוברת לגור עם אור ובמשך שנה שלמה ממשיך תהליך של לווי צמוד של אור וסיום ההכשרה של סול להתאמה מקסימלית לצרכים הייחודיים שלה.

אני כבר רואה בעיני רוחי את אור מחייכת, יוצאת ללמוד ולעבוד ומסוגלת להשתלב בחברה ולבצע פעולות שעבור כולנו הן יומיומיות. פשוט חיה.  עזרו לנו לממן את הכלבה של אור, זו שתאפשר לה לקבל את חייה במתנה!  

כלבה מסוג זה היא עבור אור תקווה אמתית לחזור ולנהל חיים תקינים, ולקבל את תחושת הביטחון לה היא כה זקוקה.

אור בחרה את שמה של הכלבה - סול 
סול תהיה המשפחה החדשה של אור, החברה , השומרת, סול תתן לאור תחושת בטחון ותחושה של נוכחות כזו שתפיג את הבדידות.
בשביל אור סול היא הסיבה לרצות לחיות כי היא התקווה שלה לסיכוי שלא היה לה מעולם.

אנחנו רוצים להעניק לאור חיים עצמאיים, איכותיים עם אופק שיקומי

לאפשר לה להיחלץ ממסגרות של אשפוזים ומסגרות סגורות שלא מקדמות אותה אל עבר השילוב במעגל החיים. 

 אור ילדונת שהמערכת החליטה שאין לה סיכוי  והנה אור מוכיחה 

לכולם שעם המענה הנכון היא משתקמת !

לאחר שנוכיח הצלחה נפעל כדי להשיג מימון מהמדינה לכלבי שירות טיפוליים לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית במצבה של אור. 

אנחנו נוכיח שכלב שרות לנפגעות ונפגעים במצבי קיצון כמו אור, הוא פתרון מדהים ופורץ דרך שיאפשר להשתחרר מתלות ולהינצל מפגיעות נוספות. בשביל לעשות זאת יש צורך במאות שעות עבודת מאלף, נסיעות, טיפול בכלבה ועוד...

אור כבר עכשיו מצליחה לראות משהו שלא היה לה מעולם - עתיד!

יחד נעניק לה את התקווה הזו.

תודה מכל הלב

אורלי 

054-4789690

מילותיה של אור:

כן ככה. להיות אני, זה להיות תלויה באויר, ללכת לאיבוד בערים זרות, ביערות, בשדות, בכבישים. להיעלם לשעות ולא לזכור דבר. לדעת שהייתי דמות אחרת. ולא לדעת מה ולמה להצטרך בני אדם להגנה. לתחושת ביטחון. חרדות נטישה זה דבר שבשגרה פה. לא לסמוך. לפחד, כמעט כל הזמן, לפחד. להיפגע, לרעוד, לפרכס. למצוא את עצמי פצועה. חתוכה אחרי ניתוק, פגיעות עצמיות. למצוא את עצמי מסטולה תחת ולא לדעת ממה . להתעורר בבית חולים אחרי שטיפת קיבה כי משהי החליטה ש60 זה אחלה מספר ובלעה כמות כזו של כדורים. לישון עם עיניים פקוחות. לא לישון שבוע ברצף. להתעלף ברחוב בהתקף חרדה, ניתוק או פלאשבק. ולגלות אמבולנס לידך שדורש ממך להתפנות עמו.. ומלא אנשים סקרניים. החוסר אונים. טירוף בדידות, וכל זה רק חלק קטן ממה שעובר עליי, כנפגעת גילוי עריות בילדות .. ונפגעת באופן כללי בהמשך. פוסט טראומה. פוסט-טראומה מורכבת. שנים של חיפוש פתרונות, שנים שכלום לא יציב ודבר לא מחזיק  חוץ ממני, מחזיקה את עצמי, נגד עצמי. נגד הסיכויים. מחזיקה.

