אל תרעילו אותנו!

הפרויקט של שומרי הבית
<Embed>


***עדכון***

לאחר הצלחת המיצג, ניתן להמשיך ולתמוך בפעילות שומרי הבית על ידי המשך תמיכה במיזם החביות. כל שקל יוקדש לפעילות שלנו להרחקת אסדת הגז!


*** עדכון***

אנשים מדהימים באמצע הדרך,

הגענו ליעד הראשוני במהירות שיא!

התמיכה של כל אחד ואחת מכם מרגשת ומעוררת השראה.

הרעיון שלנו הופך מחלום למעשה. כעת, כשיש לנו את הבסיס: אנחנו זקוקים לתמיכה נוספת על מנת להחיות את המיצג ולהפוך אותו לאירוע בלתי נשכח בתולדות המאבק האזרחי בארץ. תמיכה בסך 25,000 ₪ לטובת הדברים הבאים: הוספת חביות למיצג והובלתן, הפקת מדבקות לחביות, הפקת שילוט למיצג וסביבתו, אביזרים נוספים כמו סטיקלייטים וחבלי דייגים, דגם בגודל טבעי של מפגין,  800 מקלות תיפוף ביצור עצמי (אתם חושבים על מה שאנחנו חושבים???....), מסכים לסרטוני וידאו, הגברה, העמדת תשתית חשמל במרחב הציבורי, אישורי קונסטרוקטור, חשמלאי ומהנדס בטיחות.

היעד החדש:  65,000 ש"ח

מי שכבר תמך: אנא עזרו לנו לגייס תומכים נוספים על ידי שיתוף המיזם והוספת פנייה אישית. ספרו לחבריכם שאתם כבר תמכתם במאבק החשוב הזה!

אנחנו בטוחים בכל נימי נפשנו שננצח במאבק הזה, מאבק שייזכר כנקודת מפנה בכוחו של הציבור לקחת את עתידו בידיו ולהפסיק להירמס תחת אינטרסים עלומים של אנשים בודדים. ההתגייסות המופלאה שלכם רק מחזקת בנו את הידיעה הזו ומעניקה רוח גבית חזקה.

מיצג חביות המאבק ישמיע את הקריאה הזו בכל הכוח:
אל תתעסקו אתנו, אל תרעילו אותנו, לעולם לא נוותר על זכותנו לאוויר, ים, מים וחופים נקיים!


******************************************


קחו חלק במיצג סביבתי חסר תקדים שיביא את המאבק להרחקת אסדת הגז לתודעת הציבור. אנחנו מתכננים להקים מיצג חביות ענק של יותר מ-300 חביות ולמקם אותו במיקום מרכזי ביותר.רכשו חבית ועזרו לנו להקים את המיצג!


אז בשלב הזה אנחנו מניחים שאתם כבר מכירים את המאבק להרחקת אסדת הגז

עדיין לא?!?!

אוקיי, אז במספר מילים: בימים אלו נבנית אסדת הטיפול בגז של שדה ליוויתן אשר תוצב בעוד מספר חודשים במרחק של 10 ק"מ בלבד  מחוף דור

אז מה הבעיהבעיה גדולה! קודם כל, אסדה כזו פולטת יותר חומרים מסרטנים מכל המפעלים בארץ ביחד, כולל בז"ן ותחנת הכח בחדרה. אתם קולטים???  בנוסף לכך, בתהליך ההפקה מפרידים מהגז חומר רעיל שנקרא קונדנסט. דליפה שלו במקרה של תקלה, רעידת אדמה או טיל של נסראללה תיצור אסון אקולוגי ותשמיד לצמיתות את החופים היפים שלנו. ואם זה לא מספיק... אוהבים כספית? מים עתירים במתכות כבדות  שנשאבים מבטן האדמה ישפכו בקרבת החוף ובקרבת...נחשו מה... מתקני ההתפלה בחדרה! נחמד נכון? ואלו רק חלק מהבעיות של התכנון הנורא הזה. 

רגע, חדשות טובותיש פתרוןטיפול בגז במקום בו הוא נשאב, מעל פי הבאר, 120 ק"מ מהחוף. ככה לא נסבול מזיהום האוויר, במקרה של תקלה הקונדנסט לא יגיע לחוף ואת מי התוצר יחזירו חזרה לקידוח אל בטן האדמה. זה כל כך טוב, ואפילו כלכלי, עד כדי כך שאפילו היזם בעצמו הציע למדינה במשך שנתיים את האופציה הזו. כך גם מתוכנן במאגרים הסמוכים כריש ותנין וברוב המוחלט של המאגרים היום בעולם וכך גם בעלי המניות של ליוויתן מיישמים במאגר קפריסאי סמוך. משום מה, במקרה של מאגר ליוויתן המדינה התעקשה על טיפול בגז בקרבת החוף ועד היום לא נתנה סיבה מניחה את הדעת למחדל הזה. הפרויקט של

שומרי הבית
צור קשר עם היזם
ארגון "שומרי הבית" הנו ארצי בפריסתו, התנדבותי במהותו וסביבתי בתפיסתו, תוך הקפדה יתרה על התנהלות נאותה של חברות, קונגלומרטים וממשלות כלפי האזרחים והתושבים. הארגון מבוסס כולו על תרומות של אנשים פרטיים וגופים נטולי כל אג'נדה פוליטית, הרואים עמו עין בעין את מטרותיו. מטרות הארגון: 1. הפרדת הגז הגולמי למרכיביו- על פי בארות הקידוח בלב ים בלבד. 2. מניעת שינוע, אחסון וטיפול בתוצרי הלוואי המסוכנים של הגז הטבעי על אדמת ישראל. 3. הרחקת תעשייה פטרוכימית מריכוזי אוכלוסין בישראל. הצטרפו אלינו לעשייה המקדמת טוהר כפיים ציבורי, שמירה על ערכי כבוד הסביבה והזולת ולחימה בתופעות הון-שלטון המקעקעות את זכויותיהם השוות של הפרטים בחברה. שלחו לנו הודעה ונצרף אתכם לעשייה אזרחית ברוכה, בהתאם למקום מגוריכם- חוגי בית, ריכוז קבוצות מקומיות, פעילות בוועדות מטה ועוד. שמחנו לפגוש אתכם כאן. נשמח להיפגש גם בעולם האמתי. ”שומרי הבית“.
68,590
מתוך 40,000 ₪
171%מומן
0
ימים שנותרו
389
תורמים
מינימום 60 חצי חבית מאבק
חבירה לחצי חבית מאבק נוספת תיצור חבית מאבק שלמה!
72 תורמים
מינימום 120 חבית מאבק אחת
מתחילות לרוץ שמועות על מיצג שיסעיר את המדינה.
198 תורמים
מינימום 240 2 חביות מאבק
אורלי וגיא בשידור חי מהמיצג.
34 תורמים
מינימום 360 3 חביות מאבק
עם ישראל מתעורר. שטייניץ מגמגם בראיון.
16 תורמים
מינימום 600 5 חביות מאבק
נובל אנרג'י בלחץ. המניה מתרסקת.
8 תורמים
מינימום 1200 10 חביות מאבק
מפץ גדול. הרעדת אמות הסיפים. האסדה טסה אל פי הבאר.
5 תורמים