אישורי מחלה וירטואליים

הפרויקט של עצמאים בשטח
<Embed>

עד לא מזמן, כדי לקבל אישור מחלה היינו צריכים ללכת לרופא. היום אפשר לקבל אישור מחלה רטרואקטיבית באפליקציה. את השינוי הזה הגה פקיד זוטר במשרד הבריאות, שלא חשב כמה הרפורמה הגאונית הזו תפגע בבעלי עסקים. אנחנו כאן כדי ליצור שינוי למען בעלי עסקים בישראל.

נעים מאוד, אנחנו עצמאים בשטח! 

אנחנו בעלי עסקים עצמאיים שנמאס להם לספוג. אנחנו כאן כדי לשנות. אנחנו לא יוצאים בססמאות גדולות ולא מתאגדים כדי להתאגד. כשמשהו מפריע לנו אנחנו נאבקים בו בכל הכוח. אבל כדי לנצח גופים גדולים דרושה  לנו עזרה והתגייסות מצד אחרים. אם אתם בעלי עסקים קטנים או גדולים, ודאי תבינו את צדם של המעסיקים בסיפור. מאחורי רוב השכירים בישראל יש בעלי עסקים שמפרנסים אותם. בעלי עסקים שנפגעים מהחלטות שגויות של הרגולציה או משרדי הממשלה, כאלו שהיה מקום לשקול אותן שוב. הסיפור שלפנינו הוא דוגמא קלאסית למצב בו הממשלה לא שמה לנגד עניה את בעלי העסקים בישראל. אלו שמממנים חלק ניכר מקופת המשק. 

אז מה אנחנו רוצים?

כיום כל אחד מאיתנו יכול לקבל תעודות מחלה, אפילו רטרואקטיבית ומבלי לראות רופא. אם אתם מנהלים עסק ומעסיקים עובדים, וודאי תסכימו איתנו שזה אבסורד!

זה נכון שהעידן בו אנו חיים, הפך להיות וירטואלי בהרבה מאוד רמות. יש לנו חיים וירטואליים, יש לנו חברים וירטואליים ואפילו יש לנו בעלי מקצוע וירטואליים. אבל, והאבל הזה חשוב מאוד. העובדה שפקיד זוטר, באחד ממשרדי הממשלה, החליט שמעכשיו יהיו גם רופאים וירטואליים, שיחלקו תעודות ימי מחלה לעובדים, אפילו רטרואקטיבית, מבלי שיראו רופא אמיתי שיאבחן את המחלה, היא פשוט לא הגיונית, בגדר אבסורד.  

למה אבסורד? מעבר לעובדה שהרופא לא יכול פיזית לבדוק את החולה, יש פה פן נוסף. הפן הכלכלי שנופל על בעלי העסקים העצמאיים. נכון, אנחנו, בעלי העסקים העצמאיים, נפגעים מזה. לא מדובר כאן על חופשה מתוכננת, אלא חופשה ספונטנית שנופלת עלינו כרעם ביום בהיר. אל תבינו אותנו לא נכון, אנחנו סומכים על העובדים שלנו, מאמינים בהם, הם הגוף החי העוזר להצלחה של העסק שלנו. הרי בחרנו בהם לעבוד איתנו. ואנחנו בטוחים שמגיעה להם חופשת מחלה במידת הצורך. יחד עם זאת, העובדה שכל עובד במשק הישראלי, יכול לקבל תעודת מחלה מבלי לראות רופא, הופכת את ימי המחלה לבדיחה, בדיחה עצובה. ואם נהיה מדויקים יותר, בדיחה עצובה על חשבוננו.אנחנו רוצים לתקן את העוולה הזו. אנחנו רוצים למנוע מבעלי עסקים עצמאיים, את הצורך להתמודד עם ימי מחלה, שלא היו ולא נבראו. אנחנו רוצים להציל בעלי עסקים עצמאיים שגם ככה כורעים תחת עול המיסים, ההיטלים, התשלומים ושאר המכות שהמדינה מפילה עליהם. לשם כך, אנחנו זקוקים לכם.