יום אחד ,אישה אחת,  קטנה, מול מערכת ענקית וחסרת תועלת. אישה עם לב ענק ,עוצמתית, מול אפס תמיכה שהייתה אמורה להיות.(היתה אמורה..חח) באה והעלתה רעיון גאוני. כלבת נחיה. לאישה הזאת קוראים לה אורלי פרוינד היא נותנת לי כוח לשרוד, פשוט כך. נתנה לי הבטחה שהכלבה הזאת , תהיה שלי, לתמיד. תשמור עליי כשאתעלף או אפרכס ברחוב, או בבית . תהיה איתי בניתוקים ובחיבוקים ותלך איתי לכל מקום. יואוו...אני הולכת לקראת משהי שלא תעזוב בחיים.....שוק. אז ...אני מנסה גם ,לא לעזוב אותה. היא הכוח שלי לקום אחרי כל לילה מטורף ומסויט ולהמשיך הלאה. עם שפכטל רציני אמנם, אבל ממשיכה. הקטנה שלי, היא לברדורית שחורה, מהממת! קראתי לה סול. כי מוזיקה זה הכל בחיי וסול sull זה נשמה ושמש בספרדית.. השילוב המשולש הזה, הוא מושלם. בעיניי. אורלי המלכה,(נשבעת שהיא כזאת. למרות שהיא לא מחפשת תשבחות) מגייסת כספים לתהליך.. כי הוא עולה הרבה ודורש אימונים קבועים  עם מאלף צמוד. כרגע סול במשפחת אומנה (משפחה מקסימה בפני עצמה, שמתנדבת לתהליך הזה) היא בת שישה חודשים ואני מכירה אותה כבר מגיל חודשיים .כל שבוע הולכת לבקר אותה..          בעזרת החברות הקסומות שלי ,שלוקחות אותי אליה ספיישל, הלוך חזור. (מי היה מאמין שאכיר נשים טובות כל כך בעולם.. מי?.. כי לא אני) ושם אני לומדת אותה והיא אותי ויש חיבוקים, המון חיבוקים ומלא אהבה, מלא. בחיי, לא ידעתי שיש בי כל כך הרבה אהבה. ככל הנראה היא הולכת להיות הנס של חיי. מממ..נראה לי. ברור שלא הכל  ישתנה.. וברור שהסבל לא יגמר. לא מהר כל כך לפחות. אבל היא תיתן לי כל כך הרבה כוח..בזה אני בטוחה. ונאחזת בזה. בה. עוד שישה חודשים היא עתידה לעבור אליי ,לתמיד. נשאר לי להחזיק חזק עד אז. לכן, ביום ראשון נכנסת לאישפוז  שאולי יהיה ארוך טווח (העניין עוד לא ברור) בשביל לשרוד את התקופה הקשה הזאת. עד שסול תבוא.

והנה היא, כיום. ואנחנו, ביום הראשון שפגשתי בה. אהבה ממבט ראשון

הפרויקט של

אורלי פרוינד עמותת יחד מחושך לאור
צור קשר עם היזם
שמי אורלי, בת 50 אמא לשלושה ילדים, עברתי פגיעה מינית קשה מגיל 5 עד אחרי עשרים. כבר 22 שנה אני פעילה בכל דרך אפשרית כדי להקל על חייהם של נפגעות ונפגעים, עברתי הליך משפטי שארך 14!! שנה ובסופו היתה הרשעה. כל השנים האלו אני מדברת בפני שופטים רופאים, סטודנטים למשפטים, אנשי חינוך וטיפול ועוד, על מנת להעלות את המודעות לצרכים, הבנת מהות הפגיעה המינית בילדים, השלכות הפגיעה והנעת כל מי שרק מקשיב לה לפעולה. לפני כשש וחצי שנים אורלי יזמתי את הקמת עמותת יחד מחושך לאור המעניקה טיפול נפשי ארוך טווח פרטני וקבוצתי לגברים ונשים שעברו פגיעה מינית בילדות. אני פועלת בכל דרך להשיג פתרונות לנפגעות ונפגעים, אם בשינויי חקיקה ומדיניות אם מול משרד הרווחה הבריאות החינוך, כל זה בשבילי מהווה ריפוי ותיקון לשתיקה שנכפתה עלי בילדות. הפרויקט הזה של כלבי שירות הוא פרויקט פורץ דרך שלא ייעצר כאן אלא יחד נאלץ את המדינה לממן כאלו כלבים לנפגעות ונפגעים במצבי קיצון שעד היום לא קיבלו שום פתרון מהשירות הציבורי. אנחנו עובדים על הצעת מחקר של לווי פוסט טראומטיים כתוצאה מפגיעה מינית ע"י כלבי שירות וניישם אותו בהמשך. אור היא פורצת הדרך הראשונה שתוכיח למערכת שכבר התייאשה ממנה שהיא סה"כ היתה צריכה את הפתרון הנכון עבורה. תודה לכולכם על השותפות לדרך אורלי 054-4789690
72,871
מתוך 70,000 ₪
104%מומן
0
ימים שנותרו
494
תורמים
מינימום 50 כרטיס כניסה להרצאה של אורלי פרוינד בתל אביב
אפגוש אתכם ואתכן במקום נעים בתל אביב ואספר לכם על המסע שלי, על ייסוד העמותה, ועל תובנות כל כך רבות שצברתי לאורך חיי.
יתקיים במרכז הארץ.
43 תורמים מתוך 50
מינימום 50 מכתב תודה מאור וממני
תודה שלקחתם חלק במסע ההחלמה שלי.
תודה שאתם.ן עוזרות לפרוץ דרך לסיכוי גם עבור נפגעות ונפגעים אחרים.
ישלח למייל
186 תורמים
מינימום 50 כרטיס כניסה להרצאה של יעל שרר
יעל שרר היא במאית דוקומנטרית, פעילה חברתית ופעילה פמיניסטית עיתונאית ויוצרת הסרט "כביסה מלוכלכלת", העוסק בסיפורה האישי.

