חתולי הרחוב אינם הפקר

הפרויקט של נועה בשיתוף עמותת סנטיאנט
<Embed>

היעד הבא 250,000 ש"ח
חושפים את העוולה הבאה

הגענו ליעד אבל זה לא אומר שאנחנו עוצרים!
בזכות כ-1300 תורמים נדיבים ועוד אלפי אנשים שדאגו להפיץ, להגיב ובכלל - להיות מעורבים, הגענו ליעד המיוחל - 200,000 ש"ח! 

המאבק המשפטי וכמובן הציבורי יכול להמשיך במלוא הכוח כאשר הנטל הכלכלי אינו מהווה מכשול. עבורנו זה הישג מדהים שהושג בזכותכם ובזכות היכולת שלנו להתאגד מול עוול נוראי לכאורה שכזה. תודה רבה! 

נותרו ימים ספורים לסיום הקמפיין וזה הזמן למקסם את ההזדמנות שנוצרה ולהכריז על יעד נוסף, חשוב לא פחות מהתחקיר שכולכם ראיתם.

ראשית, אל דאגה! היעד הבא לא בא על חשבון היעד הראשון, שהושג במלואו. הוא מתווסף אליו ויתממש במידה ונצליח לעמוד גם בו.

במהלך העבודה על התחקיר במרפאת העיקורים נחשפנו (נועה ועמותת Sentient) לעוולות רבות, מקרים מסמרי שיער שהיו מזעזעים גם את הקשוחים שבכם. מעל כולם בלטו שני דיווחים ומאחד מהם אנחנו מקווים להוציא תחקיר מקיף ומוצלח לא פחות ואף יותר מהתחקיר הנוכחי. הפרטים כמובן חסויים אבל אתם יכולים לנחש שמדובר במשהו רציני שכמו במקרה הקודם, רק מחכה להיחשף לציבור.

לשם כך אנחנו זקוקים למימון

 התחקיר הקודם נעשה בהתנדבות מלאה של נועה, ועמותת Sentient התמודדה עם ההוצאות הנלוות. במקרה הזה אנחנו זקוקים לתחקירן וציוד חדש ומותאם - וזה עולה כסף. היעד הבא שלנו הוא 50,000 ש"ח נוספים. אם נגיע גם ליעד הזה, עמותת Sentient תוכל לצאת לדרך ולממש גם את התחקיר הבא. 

עיזרו לנו למנף את ההצלחה הנוכחית ולהמשיך להביא לכם למסך את מה שקורה במחשכים, רחוק מעיני המצלמה (אך לא להרבה זמן).

אנא ספרו על היעד החדש לכל מי שעשוי לתמוך - משפחה, חברים, קולגות, וביחד נגיע גם ליעד השני ונוציא תחקיר חדש למופתעושים צדק לחתולי הרחוב 

המחדלים שחשפתי בחברה הגדולה בארץ לסירוס ועיקור חתולי רחוב היו מזעזעים. עכשיו אני יוצאת למאבק משפטי וציבורי על מנת להבטיח שזוועות כאלה יחדלו מלהתקיים.

הסיפור שלי

קוראים לי נועה. אני הייטקיסטית במשרה מלאה ופעילה למען זכויות בעלי חיים. במשך כשלושה חודשים עבדתי כלוכדת בחברה הגדולה בארץ לעיקור וסירוס חתולי רחוב. תפקידי היה ללכוד חתולים שטרם עברו עיקור/סירוס, להביאם לאותה חברה לביצוע ההליך ולאחר התאוששות קצרה להחזירם לנקודה ממנה לקחתי אותם. הסיבה האמיתית לעבודתי שם, היתה ששמועות עקשניות סביב פגיעה קשה בחתולים באותו מקום גרמו לי לרצות לברר ולגלות מה קורה שם באמת ואם אמנם מתרחשת בחברה זו פגיעה בחתולים, לכאורה, החל מזיוף מסמכים וכלה בצער בעלי חיים חמור. אני לא תחקירנית מקצועית ולשם ביצוע המשימה חברתי לעמותת Sentient, שמתמחה בתיעוד נסתר של התעללות בבעלי חיים. העמותה ליוותה אותי וסיפקה לי את הידע והציוד הדרוש לאורך כל הדרך. כבר מההתחלה נדהמתי לגלות את רמות הסניטריה והניקיון המחרידות המקום, שתואמות יותר מדינת עולם שלישי. הזלזול הרב ברווחת החתולים המגיעים לשם ואת הפגיעה הקשה הצפויה לכאורה בבריאותם. הקונפליקט שלי היה אדיר. מצד אחד ראיתי דברים נוראיים ורציתי לצרוח חזק ככל האפשר כדי שהם יפסקו, מצד שני ידעתי שאני חייבת להמשיך ולתעד, אחרת לא אשיג את המטרה. לא אחת יצא שבמקום לשחרר חתול לאחר סירוס לקחתי אותו ישירות למרפאה פרטית, על חשבוני, כדי שיקבל טיפול רפואי מתאים ולא יחזור לרחוב במצב בו היה. במשך כל זמן עבודתי שם המשכתי במקביל לעבוד במשרה מלאה בעבודה האמיתית שלי ולאחר שהבנתי שאספתי מספיק חומר, התפטרתי מהמקום הנורא ההוא והבטחתי לעצמי שאני לא אוותר עד שאשים סוף לפגיעה בחתולים.