מה המטרה שלנו?

אנחנו פועלים כדי לשנות את ההחלטת משרד הבריאות בנושא, ולאסור למעשה על הרופאים לאשר ימי מחלה מבלי לראות את המטופלים. אנחנו מעוניינים לגרום לבג"ץ להורות למדינה לבטל את ההחלטה המאפשרת לקבל תעודות מחלה רטרואקטיבית מבלי לראות רופא. 


מי יוביל את המאבק? 

הכסף שנאסוף באמצעות הקמפיין הזה, יועבר לעורכי דין בכירים שבחרנו, פרופ' אריאל בנדור, ד"ר ישגב נקדימון, ועו"ד שי פניני, שינהלו עבורנו את המאבק בהחלטה השרירותית הזו - מאבק שיגיע עד לבג"ץ.

כמובן שבמידה שנצליח לגייס מעבר לסכום המבוקש, הכסף יועבר לטובת מאבקים עתידיים. לצערנו לא חסרות עוולות הנגרמות על ידי הרגולציה ומשרדי ממשלה כלפי עסקים עצמאיים במדינת ישראל. אנחנו לא כאן כדי להתגייס למען ההתגייסות. אנחנו לא מאמינים בססמאות גדולות אלא במעשים. אנחנו בטוחים שאם כל אחד מאיתנו יתרום עד כמה שהוא יכול, נוכל לייצג את בעלי העסקים בישראל באופן שיוויוני ולהשמיע את קולם של חצי מיליון בעלי עסקים שמרביתם לא יכולים להרשות לעצמם עתירה לבגץ באופן עצמאי. 

מה אנחנו הולכים לעשות עם הכסף שנגייס?

  • לכסות את כלל ההוצאות עבור העסקת עורכי דין מהשורה הראשונה, ניהול תיק התביעה והגשת עתירה לבג"ץ.
  • לנהל את המאבק מבחינה תקשורתית ותודעתית
  • לייצג באופן הוגן את כלל בעלי העסקים העצמאיים בישראל.
  • להחזיר לבעלי העסקים העצמאיים את העצמאות שלהם, ואת האפשרות לעקוב אחר ימי המחלה של העובדים באופן תקין.

 

אנחנו כמובן לא נבקש את תמיכתכם מבלי להחזיר תמורה. חכו שתראו את התשורות שאנחנו נותנים לכם על עזרה לקמפיין הזה. כי פה אתם מרוויחים  ב-ג-ד-ו-ל!
הפרויקט של