את סרטה הדוקומנטרי "כביסה מלוכלכת" הציגה לראשונה בשנת 2012 בבכורה בפסטיבל דוקאביב.
ההרצאה תתקיים במרכז הארץ.
24 תורמים מתוך 50
מינימום 70 ספרה של ארני זקס- "קודם קול אמא"
ספר על אמהות במאה ה 21.
ארני אמא לשלושה ששמה את המשפחה במרכז.
מטפלת ומחנכת בעזרת בעלי חיים, מתמחה בעבודה עם ילדים נוער בסיכון ועבודה עם מכורים.
יגיע במשלוח בדאר.
19 תורמים מתוך 29
מינימום 100 מכתב תודה מאור וממני
תודה שלקחתם חלק במסע ההחלמה שלי.
תודה שאתם.ן עוזרות לפרוץ דרך לסיכוי גם עבור נפגעות ונפגעים אחרים.
ישלח למייל.
67 תורמים
מינימום 100 מכתב תודה מטל וממני
מכתב מכל הלב מטל שמחכה גם היא לכלבת שירות וממני - אורלי
0 תורמים
מינימום 150 סדנת קירמיקה
סדנא ל 8 משתתפים בתיאום מראש בסטודיו של תמר פייקס בירושלים.
תמר פייקס היא אמנית וקדרית.מורה לאמנות.
מוזמנים לסטודיו בירושלים לסדנא חד פעמית. משך הסדנא שעתיים בתכנית התנסות באובניים, עבודת יד בחומר. לאחר הסדנא אשרוף את הכלים בתנור ואפשר יהיה להשתמש בהם. דף פייסבוק tamar paikes.
הסדנא תתקיים באחד מימי רביעי בערב
3 תורמים מתוך 8
מינימום 200 מכתב תודה מאור וממני
תודה שלקחתם חלק במסע ההחלמה שלי.
תודה שאתם.ן עוזרות לפרוץ דרך לסיכוי גם עבור נפגעות ונפגעים אחרים.
ישלח למייל.
14 תורמים
מינימום 200 שעת אילוף כלבים
שיעור של שעה אצל אלפא טריינינג Alpha Training. בנוסף תקבלו הנחה של 10% הנחה על 5 שיעורי אילוף נוספים. אפשרי בערים:
תל אביב
גבעתיים
רמת גן
חולון
בת ים
תורמים שאינם מהערים המצויינות יגיעו (בתיאום מראש) לשיעור אילוף בגבעתיים.
1 תורמים מתוך 5
מינימום 250 מפגש הדרכת הורים
מפגשי הדרכת הורים באיזור מגידו/יקנעם
מפגש של שעה
עדי ברש בירשם-
מדריכת הורים ומטפלת בסיוע בעלי חיים, סטודנטית לעבודה סוציאלית, אמא ל 3 ילדים.
0 תורמים מתוך 5
מינימום 300 טיפול שיאצו +אבחנה
שמעון פנחסוב, מטפל בבעיות אורטופדיה וכתף, לפי עקרונות הרפואה הסינית.
50 דקות + אבחנה
יתקיים בקליניקה בתל אביב
בתאום מראש
0 תורמים מתוך 2
מינימום 300 מכתב תודה ושיר שכתבה אור
תודה שלקחתם חלק במסע ההחלמה שלי.
תודה שאתם.ן עוזרות לפרוץ דרך לסיכוי גם עבור נפגעות ונפגעים אחרים.