אוקיי, מה עכשיו? למה הכסף?

אני יוצאת למאבק משפטי וציבורי כנגד החברה המדוברת, על מנת למנוע את המשך הפגיעה בחתולים. אני זקוקה לתמיכתכם לשם כיסוי ההוצאות המשפטיות עבור ההליכים שנפתחים ממש עכשיו כנגד החברה ובעבור כל הליך משפטי נלווה שעשוי להיפתח בעתיד כתוצאה מחשיפת התחקיר. הליכים כגון עתירות מנהליות כנגד רשויות שימשיכו להתקשר עם החברה המדוברת, תביעות לשון הרע או כל הליך משפטי אחר שידרש לטובת הפסקת ההתעללות בחתולים והונאת הרשויות.

הליכים משפטיים גוזלים משאבים יקרים מאוד שאין לי ורק בזכותכם נוכל לדרוש ולהשיג צדק לחתולי הרחוב

אבל אני לא עוצרת כאן!

  • אני זקוקה למימון כדי לקדם ולהפיץ את התחקיר והמאבק המשפטי והציבורי באמצעי התקשורת השונים והמדיות החברתיות על מנת להכשיר את הקרקע לקביעת סטנדרטים חדשים בהתייחסות הרשויות לרווחתם של חתולי הרחוב
  • תתבצע עבודה מול הרשויות לתיקון הכשלים לאור ממצאי התחקיר ואף מעבר
  • העבודה על התחקיר גרמה לי ולחברי עמותת סנטיאנט להבין שיש עוד דברים שמתרחשים מתחת לפני השטח, רחוק מעיני הציבור, והתחקיר הבא כבר מתבשל. במקום בו נגרם עוול לבעלי החיים - שם נהיה ולא נשקוט עד אשר נחשוף כל עוולה!

על מנת שכל זה יוכל לקרות אנחנו חייבים להגיע ליעד הפרוייקט במלואו. עזרו לי ותרמו למאבק על ידי בחירת אחת התשורות המוצעות בפרוייקט. כל סכום שתתרמו הולך ישירות למימוש מטרות המאבק

טעימה מהממצאים שחשפתי

הממצאים שחשפתי קשים ומגלים הפרה בוטה של תנאי המכרזים בהם זכתה המרפאה. התחקיר המלא שודר במהדורה המרכזית של החדשות אולם בכל זאת אציין כמה מהמחדלים הגדולים ביותר, מעין טעימה קטנטונת מהלך הרוח השורר במקום ההוא:

