מגשימים לסימיוני חלום!

הפרויקט של וסרמיליה
<Embed>

הפרויקט של וסרמיליה - מגשימים לסימיוני חלום!

*

לאנדרו סימיוני, זוכרים?

אי אפשר להתעלם מהאיש שתרם להפועל באר שבע בתקופת הליגה הלאומית, שחקן זר שהתחבר בצורה מושלמת למועדון ועשה איתנו את הדרך חזרה לליגת העל.  

לאנדרו סימיוני הגיע לישראל בשנת 2007 ולאחר שלא התאקלם בסכנין, החליט להמשיך את דרכו בבאר שבע. בעונה הראשונה שלו ושל אלונה ברקת כבעלים כבש 12 שערי ליגה ועוד 3 בגביע הטוטו. בעונה השנייה, שהייתה עונת העלייה של הקבוצה לליגת העל כבש 3 שערי ליגה ועוד 3 בגביע הטוטו שם המשיכה הקבוצה עד לזכייה בתואר.

עברו המון שנים מאז שסימיוני לבש את המדים האדומים, במהלך השנים לאנדרו עבר תאונה קשה שסיכנה את חייו, וכיום הוא מרותק לכיסא גלגלים. למרות כל מה שהוא עבר, והעובדה שהוא נמצא רחוק מכאן, הוא עדיין עוקב אחרי הפועל באר שבע ונשאר אוהד של הקבוצה. סימיוני מרגיש חלק מאיתנו, ויש לו חלום - להגיע ולבקר באיצטדיון 'טרנר'. 


סימיוני הביא לנו כל כך הרבה רגעי שמחה, וזה הזמן להחזיר ולהגשים לו את החלום. 

- מטרת הפרויקט: 

לגייס כספים למימון הטיסה של לאנדרו ואישתו (מצבו הבריאותי מצריך מלווה), מסאו פאולו (ברזיל) לתל אביב (ישראל), לארח אותו במלון לאונרדו בב"ש לחמישה לילות במהלך חודש מרץ/אפריל, ולדאוג לצרכיו במהלך שהותו בארץ. 


- שיא הביקור: 

טקס הוקרה באיצטדיון 'טרנר'. הנהלת המועדון תערוך ללאנדרו סימיוני טקס הוקרה לעיני אלפי צופים ב'טרנר', באחד ממשחקי הבית של הקבוצה במהלך חודש מרץ/אפריל. העוצמות המטורפות, והרגש שיתפרץ ברגעים הללו שווים את המאמץ, בענק.


אוהדי הפועל באר שבע הם משפחה אחת גדולה, בואו נעשה ביחד משהו עצום, שלא נעשה באף מקום ומועדון אחר בעולם!אנו מזמינים אתכם לתרום כפי יכולתכם - ביחד נגשים לסימיוני את החלום! 
הפרויקט של

וסרמיליה
צור קשר עם היזם
עמותת וסרמיליה הינה עמותת האוהדים הרשמית של הפועל באר שבע, אשר פועלת למען אוהדי המועדון. השם 'וסרמיליה' נבחר על מנת לשמר את שמו של ארתור וסרמיל ז"ל שנספה בשואה, אשר אימו תרמה מכספה למען שיפוץ האיצטדיון העירוני בב"ש שלימים הפך לאיצטדיון 'וסרמיל'.
21,105
מתוך 20,000 ₪
106%מומן
0
ימים שנותרו
291
תורמים
מינימום 20 תומך
מדרגה זו מיועדת לתומכים שמזדהים עם הפרויקט.
79 תורמים
מינימום 50 תומך באהבה
מלבד התמיכה וההזדהות עם הפרויקט, התומכים במדרגה זו יקבלו 'סטיקר סימיוני' כאות תודה והערכה. איסוף עצמי, ללא משלוח (מקום יפורסם בהמשך)
108 תורמים
מינימום 115 תומך באהבה
התומכים במדרגה זו יקבלו חולצת סימיוני חתומה ע"י לאנדרו סימיוני, זוהי מזכרת היסטורית מהביקור המרגש של שחקן העבר.
ללא משלוח, נק' האיסוף תפורסם בהמשך.
0 תורמים מתוך 6
מינימום 199 עפים עם החלום
התומכים במדרגה זו יקבלו כדור חתום ע"י לאנדרו סימיוני, זוהי מזכרת היסטורית מהביקור המרגש של שחקן העבר.
ללא משלוח, נק' האיסוף תפורסם בהמשך.
0 תורמים מתוך 4
מינימום 125 בדרך לחלום
מלבד התמיכה וההזדהות עם הפרויקט, התומכים במדרגה זו יקבלו 'חולצת סימיוני' חתומה ע"י לאנדרו סימיוני כאות תודה והערכה. איסוף עצמי, ללא משלוח (מקום יפורסם בהמשך).
35 תורמים מתוך 35
מינימום 150 בדרך לחלום 2
בעקבות הביקוש החלטנו לתת עוד 10 חולצות סימיוני חתומות, אשר יוענקו לתומכים במדרגה זו. לא כולל משלוח (מקום האיסוף יפורסם בהמשך).
10 תורמים מתוך 10
מינימום 190 להגשים חלום
מעבר להזדהות עם הפרויקט, התומכים במדרגה זו יקבלו חולצת סימיוני חתומה ע"י לאנדרו סימיוני, בעיצוב אישי ומיוחד + סטיקר סימיוני. לא כולל משלוח, מקום האיסוף יפורסם בהמשך.
7 תורמים מתוך 7
מינימום 225 חולמים ביחד
מלבד התמיכה וההזדהות עם הפרויקט, התומכים במדרגה זו יקבלו 'סטיקר סימיוני' ו-'חולצת סימיוני' חתומה ע"י לאנדרו סימיוני כאות תודה והערכה. איסוף עצמי, ללא משלוח (מקום יפורסם בהמשך).
1 תורמים מתוך 1
מינימום 300 בעיצומו של החלום
מלבד התמיכה וההזדהות עם הפרויקט, התומכים במדרגה זו יקבלו כדור חתום ע"י לאנדרו סימיוני כאות תודה והערכה. בשיתוף: פארק הרכב גבי, באר שבע, 0535566252, נכנסים עם תאונה, יוצאים עם חיוך זמינות 24/07. איסוף התשורה מבית העסק.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 550 החלום הופך למציאות
מלבד התמיכה וההזדהות עם הפרויקט, התומכים במדרגה זו יקבלו חולצת משחק רשמית 2016-17, חתומה ע"י לאנדרו סימיוני כאות תודה והערכה. בשיתוף: סופר מורדוך - הסופר הביתי שלך, רח' ח"ן 4 באר שבע, טל': 08-6487185. איסוף התשורה מבית העסק.
2 תורמים מתוך 2
מינימום 1555 שותף לחלום
מעבר להזדהות עם הפרויקט, התומך הגדול ביותר יקבל חולצת משחק רשמית של הפועל באר שבע לעונת 2016-17 חתומה ע"י שחקני הקבוצה. לא כולל משלוח, מקום האיסוף יפורסם בהמשך.
1 תורמים מתוך 1