משפחה במצוקה קשה מאוד

הפרויקט של אסתי
<Embed>

בואו לקחת חלק ולתמוך במשפחה היקרה לחזור לשגרה מבורכת! 

מדובר בסיפור עצוב של בן בשנות ה 40 נשוי עם שלושה ילדים, שנקלע לחובות יחד עם אביו המבוגר, לאחר שנרתמו לטפל באם המשפחה שחלתה במחלת הסרטן במשך כמה שנים, אך לצערנו נפטרה.

ההתדרדרות התחילה לפני כחמש שנים, הבן נאלץ להפסיד עבודה כעצמאי במשך כשנתיים וכתוצאה מכך הלקוחות עזבו והעסק קרס, דבר גרר דבר והחובות רק הצטברו וגדלו.

מדובר במשפחה נורמטיבית שבעקבות המצב שנקלעו, עקב חובות כבדים עזבו את הדירה ששכרו ועברו לבית האב לאחר פטירת האם על מנת להמשיך ולטפל באב, אלמן בן 73 חולה מאוד,  ומוכר כנכה 100% כבר הרבה שנים.

הבן והאב ניסו לקחת הלוואות מכל מיני גורמים על מנת לעזור לאם במימון תרופות וטיפולים. האב נאלץ לשעבד את ביתו על מנת לקבל הלוואה גדולה לכיסוי כל ההוצאות והחובות שנקלעו. 

לאור כל המצב שנוצר, חולשה נפשית ופיזית קיים קושי גדול מאוד לחזור לשגרה ואין ביכולתם להחזיר את הכספים שחייבים ולכן הבית עומד לפני עיקול!! 

בזכות גיוס מוצלח ותמיכה גדולה בפרויקט המשפחה תחזור לחיים!

תחזור שמחת החיים והרצון להתרומם ולקדם את העסק מחדש! 

פה אנחנו מבקשים את עזרתכם בכל תרומה שניתן וכל סכום אפשרי, שיעזור להחזיר את המשפחה היקרה לשגרה ושמחת חיים!

מאחלים מכל הלב שנצליח במהרה ושיצאו לדרך חדשה בזכותכם! הפרויקט של

אסתי
צור קשר עם היזם
רוצה לעזור למשפחה היקרה שבמצוקה כלכלית מאוד קשה לחזור לחיים! לחייך! ולהשתקם לאחר תקופה ארוכה וקשה מאוד של טיפול מסור באם חולה על ידי בעלה ובנה שהקדיש את כל כולו בשבילה ואיבד את עצמו ופרנסתו לאורך הדרך וניסיון לשקם את עצמן אך ללא הצלחה. מודה ומאחלת לכולם להיות תמיד בצד הנותן ושרק בריאות ואושר יהיו בחייכם. תודה על כל תרומה קטנה כגדולה מכל ה ❤️