  • זיוף מסמכים - ניפוח מספרי החתולים שנתפסו ונותחו בפועל. למעשה מבצעת החברה הרבה פחות ממה שהתחייבה ומדווחת לרשויות המקומיות. כל זאת על חשבון כספי משלם המיסים, כחלק מתקציב העיקורים השנתי של הרשויות המקומיות. לצערי גיליתי שזה דבר שבשגרה, שמתבצע ע"י מנהל המקום.
  • חשד לפגיעה בבריאות הציבור - כחלק מתנאי המכרז מתחייבת המרפאה לתת חיסוני כלבת לכל חתול שמגיע, הדבר ממומן ע"י הרשות המקומית. דווקא בתקופה בה עבדתי בחברה, התפרצות הכלבת היתה על סדר היום והמדינה רעשה, בעוד המרפאה סיכנה בצורה צינית את בריאות הציבור. במהלך עבודתי שם, לא רק שלא נתנה את החיסונים כפי שנדרש - שבועות רבים כלל לא הוחזקו חיסונים במרפאה! לבסוף, כשהגיעו החיסונים למרפאה הם הוחזקו במקפיא בניגוד מוחלט להוראות היצרן ולמעשה איבדו מיעילותן.
  • תנאים סניטריים קשים - המרפאה מטונפת דרך קבע וחולדות מתרוצצות במקום. צואה, כתמי דם ולכלוך אחר, מצויים בכל פינה. במהלך עשרות רבות של ניתוחים בהם נכחתי לא נעשה שימוש בכפפות סטריליות ומשטח העבודה לא נוקה בין חתול לחתול! הוטרינרים שוחחו בטלפון תוך כדי ניתוח, נוגעים בטלפון ומיד אח"כ בחתול המנותח, מעשנים בסמוך לחתולים המנותחים. החתולים מוחזקים בכלובים מטונפים אשר מעודדים העברת מחלות. 
  • שימוש חוזר במחטים בלי חיטוי - צפיתי במחטים מזוהמות מוחדרות לגופם של מאות חתולים ומסכנות אותם בהדבקה של המחלות והזיהומים שנשאו קודמיהם. חמור מכך - כאשר יש צורך למלא את המזרק מחדש, המחט המזוהמת שלו מוחדרת לבקבוק ומזהמת את תכולתו. שוב ושוב ושוב...
  • חתולים מתעוררים מההרדמה מוקדם מידי - מכיוון שמרדימים כמות גדולה של חתולים בבת אחת קורה לא אחת שההרדמה פגה מוקדם מהצפוי, הרבה פעמים אף במהלך הניתוח. ברי המזל יתעוררו לפני הניתוח ויורדמו שוב, שלא לצורך אולם ניתן רק לדמיין את הסבל שעוברת חתולה שמתחילה להתעורר באמצע ניתוח כשבטנה עדיין פתוחה.
  • במרפאה הועסק בתפקיד וטרינר מנתח , אדם אשר אינו נושא רישיון  תקף לעסוק כוטרינרבישראל. 

קשה להאמין אבל הכשלים והמחדלים עוד רבים וחלקם מפורט בתחקיר המלא


קצת רקע על מצוקת החתולים

בכל שנה כ-100,000 חתולי רחוב עוברים עיקור וסירוס מתקציבי הרשויות המקומיות ומשרד החקלאות. הסיבה העיקרית לכך היא קצב התרבות מהיר מאוד (כל חתולה יכולה להמליט כ-15 גורים בשנה!) אשר ביחד עם שלל הסכנות האורבות להם ברחוב (מחלות, רעב, פציעות, כלי רכב ועוד) גורמים להם חיי סבל קשים מנשוא ותוחלת חיים קצרצרה.

מרפאות וטרינריות שונות ניגשות למכרזים עירוניים שמאפשרים להן לבצע את מלאכת העיקור בפועל. הן מדווחות על כמות החתולים שנותחו ומקבלות תשלום מהעירייה בהתאם. יש לציין שכל מרפאה כזאת מעסיקה לוכדים שתפקידם ללכוד חתולים ברשויות בכל רחבי הארץ, להביאם למרפאה לשם ביצוע ההליך ולהחזירם לאותה נקודה בסיומו. חשוב לציין שהליך זה חשוב מאין כמוהו ועוזר רבות לרווחת חתולי הרחוב ולפיכך גם לנו, תושבי הערים, ויש לעודדו, כל עוד הוא מבוצע בהתאם לנהלים ולחוק!

עמותת Sentient

Sentient היא עמותה בינלאומית עבור כל המרגישים. מטרתנו היא לצמצם את מוקדי הסבל הגדולים בעולם; אי לכך, אנו מתמקדים במקומות בהן יש הכי הרבה סבל, ובקבוצה שסובלת ונפגעת באופן הקשה ביותר - בעלי החיים. Sentient מבצעת תחקירים סמויים אשר מציגים את המציאות דרך עיניהם של בעלי החיים, תוך שימוש בטכנולוגיות החדשניות ביותר, כולל צילום 360° אשר מאפשר לצופים להכנס אל תוך המקום המצולם, ו"להיות שם". אנו משתפים פעולה עם ארגונים שונים בעולם עבור תחקירים משותפים, כדי להגיע לקהל הרחב ביותר ולהשגת השפעה ניכרת.