אור משתפת אתכם בשיר שכתבה.
ישלח למייל.
14 תורמים
מינימום 350 טיפול אנטי אייג'ינג
"עטוף בהילה"
הילה כהן קוסמטיקאית פרא-רפואית מדופלמת ומומחית לאקנה
תעניק בקליניק שלה בהוד השרון בתיאום מראש טיפולי אנטי אייג'ינג.
1 תורמים מתוך 2
מינימום 350 פגישה חד פעמית לשיח על כל נושא פמניסטי שמציק לך 
דנה שלמון: דנה שלמון, תרפיסטית באומנות ופעילה חברתית עם נסיון רב שנים. כולנו זקוקים לחיזוק, חיבוק, הבנה ואהבה מפעם לפעם, במיוחד במשברי החיים, הטיפול באמנות הוא גלגל הצלה נהדר, ידידותי, עדין ועמוק גם יחד
המפגש יתקיים בתל אביב או רחובות בתיאום מראש.
1 תורמים מתוך 3
מינימום 500 מכתב תודה ושיר שכתבה אור
תודה שלקחתם חלק במסע ההחלמה שלי.
תודה שאתם.ן עוזרות לפרוץ דרך לסיכוי גם עבור נפגעות ונפגעים אחרים.

אור משתפת אתכם בשיר שכתבה.
ישלח למייל.
3 תורמים
מינימום 1000 מכתב תודה ושני שירים שכתבה אור
תודה שלקחתם חלק במסע ההחלמה שלי.
תודה שאתם.ן עוזרות לפרוץ דרך לסיכוי גם עבור נפגעות ונפגעים אחרים.

אור משתפת אתכם בשני שירים שכתבה.
ישלח למייל
6 תורמים
מינימום 1200 הרצאה על טראומה ויציאה ממנה
דנה שלמון: דנה שלמון, תרפיסטית באומנות ופעילה חברתית עם נסיון רב שנים. כולנו זקוקים לחיזוק, חיבוק, הבנה ואהבה מפעם לפעם, במיוחד במשברי החיים, הטיפול באמנות הוא גלגל הצלה נהדר, ידידותי, עדין ועמוק גם יחד/
cthzur vnrfz
0 תורמים מתוך 1
מינימום 40 הספר "לב היער" מאת רונית ש דינצמן
ספר נוער צעיר (בני 8-12) שהיה מועמד הפנקס לספר הנוער הטוב ל 2016, וקיבל ביקורת נהדרות. גיבורת הסיפור היא לוחמת צדק, טובת לב ומלאת חמלה, שפועלת כדי לחולל שינוי חברתי ולעזור לחלשים ביותר בחברה.
משלוח בדאר ישראל.
10 תורמים מתוך 10
מינימום 50 ספר שירה- דבר בלתי נראה בהוצאת פרדס
לי עברון, ילידת ירושלים, 1975, כותבת פרוזה למבוגרים ולילדים ומרגמת ספרות מצרפתית ומאנגלית. דבר בלתי נראה הוא ספר שיריה השלישי.
הספר ישלח בדאר.

