מלך האריות

הפרויקט של רוי ארי אוחיון
<Embed>

היי, קוראים לי רוי ארי ואני בן שנה ו-8 חודשים.. לפני שלושה חודשים אמא ואבא הוציאו אותי מהגן אחרי תקופה ארוכה של מחלות ויראליות ולקחו אותי לסדרת בדיקות. בפסח קיבלנו את האבחון הסופי (MDS) ובכל פעם שיש לי בדיקות ההורים שלי עוזבים הכל ומלווים אותי באהבה ודאגה רבה.

בתקופת הטיפולים וההחלמה עד לחזרה לשגרה המשפחה תתקיים על קצבת נכות וכמעט משכורת אחת. התרומות נועדו לעזור להורי לממן את התרופות והטיפולים עבורי ולגרום לנו לעבור את התקופה הזאת בהצלחה ללא קריסה כלכלית ומבלי להגיע לחובות.

הטיפול במחלה הוא השתלת מח עצם,  כרוך בטיפול כימותרפי וביולוגי. כל הטיפולים הנ"ל כולל התאוששות המושתל ושיקום המערכת החיסונית מאפס כרוכים באישפוז של כחודש וחצי בבידוד ולאחר מכן שבועות של בידוד בבית. כל אלו בנוסף לחודשים עד לאבחון המחלה גרמו להוצאת הילד מהגן ואבטלה של האם במשך זמן לא מבוטל. מימון הטיפולים, התרופות וכל השאר יבוצע ממשכורת האב בלבד.

התסמונת המיאלודיספלסטית (Myelodisplastic syndrome – MDS; כונתה בעבר: פרה-לוקמיה), היא אוסף מצבים המטולוגיים המאופיינים בייצור לא יעיל של תאי דם מהשורה המילואידית, ובסיכון לחלות בלוקמיה מיאלואידית חריפה - AML. סוג ההפרעה הכרומוזומלית היא מונוזמיה 7- בעלת פרוגנוזה גרועה יחסית להפרעות כרומוזומליות אחרות.
הפרויקט של

רוי ארי אוחיון
צור קשר עם היזם
היי, קוראים לי רוי ארי ואני בן שנה ו-8 חודשים.. לפני שלושה חודשים אמא ואבא הוציאו אותי מהגן אחרי תקופה ארוכה של מחלות ויראליות ולקחו אותי לסדרת בדיקות. בפסח קיבלנו את האבחון הסופי ובכל פעם שיש לי בדיקות ההורים שלי עוזבים הכל ומלווים אותי באהבה ודאגה רבה.
50
מתוך 40,000 ₪
0%מומן
35
ימים שנותרו
1
תורמים