דף הפייסבוק של המאבק - חתולי הרחוב אינם הפקר

תשורות להמחשה:

פוסטר תפילת חתול הרחוב של DARFISH


עגילי 'מעגל ומלואו' קטנים של דנון תכשיטים


שמלת קיטי מיאו של איילת לבן

מחזיק מפתחות "הכל אפשרי" של דנון תכשיטים

מגנט מצופה כסף טהור של דנון תכשיטים


עוגת זילוף טבעונית מקייקאלישס


בובת חתול שנועה סרגה (תמונה להמחשה בלבד)


צמיד לב בעיצובה של שני ארז
הפרויקט של

נועה בשיתוף עמותת סנטיאנט
צור קשר עם היזם
אני הייטקיסטית במשרה מלאה, אקטיביסטית שלא תעמוד מנגד היכן שיש סבל של בעלי חיים Sentient הינה עמותה בינלאומית שבסיסה בארץ ומבצעת תחקירים סמויים במטרה לחשוף סבל והתעללות בבעלי חיים ולשנות עבורם את המציאות מהיסוד
210,911
מתוך 200,000 ₪
105%מומן
0
ימים שנותרו
1383
תורמים
מינימום 50 מכתב תודה אישי במייל 💌
מכתב תודה אישי על תמיכתך במאבק ישלח במייל
326 תורמים
מינימום 100 תרומה לא תמורה 🙏🏻
תודה על תמיכתך במאבק להפסקת הפגיעה בחתולי הרחוב
423 תורמים
מינימום 180 טיפול בדיקור סיני ע"י שירה גון
טיפול בדיקור סיני ע"י שירה גון. מיועד לאנשים או בעלי חיים, לטיפול במגוון בעיות בריאותיות.
*הטיפולים יבוצעו בקליניקה של שירה בחיפה.
3 תורמים מתוך 5
מינימום 200 תרומה לקידום מאבק החתולים 🐈
תודה על תמיכתך במאבק להפסקת הפגיעה בחתולי הרחוב
133 תורמים
מינימום 235 אימון כושר אישי עם מעיין אליאסי - מיס ביקיני 2018
אימון כושר אישי של שעה הכולל יעוץ משלים ותזונתי ע"י מעיין אליאסי - מיס ביקיני 2018 והטבעונית הראשונה לזכות בתואר! האימון יתקיים בכרם התימנים בתל אביב
0 תורמים מתוך 3
מינימום 250 טיפול בתמציות פרחי באך לבעלי חיים
טיפול לבעלי חיים באמצעות פרחי באך ע"י צופית - רפואה טבעית לבעלי חיים. הטיפול יכול לסייע במגוון בעיות רגשיות והתנהגותיות כגון חרדה, בדידות, תלותיות, עזרה בתהליך אילוף ועוד. מיוצר מתמציות טבעיות, ללא התמכרות. המפגש כולל יעוץ ואת התמצית עצמה.
* המפגש יערך בחנות ML Pets בכפ"ס בתיאום מראש.
1 תורמים מתוך 4
מינימום 250 שיעור יוגה פרטי/זוגי/משפחתי עם רותי טיקוצקי
שיעור יוגה פרטי / זוגי / משפחתי לגוף ולנפש בביתכם או בפארק. שעה וחצי של נשימה מודעת, ריפוי בתנועה וכיף עם רותי טיקוצקי, מורה מוסמכת ליוגה. למימוש בגוש דן בתיאום מראש
0 תורמים מתוך 10
מינימום 300 מפגש חווייתי לילדים עם כלבים
מפגש חווייתי של שעה לילדים עם כלבים, החברים הטובים ביותר של האדם. במפגש נכיר את עולמם המרתק של הכלבים, נלטף, נשחק ונלמד. המפגש יערך ע"י מטפלת בעזרת כלבים בהוד השרון
2 תורמים מתוך 3
מינימום 300 אבחון לטיפול בהומאופתיה ע"י עינת שיקה
אבחון לטיפול בהומאופתיה קלאסית ע"י עינת שיקה. ניתן לקיים את המפגש בקליניקה של עינת בבית אריה או בסקייפ. תנתן 10% הנחה למפגשי המשך. הטיפול מתאים לבני אדם ולבעלי חיים
0 תורמים מתוך 1
מינימום 300 דיקור וארומתרפיה לבעל החיים האהוב שלך ע"י מדיסינה
טיפול דיקור וארומתרפיה בביתך לבעל החיים האהוב שלך ע"י רתם ממדיסינה. הטיפול מתאים לכלבים, חתולים, חמוסים או מכרסמים שונים (חיות בית) למימוש באיזור השרון והמרכז