20 תורמים מתוך 20
מינימום 70 ספר השירים "שחרחורת" מאת איריס אליה כהן
היא סופרת, משוררת ואמנית ישראלית, כלת פרס ראש הממשלה ליצירה, לסופרים ולמשוררים, לשנת 2015. 'שחרחורת' הוא ספר שיריה הראשון של הסופרת איריס אליה כהן ספרים נוספים:
רומנים
מכְּתובְּ, הוצאת הקיבוץ המאוחד, 2011
דוּשינקא, נשמה, הוצאת הקיבוץ המאוחד, 2013
גַּלְבִּי, הוצאת ידיעות ספרים, 2016
גבר אישה ציפור, ידיעות ספרים 2018
שירה
שחרחורת , הוצאה עצמית, 2014
פלא-פואמות ושירים, ידיעות ספרים, 2017
פרסים
משלוח בדאר ישראל.
10 תורמים מתוך 10
מינימום 70 הספר "שאף אחד לא ישמע" מאת דפנה ארגמן
הספר מביא את סיפורה של ילדה קטנה, נערה יפה, אישה צעירה, דפנה שמה, שנאנסה על ידי אביה. המילים מתארות את מסעה מילדות לבגרות, התמודדותה מול חברה שופטת ומאשימה, התנועה בין הרצון למות לחדוות החיים, והקול שחוזר ואומר ש... ש... שאף אחד לא ישמע.
זהו סיפורה האישי של דפנה, ובנ בעת זהו סיפורן של ילדות רבות שנפגעו ועדיין נפגעות.
משלוח בדאר ישראל.
20 תורמים מתוך 20
מינימום 80 ספר שירים על אימהות ואמהות
ספר שירים על אימהות
ואמהות מאת זהר אלימלך, שנועד לתת לכל אמא תחושה שהיא נהדרת, שהיא לא לבד ושמותר לה.
יועבר במשלוח.
10 תורמים מתוך 10
מינימום 80 הספר לשאול את הנץ של עליזה גלבוע
לשאול את הנץ - ספר על תהליך של צמיחה והעצמה.
הספר מספר על תהליך "אימא נץ" - אשר לאחר תהליך ממושך של טיפול בפציעותיה, יוצאת לחופשי . בדרכה היא משחררת אט, אט, את הפחדים, ומגלה את כוחותיה, את האני הפנימי, את עצמה. זהו ספר מצוייר למבוגרים, והוא מעוצב כך שיזכיר יומן אישי.
10 תורמים מתוך 10
מינימום 100 ספרה של נעמי כץ "ביוטיפול: נערות עוצמה יופי"
ספרה "ביוטיפול: נערות עוצמה ויופי" מביא מבט עדכני על עולמן הסוער של נערות כיום, כולל התייחסות לרשתות החברתיות, תחום שתופס נפח גדול ומשמעותי בחייהן. גישתה מלאת חום והבנה של אתגרי הגיל. היא מציעה עצות מעשיות וקלות ליישום לנערות והוריהן, כיצד לעבור את גיל ההתבגרות בשלום. הספר חושף את האמת שבתהליך הפיכתנו מנערות לנשים בעולם שבו נשים מנסות להתאים את עצמן למודל יופי בלתי אפשרי. יאפשר לך לגלות את היופי בלהיות מי שאת באמת, לטפח אהבה עצמית ועוצמה פנימית.
5 תורמים מתוך 5
מינימום 150 טיפול ליפטינג
"עטוף בהילה"
הילה כהן קוסמטיקאית פרא-רפואית מדופלמת ומומחית לאקנה
תעניק בקליניק שלה בהוד השרון בתיאום מראש טיפולי ליפטינג עם כוסות רוח,
תוך החדרת לחותנים. משך כל טיפול כשעה.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 200 משחק ברידג' עם חברת נבחרת ישראל לנשים
יתקיים באיזור המרכז.
הפרטים יסוכמו עם רוכש/ת התשורה.
3 תורמים מתוך 3
מינימום 200 טיפול רפלקסולוגיה
רעות בניטה
מטפלת בכירה ברפלקסולוגיה, שיאצו וארומתרפיה, ורוקחת מוצרי טיפול וטיפוח טבעיים.
מקבלת בירושלים/ בני דקלים/שדרות.
בתאום מראש.
1 תורמים מתוך 1
מינימום 200 טיפולי רפלקסולוגיה
טיפולי רפלקסולוגיה לנשים בלבד בקליניקה של רחלי גנור בירושלים.
רחל היא רפלקסולוגית בכירה עם התמחות בפוריות, הריון ולידה.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 200 שרשראות Gioielli by Liat
שרשראות בעיצובה של האמנית ליאת דדוש.
שם המותג Gioielli by Lia.
יגיעו במשלוח בדאר.

דוגמא לשרשרת בקישור הבא:
https://www.facebook.com/GioielliByLiat/photos/a.363986723670867/1733985516670974/?type=3&theater
5 תורמים מתוך 5
מינימום 250 טיפול פנים
בקליניקה של איילת קליין בדגניה ב' עמק הירדן,
תוכלנה לקבל טיפול פנים קלסי הכולל ניקוי לחות הזנה ועיסוי פנים מפנק.
**כל המוצרים בקליניקה הם מוצרים שלא נוסו על בעלי חיים**
2 תורמים מתוך 2
מינימום 300 טיפולי קוסמטיקה
"Perfect Treatment" בהנהלת אילנית פינקלשטיין יעניק לתורמת:
טיפול ניקוי עמוק /טיפול אנטי אייג'ינג/טיפול למיצוק והבהרה.
המכון נמצא בחיפה.
5 תורמים מתוך 5
מינימום 400 עריכת יצירה ספרותית/טקסט
תמר וייס היא סופרת ועורכת ספרים. תמר מעניקה מפגש פידבק ליצירה (קריאת היצירה של הכותב, עם פידבק מקצועי והערות עריכה)
המפגש יתקיים במשך שעתיים בירושלים.
תיאום המפגש יעשה מול רוכש
1 תורמים מתוך 1