קיטנת קיץ לילדי בית הנוער

הפרויקט של הדר פרידמן
<Embed>

אנחנו מזמינים אותכם לקחת חלק בקייטנת הקיץ שלנו בבית הנוער בקרית  שמונה ביחד נוכל להפוך את קייטנת הקיץ לחוויה בלתי נשכחת !

מי אנחנו?

בתי הנוער של רשת "קדימה" הם חלק מעמותת "לשובע" הפועלת בארץ. 20 בתי הנוער של העמותה המפוזרים ברחבי הארץ מערד ועד קריית שמונה- מהווים מסגרת חינוכית וערכית, שמטרתה העיקרית היא צמצום פערים חברתיים, לימודיים והתנהגותיים לנוער שמופנה אלינו בעיקר משירותי הרווחה.  בבית הנוער שלנו הממוקם בקריית שמונה, נמצאים 30 ילדים בכיתות א'-ח׳, מעדות רבות (עולי חבר העמים, אתיופים, צד"לניקים, נוצרים ויהודים). אנחנו מספקים לילדים ארוחת צהריים חמה, סיוע בלימודים מכל בחינה, מסגרת ערכית בה הילדים עוברים פעילויות, סדנאות ולעיתים גם טיולים בארץ.

קייטנת הקיץ שלנו:

קייטנה הקיץ בפתח, ואנחנו רוצות להעניק לילדים שלנו חוויה מדהימה כמו כל ילד אחר.  אנו רוצות ליצור קייטנה מושקעת. מלאה בתוכן חינוכי המשולב גם באטרקציות הכוללות סיורים, טיולים, סדנאות יצירה ועוד.

איך תוכלו לתמוך בנו ולקחת חלק בקייטנה הקיץ שלנו?

האטרקציות של הקייטנה עולות כסף רב מאוד...  כיוון שהעמותה שלנו פועלת על תרומות נשמח לכל סכום שתוכלו לתת. כל תמיכה שלכם תקדם אותנו אל המטרה שהיא השגת קייטנת החלומות הייחודית והמהנה שמגיעה לילדי בית הנוער המדהימים שלנו!  יחד עם תמיכתכם נוכל להשיג את החוויות החיוביות האלו לילדי בית הנוער ולהוציא את הקייטנה לפועל! 

מעריכים מאוד כל תרומה שלכם!

הכסף הולך ישירות לילדים ולקייטנה הקיץ! התרומה היא תרומה רשמית לעמותת ל"שובע". הפרויקט של

הדר פרידמן
צור קשר עם היזם
שמי הדר פרידמן ואני עושה שנת שירות בבית הנוער "קדימה" בקריית שמונה המשתייך לעמותת "לשובע". פתחתי את הפרוייקט בשיתוף עם צוות בית הנוער המנהל מתן קפל והמדריכים שי גריינברג, עידו צור, ועדן חדד. ביחד ובעזרת תמיכתכם אנחנו מקווים להוציא לפועל את קייטנת הקיץ בבית הנוער.