0 תורמים מתוך 1
מינימום 300 איפור ערב של המאפרת לימור גנג
לימור גנג מאפרת מקצועית בעלת 12 שנות ניסיון באיפור לכלות, אירועים מיוחדים ולהפקות. כל המוצרים הם מוצרים שלא נוסו על בעלי חיים. ניתן להתרשם מכשרונה בדף הפייסבוק "לימור גנג מאפרת מקצועית".
* מגיעה לבית הלקוחה, איזור חדרה והסביבה, לתיאום- 0508631266
0 תורמים מתוך 3
מינימום 300 טיפול אלטרנטיבי בקליניקת Peaceful center
טיפול של שעה בקליניקת Peaceful center בקרית אונו המנוהלת ע"י מרינה סוקולוב, מטפלת מוסמכת בשיאצו, דיקור, צמחי מרפא וליווי תזונתי.
* תקף לשנה מסיום הפרוייקט
1 תורמים מתוך 5
מינימום 300 לחתולים באהבה 😻
תודה על תמיכתך במאבק להפסקת הפגיעה בחתולי הרחוב
46 תורמים
מינימום 350 פגישת יעוץ אישית/זוגית עם שירי רז
פגישת ייעוץ עם שירי רז, מטפלת אישית וזוגית המתמחה בעבודה עם טבעונים וזוגות מעורבים (טבעוני.ת ולא-טבעוני.ת). הפגישה תתקיים בקליניקה פרטית במושב רשפון או בתוכנת וידאו.
*משך הפגישה כשעה
1 תורמים מתוך 3
מינימום 500 מיני סשן צילומים עם רותי בנזימן
מיני סשן צילומי הריון/בת מצווה/משפחה ע"י הצלמת רותי בנזימן (חפשו "מעבר למילים רותי בנזימן" בפייסבוק). צילומים של שעה וחצי והפקת 40 תמונות ערוכות.
* באיזור ראשון לציון-מודיעין
0 תורמים מתוך 1
מינימום 500 תמיכת ארד 👏
תודה על תמיכתך במאבק להפסקת הפגיעה בחתולי הרחוב
24 תורמים
מינימום 700 תמיכת כסף 👏👏
תודה על תמיכתך במאבק להפסקת הפגיעה בחתולי הרחוב
4 תורמים
מינימום 800 צילומי משפחה / הריון ע"י קרינה צימבוך
צילומי משפחה/ הריון (ללא צילומי ניובורן) ע"י הצלמת קרינה צימבוך. מקבלים את כל התמונות ובוחרים 30 לעריכה בפוטושופ.
* הצילומים יתקיימו בבאר שבע בסטודיו בלבד (ללא צילומי חוץ) וע"פ תיאום של חודש מראש
0 תורמים מתוך 2
מינימום 1000 תמיכת זהב 👏👏👏
תודה על תמיכתך במאבק להפסקת הפגיעה בחתולי הרחוב
16 תורמים
מינימום 5000 תמיכת פלטינה 🏅
בזכות תרומה זו נוכל לקדם משמעותית את המאבק להפסקת הפגיעה בחתולי הרחוב
4 תורמים
מינימום 10000 יקיר החתולים ותהילת עולם 👑
תודה על תרומה מדהימה שנותנת המון רוח גבית למאבק להפסקת הפגיעה בחתולי הרחוב
0 תורמים
מינימום 45 מגנט מצופה כסף טהור של דנון תכשיטים
מגנט מלבני של דנון תכשיטים, מצופה כסף טהור שעליו חרוטות המילים"Follow Your Dreams". ניתן לראות תמונה להמחשה בתיאור הפרוייקט. איסוף עצמי מהחנות בדרום תל אביב או משלוח בדואר בתוספת תשלום של 10 ש"ח שישולמו ישירות מול דנון תכשיטים בגמר הפרוייקט. תוקף למימוש - 6 חודשים
5 תורמים מתוך 5
מינימום 50 ארוחת יחיד בגרין רול
ארוחת יחיד בגרין רול בתל אביב הכוללת קימצ'י (חמוצים אסייתים מתוקים), רול אינסייד אאוט ושתיה קלה. למימוש בישיבה במקום או איסוף עצמי, עד 19:00. סגורים בשישבת
10 תורמים מתוך 10
מינימום 50 עוגת אינגליש טבעונית של עוגוט
עוגטבעונית של עוגוט - שוקולד גנאש או מייפל לבחירה. ניתן להתרשם בעמוד הפייסבוק "עוגוט - עוגות וקינוחים טבעוניים באפיה ביתית".