עצמאים בשטח
צור קשר עם היזם
ארגון עצמאים בשטח הוקם במטרה להילחם בהחלטות רגולציה ומשרדי ממשלה הפוגעות בבעלי עסקים. אנחנו לא יוצאים בססמאות ולא מפגינים, כשמשהו מפריע לנו אנחנו נלחמים בו
230,000
מתוך 230,000 ₪
100%מומן
0
ימים שנותרו
26
תורמים
מינימום 1250 פטור מאגרת בבל"ת + חברות בפורום הסגור שלנו
המדינה ממציאה אגרות? אנחנו ממציאים תעודות. בתרומה כזו משמעותית אתם עוזרים לנו להיאבק בעול הגזרות שהרגולציה מנחיתה עלינו. אנחנו נמנה אתכם להיות חברי כבוד של ארגון עצמאים בשטח. נצרף אתכם לפורום הסגור של בעלי העסקים, תוכלו לעזור לנו לבחור את המאבק הבא. התעודה תשלח אליכם במייל. כתבו לנו בהערות את השם המלא אותו תרצו שנכתוב בתעודה.
*התעודות הינן בגדר הלצה
3 תורמים
מינימום 2000 תעודה משולבת + חברות בפורום הסגור
למה לבחור מבין התעודות כשאפשר לקבל את כולן?
תעודת פטור מביקור פקחים בעסק + תעודת סיום התקשרות עם מס הכנסה + פטור מארנונה עסקית ועוד דברים שישפרו לכם את ההרגשה. וכמובן העובדה שעשיתם צעד חשוב למען עסקים עצמאיים בישראל. בנוסף נצרף אתכם לפורום הסגור של בעלי העסקים, תוכלו לעזור לנו לבחור את המאבק הבא. התעודה תשלח אליכם במייל. כתבו לנו בהערות את השם המלא אותו תרצו שנכתוב בתעודה.
*התעודות הינן בגדר הלצה
13 תורמים
מינימום 5000 תעודה משולבת + חברות בפרלמנט הסגור שלנו
במדרגה זו אנו מציעים לכם להיכנס לפרלמנט עצמאים בשטח. לפגוש את בעלי העסקים התותחים שמובילים את המאבק החשוב הזה (אנחנו לא יכולים לפרט, אבל מדובר בבעלי עסקים בכירים ומוכרים).
להיות חלק מישיבות הפרלמנט שלנו במהלך השנה הקרובה. וכמובן לקבל את כל התעודות המפורטות בסעיפים הקודמים וחברות בפורום של עצמאים בשטח.
התעודות ישלחו במייל והן בגדר הלצה בלבד :)
1 תורמים
מינימום 10000 חברות VIP בפרלמנט עצמאים בשטח
לתורמים בסכום הזה מגיעות הטבות מיוחדות אצלנו. תקבלו חברות של כבוד במועדון החברים הסגור שלנו. נזמין אתכם לכל ישיבות הפרלמנט של עצמאים בשטח. תוכלו להשתתף בכל הועדות המשפטיות ולהשמיע את קולכם. וכמובן תעזרו לנו מאוד לשים סוף לתופעת אישורי המחלה הוירטואלים.
3 תורמים
מינימום 100 תעודת פטור מביקור פקחים בעסק
לא בטוחים עד כמה היא אפקטיבית, אבל אין ספק שתעודה כזו תעלה חיוך גדול אצל כל מי שיבקר אתכם במשרד. ומי מאיתנו לא רוצה להיות מגניב ועל הדרך להפסיק להיות פראייר, ולסייע לשנות באופן משמעותי את המציאות הכואבת של בעלי העסקים העצמאיים בישראל. התעודה תשלח אליכם במייל. כתבו לנו בהערות את השם המלא אותו תרצו שנכתוב בתעודה.
*התעודות הינן בגדר הלצה
1 תורמים מתוך 1
מינימום 300 תעודת סיום התקשרות עם מס הכנסה
אנחנו נגשים את החלום הרטוב של כל בעל עסק. שוב, הפעם לצערנו התעודה תגשים את הפנטזיה שלכם באופן חלקי. אך בנוסף תעניק לכם רגעי אושר, שמחה, אנרגיה מעולה וידיעה שעזרתם במאבק המלחמתי שלנו נגד אחת ההחלטות המוזרות של משרדי הממשלה בישראל. התעודה תשלח אליכם במייל. כתבו לנו בהערות את השם המלא אותו תרצו שנכתוב בתעודה.
*התעודות הינן בגדר הלצה
6 תורמים מתוך 6
מינימום 1000 תעודת פטור מארנונה עיסקית
ארנונה עסקית מכעיסה מאוד. אנחנו בעד לשלם לרשויות המקומיות. אבל כאן יש פרצה המעודדת פגיעה ישירה בבעלי עסקים. מי שמשלם יותר מקבל פחות. התעודה לא אמיתית, אבל אם כולנו יכולים לחלום על זה, אין סיבה שזה לא יקרה! יתכן שזה יהיה המאבק הבא שלנו. התעודה תשלח אליכם במייל. כתבו לנו בהערות את השם המלא אותו תרצו שנכתוב בתעודה.
*התעודות הינן בגדר הלצה
2 תורמים מתוך 2