עצירת המימון לחזית העממית

הפרויקט של הפורום המשפטי הבינלאומי
<Embed>

זוכרים את הפיגוע הרצחני באיתמר? זוכרים את המראות הקשים של הטבח בבית הכנסת בירושלים? 

כולם מחבלים של החזית העממית, ארגון טרור אשר ממומן בין היתר דרך כספי "הצדקה" המערביים אשר נתרמים במיליוני דולרים מדי שנה לארגון ה-UAWC, ענף של החזית העממית.

הצטרפו אלינו ועזרו לעצור את המימון לטרור! 

לאחר שנים של עבודה קשה, השב"כ הכריז רשמית על קשרי הטרור בין ארגון ה-UAWC,  ענף של החזית העממית לשחרור פלסטין, ועמותת לג'נת אלעמל אלזראעי -  שעד לא מזמן התחזתה לעמותה ישראלית על מנת להעביר את הכספים שקיבלה בחזית העממית דרך ה-UAWC.

אנו הפורום המשפטי הבינלאומי (ILF), מרכז משפטי עולמי המרכז קואליציה רחבה של עורכי דין, הצלחנו גם להביא לסגירתה של עמותת לג'נת אלעמל אלזראעי בישראל!

עם זאת, ה- UAWC עדיין ממומן ברחבי העולם על ידי ארגונים ואף ממשלות שאינן מודעות או בוחרות להעלים עין מהעובדה שה- UAWC הינה ענף של החזית העממית ואותן התרומות מסייעות לטרור!!

אבל אנו לא נאפשר למצב זה להימשך!!

60,000 ₪ יאפשרו לנו לגייס קואליציה בינלאומית ב -7 מדינות שונות התורמות היום כספים ל-UAWC ולהציג דרישה משפטית לארגונים ולרשויות התורמות להפסקת המימון!

לאחר השלמת השלב הראשון, 100,000 ₪ נוספים יאפשרו לנו למצות הליכים משפטיים נגד המדינות וארגוני הסעד הזרים הממשיכים במימון, ולהמשיך את הקמפיין הציבורי והמשפטי כדי להביא להפסקת המימון! 

ככל שיהיו לנו יותר אמצעים כלכליים כך נוכל לתמוך ביותר עורכי דין העובדים איתנו במדינות השונות, כגון בריטניה, הולנד, ספרד, איטליה ואוסטרליה,  ובכך למצות את הליטיגציה ביותר ויותר מדינות!! 

בעזרתכם נוכל לחשוף את ה-UAWC במדינות השונות ובכך למנוע את המימון המגיע לידיהם של ארגוני טרור!

אנא הגישו את תרומתכם בהקדם האפשרי!

לכתבה על הקמפיין בחדשות 0404 לחצו כאן.

הפיגוע במרכז הרב, בידי מחבלים מהחזית העממית


רק יחד נוכל לעשות צדק ולהפסיק את הזרמת הכספים לארגוני טרור!

* לקבלת מידע אודות ניכוי מס על תרומות, אנא צרו קשר עם [email protected]הפרויקט של

הפורום המשפטי הבינלאומי
צור קשר עם היזם
הפורום המשפטי הבינלאומי הינו מרכז משפטי אקטיביסטי המרכז קואליציה רחבה של עורכי דין הפועלים בשיתוף ברחבי העולם.