* איסוף עצמי מיקנעם בתיאום מראש
3 תורמים מתוך 3
מינימום 50 הכנה הומאופתית לחיזוק הגוף לכלב לפני מתן חיסון
הכנה הומאופתית ע"י צופית - רפואה טבעית לבעלי חיים. ניתנת לכלב לפני מתן חיסונים ומסייעת לגוף ומחזקת אותו על מנת שיוכל להתמודד עם החומרים המוחדרים אליו, במטרה לצמצם את נזקי החיסון.
לפני חיסון כלבת ו/או משושה.
* איסוף עצמי מכפר סבא
4 תורמים מתוך 4
מינימום 50 מנה עיקרית במסעדת גודנס
מנה עיקרית לבחירה במסעדת גודנס בקינג ג'ורג' תל אביב
* לא תקף בסופ"ש
8 תורמים מתוך 8
מינימום 50 פוסטר תפילת חתול הרחוב של DARFISH
פוסטר "תפילת חתול הרחוב" בגודל 20*30 ס"מ של המעצבת DARFISH (חפשו בפייסבוק). * התשורה לאיסוף עצמי בתיאום מראש מהסטודיו של דר בת"א. ניתן לראות תמונה להמחשה בתיאור הפרוייקט
20 תורמים מתוך 20
מינימום 50 שובר בויטופיה מרקט
שובר למימוש ממוצרי המעדנייה: ממרחים וגבינות על בסיס קשיו של ויטופיה מרקט בראשון לציון.
* מוגבל לשובר אחד לקניה
10 תורמים מתוך 10
מינימום 50 הדפס ע"פ איור של המאיירת עדי יוחליס
איור של המאיירת עדי יוחליס מודפס על נייר נטול עץ במשקל 300 גרם ובגודל A4. ארוז בניילון וקרטון ביצוע לתמיכה. ניתן לראות את האיורים באלבום יעודי בדף הפייסבוק Adi Yochalis Illustrations
* איסוף עצמי מבת ים בתיאום מראש עם עדי
10 תורמים מתוך 10
מינימום 60 שובר לאתר וגה מרקט
שובר לקניות בקניון הטבעוני - VegaMarket, מבחר ענק של מאות מוצרים. ביגוד, הנעלה, ספרים, סדנאות, קוסמטיקה ואיפור, עוגות ומאפים והכל 100% טבעוני!
10 תורמים מתוך 10
מינימום 60 ארוחת בורגר טבעוני בריינבו בתל אביב
ארוחת בורגר טבעוני בריינבו ברחוב אבן גבירול בתל אביב. הארוחה כוללת בורגר, ציפס ולימונדה
5 תורמים מתוך 5
מינימום 60 מחזיק מפתחות "הכל אפשרי" של דנון תכשיטים
מחזיק מפתחות "הכל אפשרי" של דנון תכשיטים. בעיצוב קלאסי - לו ולה, מצופה כסף טהור ומעוטר בחרוז טורקיז. ניתן לראות תמונה להמחשה בתיאור הפרוייקט. איסוף עצמי מהחנות בדרום תל אביב או משלוח בדואר בתוספת תשלום של 10 ש"ח שישולמו ישירות מול דנון תכשיטים בגמר הפרוייקט. תוקף למימוש - 6 חודשים
5 תורמים מתוך 5
מינימום 80 עגילי 'מעגל ומלואו' קטנים של דנון תכשיטים
עגילי 'מעגל ומלואו' קטנים של דנון תכשיטים. מצופים כסף טהור או זהב 24 קראט לבחירתך. ניתן לראות תמונה להמחשה בתיאור הפרוייקט. איסוף עצמי מהחנות בדרום תל אביב או משלוח בדואר בתוספת תשלום של 10 ש"ח שישולמו ישירות מול דנון תכשיטים בגמר הפרוייקט. תוקף למימוש - 6 חודשים
5 תורמים מתוך 5
מינימום 80 תמציות פרחי באך לטיפול בבע"ח
תמציות פרחי באך לטיפול במגוון בעיות פיזיות ורגשיות בבעלי חיים, בהתאמה אישית ע"י רינת מ-"קליניקה ניידת". לאחר אבחון טלפוני התמציות והוראות השימוש ישלחו לביתכם
10 תורמים מתוך 10
מינימום 80 ארוחת חומוס זוגית באבו דאבי
ארוחת חומוס זוגית ומושלמת באבו דאבי - קינג ג'ורג', תל אביב
הארוחה כוללת שתי מנות, סלט גדול וקנקן לימונדה
* תוקף המימוש חצי שנה מסיום הפרוייקט
8 תורמים מתוך 8
מינימום 90 מגש משפחתי של פיצה טבעונית בחתול הירוק
מגש פיצה טבעונית בחתול הירוק בתל אביב - פיצריה 100% טבעונית הראשונה בישראל
5 תורמים מתוך 5
מינימום 100 לק ג'ל על ציפורן טבעית
מריחת לק ג'ל במגוון צבעים מטורף על ציפורניים טבעיות, ללא בניה או קישוטים, מחומרים טבעוניים איכותיים וללא חשש אכזריות (המותג הניו יורקי 'מדאם גלאם').
* למימוש בחיפה בלבד. בתוקף לחצי שנה מסיום הפרוייקט
3 תורמים מתוך 3
מינימום 100 שובר למימוש במכון קוסמטיקה
שובר זיכוי על סך 100 ש"ח למגוון טיפולים במכון קוסמטי yonitt ברעננה: לק ג'ל, פדיקור או שעווה.
* תוקף השובר חצי שנה מסיום הפרוייקט ובתיאום מראש
5 תורמים מתוך 5
מינימום 100 שובר לחנות ציוד בע"ח איגואנה בזכרון יעקב
שובר למימוש בחנות ציוד בעלי החיים "איגואנה" בזכרון יעקב 04-6399770
2 תורמים מתוך 2
מינימום 110 בובת חתול שנסרגה ע"י נועה
בובת חתול קטנה וחמודה שנסרגה ע"י נועה שלנו באהבה. תגיע הביתה בליווי מכתב תודה מנועה.
* ניתן לראות תמונה להמחשה בתיאור הפרוייקט
20 תורמים מתוך 20
מינימום 120 תכשיר טבעי דוחה פרעושים וקרציות
תכשיר טבעי דוחה פרעושים וקרציות לכלב או לחתול ברקיחה והתאמה אישית ע"י "מיכל -טיפול אלטרנטיבי בבעלי חיים וייעוץ התנהגותי לחתולים". משלוח עד הבית
4 תורמים מתוך 4
מינימום 130 "המטבח הטבעוני שלי" ספר בישול מאת אורי שביט
המטבח הטבעוני שלי הוא חגיגה לטבעונים ולצמחונים, אך לא פחות מכך לבשלנים המבקשים להעשיר את המטבח שלהם במתכונים קלילים, טעימים ובריאים.
* איסוף עצמי ממסעדת אנסטסיה ברחוב פרישמן בתל אביב
5 תורמים מתוך 5
מינימום 150 אימון אגרוף תאילנדי עם אלון פנר
אימון אגרוף תאילנדי ליחיד או לזוג עם אלון פנר, בעל תעודת קורס מדריכי אומנויות לחימה, המוכרת על ידי משרד הספורט. האימונים יתקיימו באיזור המרכז, בערבים או במהלך סוף השבוע. מגיל 7 ועד 100, מתחילים ובעלי נסיון.
* מימוש התשורה עד חצי שנה מתום הפרוייקט ובתיאום טלפוני מראש
1 תורמים מתוך 1
מינימום 150 תכשיר ברקיחה אישית לבעלי חיים
תכשיר מרגיעון / שמן לכאבי מפרקים / ג'ל טבעי אנטי טפילי ברקיחה אישית לבעלי חיים, עם משלוח לבית הלקוח
1 תורמים מתוך 1
מינימום 160 אימון כושר אישי עם מיכל שירה
אימון כושר אישי בסטודיו בפתח תקווה. מעבירה אימוני רצועות (TRX), אימוני ספינינג, אימוני ריצה, הרמת משקולות, אימוני HIIT, אימוני מתיחות ושיקום מפציעות.
* ניתן לקיים את האימון בביתכם בתוספת תשלום מול מיכל
3 תורמים מתוך 3
מינימום 200 שיעור גלישה פרטי
שיעור גלישה פרטי ממדריך גלישה מוסמך. מתרחש בחוף טרומפלדור בחודשי הקיץ
1 תורמים מתוך 1
מינימום 200 שובר לקעקוע באנדרגראונד טאטו
שובר לקעקוע בשווי 200 ש"ח בסטודיו לקעקועים "אנדרגראונד טאטו" בשנקין ת"א
5 תורמים מתוך 5
מינימום 200 טיפול מפנק לכלב
טיפול טיפוח מלא לכלב שלכם ב-"סלון חברים" ברחוב ויצמן כפר סבא.
הטיפול כולל תספורת לפי הצורך, אוזניים, ציפורניים ולבסוף מקלחת מפנקת
3 תורמים מתוך 3
מינימום 200 שוברים לקניית תכשיטים של Deep Turquoise
שוברים לקנייה של תכשיטים מעוצבים באתר של Deep Turquoise (חפשו בפייסבוק ובאינסטגרם).
* לא תקף לתכשיטים בעיצוב אישי או עם חריטה, תקף לשנה מסיום הגיוס
2 תורמים מתוך 2
מינימום 240 עיסוי קלאסי מקצועי
עיסוי שבדי/ רקמות עמוק/ תאילנדי רפואי באורך 30 דקות
העיסוי יתבצע על ידי שני, מעסה מקצועית בגבעת אולגה בתיאום מראש.
* התשורה מוצעת לנשים בלבד
1 תורמים מתוך 1
מינימום 250 טיפול ברפואה משלימה לבע"ח ע"י הדר גוטמן שטרן
טיפול הוליסטי משולב לבעלי חיים בהתאמה אישית, עבור מצבים פיזיים ורגשיים/התנהגותיים.
הטיפול יתבצע בקליניקה במושב כפר מרדכי (ליד גדרה/יבנה)
כלי הטיפול: דיקור, פרחי באך, הילינג, מגע, סאונד, הקשבה ועוד
*מומלץ להתייעץ עם הדר לפני רכישת התשורה 054-5509857
2 תורמים מתוך 2
מינימום 250 עיסוי משולב ע"י קרני נס
עיסוי משולב הכולל רפלקסולוגיה. הדרך המושלמת להפגת מתחים והמרצת מחזור הדם הטיפולים מתבצעים בתל אביב ודורשים תיאום מראש
2 תורמים מתוך 2
מינימום 300 טיפול פנים מושלם של DIDI The Art of beaty
טיפול פנים שכולל: ניקוי, ניקוי עמוק, פילינג מסכות ועיסוי פנים. הכל מחומרים אורגניים וטבעוניים.
* הטיפול מתבצע בקליניקה בתל אביב, בתיאום מראש ובתוקף לחודשיים מסיום הפרוייקט
2 תורמים מתוך 2
מינימום 350 עוגה טבעונית מעוצבת של "מקרון"
עוגה טבעונית מעוצבת לבחירה ממגוון העוגות של "מקרון" (חפשו בפייסבוק). איסוף עצמי מגבעתיים בתיאום מראש
1 תורמים מתוך 1
מינימום 350 עוגת זילוף טבעונית מקייקאלישס
עוגת זילוף טבעונית מקייקאלישס, מעוצבת בדוגמאות שונות.
יש להזמין שבוע מראש, איסוף מרעננה ומימוש התשורה עד שנה מסיום הפרוייקט.
ניתן לראות תמונה להמחשה בתיאור הפרוייקט.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 400 שמלת קיטי מיאו של מעצבת האופנה איילת לבן
שמלת קיטי מיאו של המעצבת איילת לבן, בצבע שחור ובגזרת A מחמיאה עם כיסים ופרינט חתול, במידות 42-52. השמלה תישלח בדואר או שניתן להגיע לחנות בפרדס חנה ולמדוד.
* ניתן לראות תמונה להמחשה בתיאור הפרוייקט
2 תורמים מתוך 2
מינימום 800 סשן צילומי פורטרט אמנותיים
יעל בר כהן, צלמת מקצועית בוגרת בצלאל תעניק לכם סשן אישי של צילומי פורטרט אמנותיים. ניתן לבחור בין צילום סטודיו לצילום חוץ. מוגבל לשעתיים צילום, בירושלים או תל אביב
1 תורמים מתוך 1
מינימום 850 צמיד לב עשוי זהב 14 קראט
צמיד לב עשוי זהב 14 קראט לבחירה זהב צהוב, לבן או ורוד של מעצבת התכשיטים שני ארז במשלוח עד הבית. ניתן לראות תמונה להמחשה בתחתית תיאור הפרוייקט
1 תורמים מתוך 1
מינימום 1500 הרצאה בסלון ביתכם: החיים כתחקירן
ההרצאה והשיחה הפתוחה שלאחריה תספק הצצה אינטימית לחיים של תחקירן סמוי למען בעלי חיים. תועבר על ידי רונן בר, תחקירן וכתב שעבד במערכות החדשות המובילות בישראל וחשף את פרשת אדום אדום, זוגלובק ועוד. לפני כשנה הקים את עמותת Sentient, אשר ביצעה את התחקיר הנוכחי
* עד 10 משתתפים
* באיזור המרכז בלבד
2 תורמים מתוך 2